Tylko wariat się nie boi....

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
I tak się zastanawiam... czego się boicie ? :)
Ja odczuwam irracjonalny lęk przed wszelkiego rodzaju owadami (z wyjątkiem biedronek) i pająkami oczywiście :eek:rany:
A w dzieciństwie bałam się ptaków... ale to po obejrzeniu filmu :)
I w sumie jest masa rzeczy które sprawiają, że zaczynam się bać.
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
A ja mam lęk przestrzeni. Boję się "niskich wysokości", rowerów (4 razy rozjechana byłam w dzieciństwie) i ptaków nademną (obsrają mnie) lub przelatujących obok (rozbiją się o mnie). A no i lasu w nocy. Np boję się przejeżdżać samochodem a co dopiero nocowac w nim :niepewny:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
a ja jeszcze kiedyś bałam się kogutów (bo mnie w dzieciństwie jeden zaatakował :|) gęsi i wszystkiego co do gęsi było podobne. Nawet jesli to była kaczka :p
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
Kaczki są bardzo podobne do gęsi ;) Normalnie jak byś skó... pióra ściagnął! ;) :D
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
Bo to dlatego, ze dziecięca wyobraźnie nie ma granic :p
Ale przeszło mi. tzn co do kaczek, bo gęsi to bym się chyba dalej bała gdybym jakąś spotkała :niepewny:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
a ja jak sobie tak pomyślałam to mi wyszło, ze szczurów sie tez boję :niepewny:
wygląda na to, ze zeschizowana jakaś jestem :zdziwko:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja mam lek wysokosci ale w bardzo malej skali. Chyba ze jestem baaarrrdzooo wysoko to wtedy sie nasila.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
A ja jestem chyba wariatem, bo nie mam żadnych lęków :zalamany:

A to pech, ciekawe kiedy z kaftanem po mnie przyjadą, skoro się przyznałem :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

gloom

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
ja tez mam lek wysokosci, no a kiedys to sie pszczolek i os balam ale to wiadomo dlaczego, teraz to jakos nie zwracam na nie uwagi :hyhy:

A tyXADK nie sciemniaj :)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Hmm :] no tak to ja sie boje:gołebi jak ide ulica to czasami mam wydaje mi sie,ze zaraz ktorys na mnie wleci blee :znudzony: ,boje sie myszy i szczurów :dezorientacja: !!!duzych wysokosci i głebokiej wody,o tego sie boje :p
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
o jeszce cos mi sie przypomniało czego sie boje:mamusi,tatusia i duchów :p :p :rotfl: :D ,oczywiscie zartuje :D .
 
Ś

święty

Guest
A ja mam może głupią odpowiedź, ale nie mam żadnych lęków typu wysokości, czy małych pomieszczeń. Jedyne czego sie obawiam, a w sumie to o co sie obawiam, to ,to że moge stracić to na czym mi najbardziej zależy czyli ddrugą połowę i córkę, że coś im sie może stać, a ja nic nie bede mógł zrobić. Wiem zę to może dla niektórych głupie, ale to jedyne co mnei czasami przerażą
:wstyd:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
Święty mnie się wydaje że to całkiem 'zdrowy' strach. :)
Ja mam czasami takie chwile, ze boję się jutra :|
A dzisiaj boję sie zaliczenia... ale moze lęk mnie zmobilizuje i kreatywna będę :p

XADK jakos cieżko mi uwieżyć, ze nie ma czegoś takiego czego byś mógł się przestraszyć...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Mam lek wysokosci, pajakow boje sie okropnie ale najbardziej jazdy samochodem- mialam juz dwa wypadki samochodowe(oczywiscie nie ja prowadzilam) :zalamany:
 

Myszka85

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wodzisław Śląski/Warszawa
Święty to wcale nie jest głupie. Ja też czasami mam takie lęki, że moge stracić swoją drugą połówke. My mieszkamy dość daleko od siebie i zawsze gdy on sie zbyt długo nie odzywa i nie odpowiada na smsy to wpadam w panike :zalamany: Dla niektórych to może być rzeczywiście dziwne, ale nie dla mnie.
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
święty napisał:
A ja mam może głupią odpowiedź, ale nie mam żadnych lęków typu wysokości, czy małych pomieszczeń. Jedyne czego sie obawiam, a w sumie to o co sie obawiam, to ,to że moge stracić to na czym mi najbardziej zależy czyli ddrugą połowę i córkę, że coś im sie może stać, a ja nic nie bede mógł zrobić. Wiem zę to może dla niektórych głupie, ale to jedyne co mnei czasami przerażą
Wstyd
to wcale nie jest glupie wiekszosc ludzi sie tego obawia i wcale to nie jest zle bo przez to potrafimy sie opiekowac ludzmi. Ludzie ktorzy nie znaja strachu nie znaja smaku zwysiestwa nad nim wtedy jak sie przelamujemy. :D
 
Do góry