Prezerwatywa ze środkiem plemnikobójczym

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Jakie dodatkowe zabezpieczenie daje taki bajer? Przecież w razie pękniecia gumy to i tak tego środka jest chyba za mało? Jakie macie opinie na ten temat? Czy warto to w ogóle kupować?

Ja myślę, że to się sprawdza tylko gdy pęknie guma, ale nie dojdzie do wytrysku, wtedy te pojedyncze niedobitki plemników zostają zabite i trzeba zmienić ubranko... Ale czy mam rację?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
no w sumie to masz racje bo jak dojdzie do wtrysku i peknie prezerwatywa to rzeczywiscie ten środek nie podoła po prostu :p
 

zielona_trawka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
no, ale może zawsze daje większa szansę, że plemniki nie zapłodnienia jajeczka :D.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jakie dodatkowe zabezpieczenie daje taki bajer? Przecież w razie pękniecia gumy to i tak tego środka jest chyba za mało? Jakie macie opinie na ten temat? Czy warto to w ogóle kupować?

Ja myślę, że to się sprawdza tylko gdy pęknie guma, ale nie dojdzie do wytrysku, wtedy te pojedyncze niedobitki plemników zostają zabite i trzeba zmienić ubranko... Ale czy mam rację?
Ja zawsze myślałam, że to jest zabezpieczenie przed ewentualnymi wadami gumki... Ale i tak jakaś sciema, która moze uspokajać skołatane umysły ;] Co z tego, ze nie dojdzie do wytrysku? Już sam płyn przedejakulacyjny starczy... To, że mniej plemików w nim jest nie znaczy, ze sa mniejsze szanse ;p
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
hmmm no coz... plemnikobojcze sa tylk oz unimila... a z opinii slyszalam ze one czesto pekaja bo lateks jest do kitu...

polecam durex extra safe - te niebieskie ;)

łądnie pachną, i są grubsze ;) ze srodkiem nawilzajacym... jak dla Nas są super
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
Ehh...no to mnie zbiliscie teraz z tropu... Myslałam ze te ze sr. plemnikobojczym są lepsze.. :( No ale teraz czytam , ze szybciej poekaja ? Czy to naprawde tak z nimi jest ??
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
jak juz napisalam w innym temacie zdaje sie tez na Twoje pytanie - to ja bym sie na nie porywala tylk odlatego ze maja w nazwie "plemnikobojcze"... a ile ten srodek tych plamniczkow zabije skoro ich sa miliony?
a jesli cie to nie przeszkadza to mozesz uzyc do gumek globulek i powinno byc ok...
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
ja początkowo używałem właśnie plemnikobójczych i pękały czasami. Myślałem, że to może przez złą technikę :p ale skoro Wy też mówicie, że pękają...
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
wiesz, jesli jest sie jeszcze dodatkowo zabezpieczonym :p kalendarzyk, prezerwatywa i zdrowy rozsadek, zawsze niedlugo przed dojsciem sprawdzam "garniturek" ;)
 

szybki2005

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław City
środek plemnikobójczy 'osłabia' plemniki, przez co nawet w przypadku nie do końca zadziałania prezerwatywy jest mniejsza szansa na zapłodnienie, aczkolwiek wiadomo - lepiej, żeby nie pękała;)
 

Amica

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Miasto
z Kątowni. toć
Naszczescie nie używałam takich prezerwatyw więc zabardzo sie nie wypowiem ;]
ale tak mowią to moze itak jest? ;]
 

Weles

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2007
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce
@up
To po co się wypowiadasz w ogóle ?

@temat
To jest tak, że ten środek znajduje się wewnątrz jak i na zewnątrz gumki. Czyli ten płyn w trakcie stosunku się rozprowadza po ściankach pochwy i zaczyna swoje działanie już przy początku, a dodatkowo jest jeszcze w środku. Kto używa niech zwróci uwagę, że podczas stosunku na gumie pojawia sie biały płyn, to właśnie te środek i on się rozpyla w środku. Na tym to polega robaczki :p Na pewno jest to dużo lepsze zabezpieczenie ;)
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
hmmm no coz... plemnikobojcze sa tylk oz unimila... a z opinii slyszalam ze one czesto pekaja bo lateks jest do kitu...

polecam durex extra safe - te niebieskie ;)

łądnie pachną, i są grubsze ;) ze srodkiem nawilzajacym... jak dla Nas są super

Jak najbardziej potwierdzam. Extra safe to najchętniej kupowane przeze mnie gumki. Jeszcze mnie nigdy nie zawiodły, a te środki plemnikobójcze to pic na wodę. Jak pęknie gumka to nic nie pomoże, a w extra safe pękają bardzo rzadko więc jeśli mam wybierać środek plemnikobójczy albo bardziej wytrzymałą prezerwatywę to wybieram to drugie ;)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
nie ma co oczekiwac od przerwatywy- ktora jest tylko sr anty mehanicznym
"Chociaż prezerwatywy są bardzo wytrzymałe, mogą czasem pęknąć. Mogą również się zsunąć w trakcie stosunku i mogą ulec osłabieniu pod wpływem substancji oleistych, takich jak krem do opalania czy bezwodne środki nawilżające, na przykład wazelina. "
to ze str www.your-life.pl
nie wiedzialam o tym :p
Czyli dziewczynki, zdanych balsamow czy oliwek po kąpieli, chłopcy kremy do rąk odpadają :)
 
Do góry