alergia

Sholek

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
mam alergiena trawy. biore lek alermed przed wyjsciem na dwor, i jak gram w noge to nieraz mnie boli brzuch, ale gdy wezme ten alermed i niegram to mnie nie boli. od czego moze zalezec ten bol?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jeśli byłeś badany przed przepisaniem leku, nie powinien to być skutek uboczny. Choć nigdy nic nie wiadomo.
Natomiast jeśli lek jest w postaci tabletek, może to być podrażniona błona żołądkowa od przyjmowania leku.
Tak czy inaczej, alternatywą jest tutaj lekarz.
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
I jeśli osoba powyżej będzie miała rację odnośnie podrażnionej błony śluzowej żołądka to kup sobie lek ją osłaniający bez recepty np Lakcid w postaci ampułek.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja polecam dobry lek-Alertec (też jestem uczulony na pyłki traw). Bez recepty, skutków ubocznych nie ma.
 

demo11

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja polecam dobry lek-Alertec (też jestem uczulony na pyłki traw). Bez recepty, skutków ubocznych nie ma.
Alertec i Alermed to jest to samo co zyrtec tylko w innym opakowaniu[skład ten sam]. Lepiej wziąć receptę ,wtedy lek kosztuje tylko 30%.Na uczulenie na pyłki dobry jest aerozol do nosa Flixonase[tylko na receptę] pomaga po 3-4 dniach używania.
 
Do góry