Makijaż dla ciemnej blondynki

Melody

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Czesc kochani a raczej kochane :)

Napiszcie tutaj jakieś propozycje makijażu dla dziewczyny w ciemnych blond włosach i najlepiej zielonych oczach :)

Z góry dziękuję :*
 

burzliwa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
335
Punkty reakcji
0
Miasto
Grudziądz
jeśli masz zielone oczy można by to podkreślić,cieniami w zielonym kolorze.
od wewnętrznej części powieki rzecz jasna ciemniejsze ,a im dalej tym jaśniejsze.
:)
{tylko nie przesadź z tym zielonym ,żebyś nie wyglądała jak mocherowy beret ; P }
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
proponuje wszelkie odcienie brązu - idealnie pasują zarówno do koloru włosów, jak i podkreślają kolor oczu i ten kolor bardzo uwydatniają ;)
 

ja:D

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Miasto
Ośw->Małopolska;P(dla niewtajemniczonych:P)
o_O witaj :D ja tez jestem ciemną blondynką :p no tylko ze oczka mam takie jakieś no..kolor niezidentyfikowany :D chłopak raz mówi ze mam niebieskie a raz ze zielone :p pomijajac to :p polecam ci kolory brązowe... ładnie też bedziesz wygladac w złotym takim ze swiecacymi połyskujacymi drobinkami A.a ii...w zielonym ale nie przesadzaj tak jak to juz powiedziała burzliwa :> tusz do rzes tylko znowu z umiarem :p no i oczywiście nie obejdzie sie bez rózu(moj ulubiony kosmetyk) pozdrawiam:*
 

ana=)

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
też mam taki typ urody ;) i lubie malować oczy beżowym i takim bardzo jasno fioletowym kolorem, a do tego tusz, błyszczyk i róż :eek:k:
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ja też jestem ciemną blondi z zielonymi oczami
ja zazwyczaj używam różowych albo szarych/srebrnych cieni, a na usta nakładam błyszczyk (najczęściej bezbarwny)
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
O no to widzę zlot ciemnych blondynek :) o zielonych oczach ja tez mam ten typ urody i polecam bronzowe,zielone,szare,perłowe cienie :eek:k:
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Do zielonych oczu super wyglądają brązy i fiolety :) wydobywają kolor tęczówki :)
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
A co pasuje do ciemnego blondu i brązowych oczu? Czy złoto, beże i brązy wtedy odpadają?
 

makeupgwiazdy

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
do brązowych oraz zielonych oczu jak najbardziej pasuje złoto! dodaję tutorial na makijaż w brązach http://makijazgwiazd.pl/makijaz-inspirowany-leighton-meester-braz-bez-mocny-na-impreze-studniowke-dla-brazowych-oczu-krok-po-kroku-tutorial-rady,75.html
Do zielonych oczu pasuje szare (lekkie) smoky eye z zieloną kreską na linii rzęs. Wbrew pozorom kontrolowane szarości pasują pniom o zielonych oczach ;)
 

Koralek

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dla blondynki makijaż w stylu Jennifer Lopez - tutaj dwie odsłony
makijaż

i tutaj trochę makijażu dla blondynek i nie tylko :)
makijaż
 

Doro.tka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Również przychylam się do brązów jeśli chodzi o makeup do blond włosów. Ja co prawda lubię fiolety, ale to trochę inna bajka, ewentualnie jak już dziewczyny pisały szary/popielaty.
 

Bella345

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie brązy w róznych wersjach i odcieniach żeby się nie znudziły za bardzo kiedy używam ich na co dzień :) Fajne połączenie np. http://www.splendore.pl/Revlon_cienie_ColorStay_12_Hour_330_IN_THE_BUFF_p9917.html
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Z opisu wynika, że jesteś prawdopodobnie Panią Wiosną, więc najlepiej Ci będzie we wspomnianych beżach, brązach i zieleniach. Z Twoim typem urody dobrze komponują się też takie kolory jak waniliowy, brzoskwiniowy, morelowy, ciepły róż, karmelowy brąz czy granat.
 
K

Konstancja321

Guest
Ja jestem ciemną blondynką, mam brązowe oczy i najczęściej do makijażu używam właśnie kolorów typu brąz, złoto, szary, ewentualnie czarny. Zawsze nakładam jakieś cienie na powiekę, do tego maluję sobie brwi, gdyż mam lekkie przejaśnienia i chcę je troche przyciemnić. Najlepiej używać specjalnych cieniów do brwi albo linera, dobrze sprawdza się u mnie średni brąz Longstay liquid brownliner z GR, kolor średni brąz
 
Do góry