Pasta cynkowa

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Joł ziomalki!!! Chciałabym kupić sobie pastę cynkową, ale nie wiem ile kosztuje i czy wogole pomaga. Ktoś może już jej uzywal??? Od razu mówie że mój trądzik ma średni przebieg tzn. są gorsi ode mnie a mnie pomagaja kosmetyki przy regularnym używaniu. Z góry dziękuje za pomoc
 

armani

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jest tania jak....... ;] Kosztuje ok 2zl, do kupienia w aptece. Pomaga przy regularnym stosowaniu i przy pomocy innych kosmetykow itp. Wybiela przebarwienia i wysusza tradzik. Skoro nie masz az tak strasznego tradziku no to dobrze.
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
Nie uzywałam, ale słyszałam,ze pomaga. Kiedyś o niej myslałam, ale zapomniałam <lol> chyba muszę isć do apteki sobie kupić. Aha i słyszłąm,ze na trądzik pomaga też przemywanie trzarzy spirytusem salicylowym czy jakoś tak(też nie używaam, ale znajoma tak)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Kupiłam i używam. Jak ją z rana zmyje i potem umyję twarz jeszcze raz mydłem siarkowy. efekty specjalne
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Spirytus salicylowy tak jak pasta cynkowa wysusza skórę. Ja używałam ale przestałam. Wieczorem twarz przemywam spirytusem salicylowym i nakładam krem. Rano myję mydłem ew żelem z garniera i problemów już nie mam.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
słyszałam o paście
właśnie jest tania...
a jak jej uzywacie po prostu smarujecie na noc na pryszcze?
duże daje efekty..
ja raczej trądziku nei mam
czasami jakiś syf mi się wywali
ale może sobie ją kupię
a jakich uzywacie kosmetyków bezpośrednio an wypryski?
tak poza tematem
ja jakiegoś z Avonu żelu
średni efekt :)
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Jest skuteczna, zarowno pasta jak i masc cynkowa, ale przesusza skore, wiec ja raczej juz tego nie uzywam. Staram sie pielegnowac cere tak zeby unikac tradziku, stosuje oczyszczajace maseczki, zele do mycia twarzy i na codzien pielegnuje czyms co reguluje sebum, super jest esencja z bielendy na bazie zielonej herbaty, uzywam jej zamiast kremu i bazy pod podklad. Tradzik pojawia sie tylko w tych kobiecych dniach :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja kiedyś używałam punktowo na pryszcza. Grunt żeby ropę wyciągnąć, bo potem sam się zagoi.
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
MalwaPiasek napisał:
Jest skuteczna, zarowno pasta jak i masc cynkowa, ale przesusza skore, wiec ja raczej juz tego nie uzywam. Staram sie pielegnowac cere tak zeby unikac tradziku, stosuje oczyszczajace maseczki, zele do mycia twarzy i na codzien pielegnuje czyms co reguluje sebum, super jest esencja z bielendy na bazie zielonej herbaty, uzywam jej zamiast kremu i bazy pod podklad. Tradzik pojawia sie tylko w tych kobiecych dniach :)
jja z kolei te serum nakładam na noc, także bardzo dobrze się sprawdza do cery mieszanej, nie wiem jak byloby w przypadku cery suchej
 
Do góry