CARNIFORM (active fat burning)-pytania co do jego stosowania

szczera_do_bolu

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
hej mam pewien problem i mam nadzieje, ze pomozecie mi go rozwiazac....
...otoz zamierzam zaczac stosowac BETA CAROTEN (thermo booster) z firmy NUTREND.
Jednak mam pewne watpliwosci dotyczace jego stosowania....moze ktos z was wie, czy po odstawieniu tego produktu nie zaczne nagle i szybko tyć? i czy podczas stosowania musze, ale to...musze nalozyc sobie jakis trening?
zastanawia mnie tez, czy sa jakies skutki uboczne?....czekam na wasze opinie...pozdrawiam
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
szczerze mowiac nie spotkalem sie jeszcze z tym produktem ale jak mniemam jest to tzw "spalacz tluszczu"
a wiesz gdy stosujesz ten preparat, tak go nazwijmy to musisz obrac sobie jakis trening, spalacze dzialaja na takiej zasadzie ze spalaja tkanke tluszczowa podczas wysilku fizycznego, samo sie nie zrobi, musisz troche sie pomeczyc :]
@a co do odstawienia produktu to nie sadze ze zaczniesz od razu tak tyc, jezeli bedziesz trzymac diete i systematycznie biegac tudzież jezdzic na rowerze to utrzymasz linie, moim zdaniem ten preparat nie przyspieszy przyrostu tkanki tluszczowej po skonczeniu jej stosowania, to by bylo bez sensu :]
@ efekty uboczne......gdyby takowe mialy wystepowac to produkt nie bylby dopuszczony do ogolnej sprzedarzy :]
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
coś tu chyba nie tak BETA CAROTEN to antyoksydant i w ofercie firmy NUTREND tego supla nie widzę... kolejna sprawa że tego typu suple nie mają właściwości "spalaczy" tkanki tłuszczowej...

jeśli masz zamiar stosować jakieś wspomagacze typu fat burner to dieta oraz ćwiczenia aerobowe są konieczne do osiągnięcia celu... mowa o diecie a nie głodzeniu sie... a to czy przytyjesz potem zależy od ciebie... jeśli będziesz kontrolować to co jesz i ile jesz to będzie wszystko w porządku... po więcej info zapraszam www.fkkf.pl ;)
 
Do góry