Acodin ?

SwK

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja właśnie dziś parę godzin temu oszamałem Acodin, łyknełem dokładnie 30 tabletek bo po tylu odchodzą loty :) . Złapało mnie gdzieś po godzinie może więcej już tak konkretnie ostro czułem się lekki ale i tak jak bym był na:cenzura:any. Na każdego inaczej to działa np. jeden po :cenzura: sie czuł i zamulał głową w dół mówił że czuje sie jak by ktoś go budził na zgonie hyhyhy (nawet jednego bełta zrzucił :D ), drugi nawijał od rzeczy aż słuchać sie nie dało. Gdy wbiłem na chate czułem sie jak zmelanżowany kręciło mi się w bani i walnełem się na łózko ale nici ze snu hyhy. Jednym słowem : ODRADZAM , spróbowałem raz i więcej tego nie wezmę lepiej przybuchać ;D .



Ktoś z was próbował jeszcze ?


Uwaga! Zażycie większej dawki niż zalecana przez producenta może skończyć się tragicznie!
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
i to powod zeby zakladac owy topic i sie chwalic tym co zrobiles?
no bardzo madrze :]
gratuluje
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Matko, jaki głupi temat <_<
Chwalisz się jeszcze tym? :/ Dobrze, że odradzasz i że więcej nie weźmiesz. Ale po co w ogóle brałeś pierwszy raz? :/
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
a ja kiedys wypiłęm wodke a potem mnie głowa bolała tez odradzam :bag:
Głupi temat jak cholercia.
 

SwK

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
:bag: , poprostu chciałem napisać jakie fazy są po tym, i odradzić innym żeby nie brali jak ktoś próbował ;] .
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
a raczej autor :D
bo odniosam wrazenie 1 raz to czytajac ze to zwyczajne przechwalanie sie `jaki to ja spoko jestem` :p
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Ech.. głupota. Moja koleżanka, hm, uległa koleżanka, za namową swoich "inteligentnych" koleżanek również sobie wzięła parę Acodinów. I miała po tym masakrę, stwierdziła, że była głupia i więcej tego do ust nie weźmie. Ale, że też ludzie wpadają na takie pomysły, ech..
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
mam cos lepszego moja `kumpela` pokrila sobie apap i wciagała do nosa to jest dopiero GLUPOTA :]
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
@up.

Eee tam, stare :p. Czasy tych prób mam już za sobą ;). Ale to było w sylwestra jak ktoś powiedział że go głowa boli. Znajomy dał mu wtedy apap i wszyscy sobie uroili że ich też głowa boli. Pozgniatali i wciągnęli. Jakoś nic ciekawego się nie stało. Ehh, ale to było dawno :p.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Wciąganie APAPu, jak i Zozoli jest stare jak świat. Zozole to chyba wszyscy wciągali, ja zresztą też, ale nie powiedziałabym, by to jakoś uzależniało czy było niebezpieczne. Trochę musowało, jak się dużo naraz wzięło, to w główce zakręciło, ale to by było na tyle :]
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Ehh widac pokolenia sie zmieniaja Zozole do nosa ... jakos sobie tego nie moge wyobrazic :) ale jak to sie mowi kto co lubi, Do autora to radze Ci zazyj 30 tabletkow Acodinu popijajac wódka a na przepitke polecam Tusipekt w syropie tak ze 2 buteleczki i wtedy napisz jakie wrazenia!! oczywiscie jesli bedziesz w stanie, bo teoretycznie rzecz biorac morfiny-(acodin zawiera pochodne tego wlasnie zwiazku) z amfetamina(tuspiekt zawiera pochodna amfetami a zowie sie efedryna) nie powinno sie mieszac a jak popijesz jeszcze alkiem to naprawde odlecisz !!!! Po tej probie obiecuje Ci ze nekrolog odemnie masz zalatwiony !!
Jednym slowem zenada nie powiem ze jestes debilem bo nie czlowieka sie ocenia a raczej jego czyny wiec zrobiles "debilstwo" !!!! A jak chcesz sie bawic w mocniejsze rzeczy to proboj normalne drugi takie jak amf !! co by nie mowic ale leki w takiej ilosci sa bardziej szkodliwe
Pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia Twojej ---------------------> :crazy: (glowy oczywiscie)
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
wiem, ze strae dlatego podalam jako przyklad ludzkiem glupoty z eksperymentami ha :D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
naiwny napisał:
Do autora to radze Ci zazyj 30 tabletkow Acodinu popijajac wódka a na przepitke polecam Tusipekt w syropie tak ze 2 buteleczki i wtedy napisz jakie wrazenia!

Do tego możesz zażyć jeszcze z garść epinefryny (choć z dostępnością może być ciężko) i grobowa deska jak znalazł.
A jeśli nie to nie sądzę żebyś przez najbliższy czas był w stanie napisać jeszcze jeden podobny temat...
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Buahaha :D Ja pamiętam jak poszedłem kiedyś do sklepu z bratem, miałem wtedy może 8, może i więcej, może i mniej lat, nie pamiętam. Ale kupiliśmy wtedy zoozole, a ten gdzieś na ulicy pokazywał mi jak to się wciąga, spróbowałem i powiem, że spodobało mi się to i robiłem to już bardzo często, ale przeszło mi po jakichś 2-4 tygodniach. Teraz to ja się z tego śmieję :lol:
 
S

Silvesters

Guest
Ja pier**ole, zozole do nosa? zozole sie je ale po tym jak do nosa wciagnie sie co innego;P
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
dekstrometorfan zawarty w acodinie i tussidexie bardzo niszczy organizm i powoduje znacze zmiany w psychice i probowac mozesz ale zebys nie skonczył jak ja;) i dawka dxm ktora uwaza sie ze grozna dla zycia to ok 1500 mg;]
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
23
Ja brałam acodin ale 10 tabletek w zupełności wystarcza :p
mi było miło :) nie żałuję :p
aczkolwiek nie polacam zeby nie było ze namawiam do złego. :p
 

raf123411

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
1
Hehe widze ze tez kolezanka z lublina:p ja juz sie nie bawie w to i nikomu nie polecam;)
 

ooomartaooo

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
Moj chłopak wczoraj wziol 30 tabletek i skonczylo sie na szpitalu....na poczatku mial uczucie jak by byl naj****any...a dopiero po jakis 2 godz....zaczelo mu sie robic slabo i wogole zaczol odjezdzac....pozniej przyjechalop pogotowie i zatrzymali go w szpitalu...ogolnie mal zajoo sylwka....chcial sie dobrze bawic...ale cos mu nie wyszlo ;p;p
 
Do góry