Wasze Avatarki

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Nio własnie tak sobie pomyslałem czy potrafiłby moze ktos z Was na podstawie avantarka opisac lub blizej przedstawić dana osobę, jej charakter jakiś inne pozytywne czy negatywne cechy.
Co o tym sadzicie?. Czym sugerowaliście sie wybierając własnie taki a nie inny avantarek?
Czekam na odpowiedzi..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
mi się avatarek musi podobać.
kiedyś mialam swoje zdjecie, ale zmienilam ;)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Czasem niektóre avatary są takie nietrafione że nie można na nie patrzeć wogóle ;) Kwestia gustu. Mnie drażni laleczka Chucky :p
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Avatary, rzecz gustu. Ja zmieniam co jakis czas gdy zaczyna mnie jush nudzic. Staram sie wybierac dosc oryginalne (niekoniecznie do mnie pasujace). Na forum niestety jak na lekarstwo dobrych avatarow.... :p :p :eek:
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
MI sie wydaje ze kazdej osobie musi sie podobać zdjecie ktore wkleja jako wlasnie avatar
No odrazu widziszmy co jej sie podoba po zdjeciu Hmm moze czym sie interesuje fascynuje....
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja lubie skromne avatary.
Czasem wystarczy mały napis i coś w rogu..
a ten z dzidziusiem podoba mi sie szczególnie!
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja zazwyczaj mam jakies zdjęcie, lubie tez sobie strzelic avatarka z South Parku
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Mnie się wyjątkowo podoba mój awatar,mimo że wcale do mnie nie podobny i nie palę też papierosów.Chociaż lubię zmieniać awatary,tego nie chcę zmienić.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mój jest chyba po prostu jesienny. Lubię wklejać niezupełnie poważne avatarki.
Ładny ten Twoj avatar :)

Ja też lubie zmieniac i kombinować..
Ale chcialabym, zeby ten zostal na dluzej.
 

blacknight

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
nns rzeczywiscie masz ladny obrazek :eek:k: twoj mi sie podoba bo przypomina mi moja dzidzię :) a moj jest jak ja , raz jest usmiech,raz smutek a raz obojętność na wszytko
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
No nie spodziewałem się tyle odpowiedzi....

Mi mimo wszystko wydaje się że wybór Avantarka przez nas w dużej mieze mówi o nas samych
O naszej osobowości, charakterze,zainteresowaniach czyli jednym słowem o naszym guscie...

Moze się pobawimy i zaczniemy oceniać danych userów na podstawie avantarka? Co Wy na to?
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
nns rzeczywiscie masz ladny obrazek thumbsup.gif twoj mi sie podoba bo przypomina mi moja dzidzię smile.gif a moj jest jak ja , raz jest usmiech,raz smutek a raz obojętność na wszytko
dziękuje :)
Twoj tez jest śliczny :)
raz sie smieje, a raz sie smuci :)

Moze się pobawimy i zaczniemy oceniać danych userów na podstawie avantarka? Co Wy na to?
Zaczynaj ;)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
O naszej osobowości, charakterze,zainteresowaniach czyli jednym słowem o naszym guscie...

Moze się pobawimy i zaczniemy oceniać danych userów na podstawie avantarka
Tomku,to ja na pierwszy ogień.Proszę mnie ocenić.
 

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Nns Twój avantarek bardzo sliczny przedstawia bobaska. Co ja mysle moze się myle a może nie...
Uważam Cie za osobę bardzo uczuciową i bardzo wrażliwą. Jesteś osoba spokojną, i kochającą dzieci...
(dlatego taki avantarek!)
Wiesz spróbowałbym nawet i wiecej określić na podstawie Avantarka mam namysli osobowośc, charakter ale troszke się boję. Jak chcesz to PW.

Zaznacze tylko że nie mam na celu skrzywdzenie czu obnizania kogokolwiek pisząc to co o kimś mysle,
ani nikogo oczernić czy poniżyć!



Papillon w twoim avantaku na pierwszy plan wysówa się starszy wiek pani no i ten papierosek.
Uwazam że masz ogromny szacunek do ludzi starszych, chorych i ... (może masz w domku takie osoby lub w rodzinie).. lubisz z nimi przebywac, pomagać im.
Co do papierosa hm Chyba ich nie lubisz, wręcz nie znosisz i unikasz miejsc gdzie przebywaja osoby palace.

Również odwazyłbym sie na PW o cos więcej....
 
Do góry