Czyszczenie butów

Maarq

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
NowyDwórGdański
Mamy pogodę,jaką widać za oknem,w większości deszcz i błoto.....no właśnie...jak ktoś nosi białe buty ma zmartwienie

Więc........czym je czyścić,skóra jeszcze bez problemu,ale już biała podszewka (materiał) ? W pralce? Wybielaczem?
Jak wy sobie z tym radzicie,tak aby nie zniszczyć waszych shoes :p
 

mjs17

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
901
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kościan
to tez zalezy od jakości marki wytrzymałosci buta :) jak masz oryginalne to prawie wszystkim :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja mam białe adidasa jak sa brudne to wrzucam do pralki a jak wyschną to pastuje białą pastą i wygladaja jak nowe :D
 

Maarq

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
NowyDwórGdański
Diverse,chodzi o to,że są caałe białe i ciężko mi elementy z materiału czyścić.A z pralką to nigdy nie wiadomo :p
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
ja biore szczotke SZARE mydlo i jazda.... :D nigdy bym nie wzucil do pralki butow
wszytskie firmy na wszytskich butach odradzaja pranie w pralce....wiec ja sie wole stosowac

pzdr
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ja moje ADIO to tylko z kurzy codziennie wycieram^^ i regularnie smaruje troche kropleka prawego buta w niektórych miejscach bo by mi szybko sie przetarły od deski^^

A piore raz na miesiac^^
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Jasne buty do pralki, a do uprania ciemnych potrzebne mi mydło i szczotka ;)
 

cooleszka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
W moim domu brakowało tylko maszyny do czyszczenia butów Heute. Teraz przed wyjściem do pracy mam zawsze świecące obuwie. Zawsze dbałem o buty i zabawiałem się w domowego ,,pucybuta'' ale to zajmowało mi minimum 30 min. dziennie jak nie musiałem czyścić buty dzieci i żony. Teraz każdy sam korzysta ze sprzętu a bardzo dokładne czyszczenie z polerowaniem zajmuje maks 4 min.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
W moim domu brakowało tylko maszyny do czyszczenia butów Heute. Teraz przed wyjściem do pracy mam zawsze świecące obuwie. Zawsze dbałem o buty i zabawiałem się w domowego ,,pucybuta'' ale to zajmowało mi minimum 30 min. dziennie jak nie musiałem czyścić buty dzieci i żony. Teraz każdy sam korzysta ze sprzętu a bardzo dokładne czyszczenie z polerowaniem zajmuje maks 4 min.
SPAM
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Ja nigdy butów do pralki nie wrzucałem.
Wolę sam je czyścić.
Ale po ostatnim koncercie za uja nie moglem ich wyczyścić więc wylądowały w pralce
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Też ręcznie piore przeważnie.
Jak wyschną,dla uzyskania zeje.bistego efektu,maluję je jeszcze taką białą farbką (można kupić w Deichmanie za 9zł bodajże).
 

John R.

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
W moim domu brakowało tylko maszyny do czyszczenia butów Heute. Teraz przed wyjściem do pracy mam zawsze świecące obuwie. Zawsze dbałem o buty i zabawiałem się w domowego ,,pucybuta'' ale to zajmowało mi minimum 30 min. dziennie jak nie musiałem czyścić buty dzieci i żony. Teraz każdy sam korzysta ze sprzętu a bardzo dokładne czyszczenie z polerowaniem zajmuje maks 4 min.


Taka maszynka to super pomysł. Gdzie ją można kupić? Myślałem, że to tylko w hotelach można buty czyścić mechanicznie. Są takie niewielkie urządzenia do domu?

Do pralki z nimi (butami :p).


Ale skórzane buty trzeba czyścić ręcznie. Do pralki nie da się ich wrzucić:( Pomocy! Czy wiecie gdzie kupić jakąś maszynkę do czyszczenia butów skórzanych? Taką jak mają w hotelach, tylko mniejszą do użytku domowego!
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
John R. daj sobie już spokój, wszyscy widzą że jesteś tą samą osobą co Krzysztof 12345 i starasz się zareklamować tą gównianą maszynkę. to widać na pierwszy rzut oka
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
ja kupuje zawsze całe skórzane buty więc nie za bardzo orientuję się jak czyścic elementy z materiłu, ale pewnie czyściłabym szczoteczką, a przy wiekszych zabrudzeniach wrzuciłabym do pralki.
skórzane buty zawsze czyszczę szczoteczką i mydłem. szkoda mi butów wrzucać do pralki, bo napewno dobrze im to nie służy...
 

kozza

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
33
najlepiej to codziennie czyscic wilgotna szmatka
a jak sa bardzo brudne to do pralki ale to nie polecam
 
Do góry