Nadmiernie się pocę

kfazimirz

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mam problem. Strasznie się pocę na plecach i pośladkach. Najbardziej na plecach. Dzieje się to tylko podczas wysiłku fizycznego (na szczęście). Powiecie pewnie, że to normalne, ale nie obserwuję takich reakcji organizmu u moich rówieśników. Mam 15 lat i być może to minie z wiekiem, aczkolwiek bardzo mi to przeszkadza. Wygląda to tak:bez_tytu_u.JPG
Znacie może jakieś kosmetyki na taką dolegliwość? Btw. używam antyperspirantu pod pachy.
 

Mati832

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
LOL dobry rysunek hahahaha. Oceniajac bo tej koszulce to jest luzno, ja jak gram w kosza to mam cala w innym kolorze z wyjatkiem rekawkow oO nie masz sie czym przejmowac, moj kolega kiedys wstal poszedl do kuchni, otworzyl lodowke napil sie wody, wrocil do pokoju i sie spocil - to jest nadmierna potliwosc LOL nie moge z tego rysunku
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Paint przyjacielem człowieka ^_^ :lol:
To normalne w okresie dojrzewania ;) Ale poszukaj w podobnych tematach :)
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Ja pod pachy używam antidral (do nabycia w aptece; smarujesz wieczorem, rano zmywasz), naprawde działa. Jeśli chcesz możesz spróbować, ale uważam,że to normalne w Twoim wieku i jeśli występuje tylko po większym wysiłku fizycznym, to nie masz się czym przejmować-po prostu idz od razu pod prysznic.
 

Chinidinum

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
Myj się mydłem przeciwpotowym Balnea to raczej ten dyskomfort w duzym stopniu zniknie ale niecałkowicie.
 

peja-1991

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
nie przejmuj się....ja też pocę sie nadmiernie..mam 16 lat..i po chwili np. biegania pot się ze mnie leje..byłem z tym u lekarza powiedział mi, że to braki witamin..
 

Matti474

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Mozę to toksykacja gdy organizm jest brudny w środku nadmiarnie sie poci usuwając toksyny...

Jeśli w oczyszczanie nigdy sie nie bawiłęś to pewnie to.

Np.na głodówce to zachodzi gdy pełna parą zachozi oczyszczanie.

/Oczyść sie choć przyczyna mozę byc tez inna

pzdr
Marcin
 

modlix

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grójec
To ja pociłem się na plecach nawet jak nosiłem, 20 kg plecak :p. Co wy chcecie, po precyzji rysunku, sądzę że robił go w Photoshopie CS3 xD
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
czarną zakładaj. nie powinno byc widac sladów potu. widocznie dojrzewasz szybciej od swoich rówieśników i tyle.nic nie zrobisz
 

modlix

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grójec
Dla mnie wystarczy że plecak noszę wiecej niż 10 min, i już pot na plecach, choć nie jestem zmęczony
 

Pumpernikla

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
176
Punkty reakcji
0
Miasto
zza horyzontu
Mam problem. Strasznie się pocę na plecach i pośladkach. Najbardziej na plecach. Dzieje się to tylko podczas wysiłku fizycznego (na szczęście). Powiecie pewnie, że to normalne, ale nie obserwuję takich reakcji organizmu u moich rówieśników. Mam 15 lat i być może to minie z wiekiem, aczkolwiek bardzo mi to przeszkadza

masz przypuszczalnie burzę hormonów, idź do lekarza powiedz o problemie - bo nadmierne pocenie może być objawem chorobowym, a może jakieś intensywne sporty uprawiasz??????????
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Mam problem. Strasznie się pocę na plecach i pośladkach. Najbardziej na plecach. Dzieje się to tylko podczas wysiłku fizycznego (na szczęście). Powiecie pewnie, że to normalne, ale nie obserwuję takich reakcji organizmu u moich rówieśników. Mam 15 lat i być może to minie z wiekiem, aczkolwiek bardzo mi to przeszkadza. Wygląda to tak:Pokaż załącznik: 18857
Znacie może jakieś kosmetyki na taką dolegliwość? Btw. używam antyperspirantu pod pachy.
Hmm mam ten sam problem ale jestem od Ciebie duzo starszy i uzywam ANTIDRAL
Bardzo mi pomógł,ale Tobie wpierw radze sie myc po kazdym wysiłku fiz. i nie tylko BB)
Jestes w okresie dojrzewania i to normalne.
A za rysunek 6+ :D
 

yjukk

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Urzywałem różnych cudnych środków .... nie ma nic lepszego niż ANTIDRAL .... jak go stosować poszukaj w necie bo nie ma do niego żadnych ulotek .... 13 zeta i masz spokój na długooooooo .... pociłem sie nadmiernie pod pachami a teraz ani kropli ... po prostu NIC !!!! jest tylko jeden minus tego specyfiku ale to sobie poszytaj na necie :)
 
Do góry