Zdzich

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
1
Jeżeli szukasz tytułu piosenki, którą usłyszałeś w reklamie, szukasz utworu podobnego do tego, który znasz, znasz utwór, ale nie znasz wykonawcy itp. lub po prostu interesuje Cię jakiś kawałek o określonych preferencjach napisz o tym tutaj, nie zakładaj nowego tematu.

Chciałbym podkreślić że w tym temacie nie podajemy linków i nie prosimy o nie. Tutaj podajemy jedynie tytuły utworów. Jeżeli znasz tytuł i szukasz linka do piosenki napisz o tym TUTAJ.

Pozdrawiam.


***

Witam, małymi krokami zbliżają mi się 2 dyskoteki szkolne dla gimnazjum i dla podstawówki na których będę grał to pierwsze takie większe dyskoteki, na których takich dużych nie grałem. moja pomoc do was jest taka że potrzebuje piosenek (Techno, Disco Polo, i Wolne do przytulańca) sam gram tylko muzyke techno ale niestety na tych dyskotekach samego techna nie bede mógł puszczać. A więc proszę was o podanie tytułów piosenek z gatunków Techno, Disco Polo, Wolne które poprostu nadają się na dyskotekę szkolną, grałem na takich imprezach na których puscza się tylko techno, z tego co wiem dyskoteka szkolna jest zupełnie inna, bo szkolna to zupełnie inna trudno wszystkim dogodzić :p

Pozdrawiam.
 

radziownik

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
No wlasnie....

Umnie też zbliza sie dyskoteka szkolna [podstawowka] na ktorej bede DJ juz 2 rok....

Mozecie mi pomuc z wyborem odpowiednich piosenek dla klas 4-6 ??

Z gory THX
 

Zdzich

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
1
Hymm czarną muzykę nie bardzo rozumiem czy to chodzi o hiphop czy o metal bo te dwa gatunki mi się kojarzą z czarną muzyką. ???
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Techno, Disco Polo, wolne? To ma być zestaw na szkolną dyskotekę? Zabiłbym takiego DJ'a, ale jeżeli już te gatunki...

Disco Polo: np. Bayer Full- "Blondyneczka". xP
Techno: pierwsze lepsze. Wszędzie łubudubu i nic więcej.
Wolne:
- Pink Floyd- "Wish You Were Here"
- Stevie Wonder- "I just called to say i love you"
- Janis Joplin- "Leaving on the Jet Plane"

Wiem, jestem staromodny. ^^

A tak poza tym- te 3 rodzaje nie są najlepsze na dyskoteki. Na pewno nie widzę Disco Polo, nie wiem kto się będzie przy tym bawił. Najwięcej frajdy ludzie mają słuchając najnowszych przebojów popowych (blee ;'W ), oraz rockowych. Techno co jakiś czas, ale bez przesady, a wolne oczywiście dość często.
 

Zdzich

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
1
Techno, Disco Polo, wolne? To ma być zestaw na szkolną dyskotekę? Zabiłbym takiego DJ'a, ale jeżeli już te gatunki...

Disco Polo: np. Bayer Full- "Blondyneczka". xP
Techno: pierwsze lepsze. Wszędzie łubudubu i nic więcej.
Wolne:
- Pink Floyd- "Wish You Were Here"
- Stevie Wonder- "I just called to say i love you"
- Janis Joplin- "Leaving on the Jet Plane"

Wiem, jestem staromodny. ^^

A tak poza tym- te 3 rodzaje nie są najlepsze na dyskoteki. Na pewno nie widzę Disco Polo, nie wiem kto się będzie przy tym bawił. Najwięcej frajdy ludzie mają słuchając najnowszych przebojów popowych (blee ;'W ), oraz rockowych. Techno co jakiś czas, ale bez przesady, a wolne oczywiście dość często.

Co pink floyd ??? człowieku ciebie to naprawde po... , taka muzyka to nawet się na dyskoteke nie nadaje, taką muzykę to można słuchać domu ale tylko na słuchawkach po obciach jak cholera <_<

Techno łubudubu ??? to ja niewiem czego ty słuchałeś ale to napewno nie techno skoro łubu dubu.

Techno,Wolne,Disco Polo to gatunki które poprostu lubi ta szkoła, nie dyskutuje na ten temat im to się podoba i już i nie podlega komentarzowi.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Co pink floyd ??? człowieku ciebie to naprawde po... , taka muzyka to nawet się na dyskoteke nie nadaje, taką muzykę to można słuchać domu ale tylko na słuchawkach po obciach jak cholera
Tak wiem, za głupi na to jesteś.
nie dyskutuje na ten temat im to się podoba i już i nie podlega komentarzowi.
Skoro nie podlega komantarzowi, to ten temat jest niepotrzebny. U nas dyskoteki opierają się na innych gatunkach muzycznych i uczniowie są bardzo zadowoleni.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
obowiązkowo takie kawalki jak :
Millennium - Day After Day (Fat Bass Club)
vocoders - a night to remember.
The Matrixx - Talk To Me (radio edit)
Sylver - Lay All Your Love On Me
Sash - Equador (DJ Lhasa Rmx)
Pakito - Moving on stereo (WyRu mild Remix)
Pakito - Living On Video (Dj Next Extented Remix)
MBrothers - Trebles
Max Farenthide vs DJ Hubertuse - Easy Lady (Extended Version)
Kalwi and Remi - Explosion (Alchemist Remix)
Kalwi & Remi - Imagination
DJ_Driver-Sexy_[DJ_Theo_rmx]
105-klubbingman_-_love_message-nbd

To są moje kawalki ktore slucham najczesciej takie dyskotekowe.
 

Thornat

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
polecam Behemoth - Slaves Shall Serve !!!!!!!
na pewno wszystkim się spodobaaa muhahaha ! :daibel2: :crazy:
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
"Yeah , umc umc umc , baby" To dzisiaj lubią techno-mułki .

------------
"Co pink floyd ??? człowieku ciebie to naprawde po... , taka muzyka to nawet się na dyskoteke nie nadaje, taką muzykę to można słuchać domu ale tylko na słuchawkach po obciach jak cholera"

-Głupi ludzie widzą obciach we wszystkim co nie jest nowoczesne a prezentuję troche odmienny styl .
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ale Pucta zgodzisz sie ze nastolatki w gimnazjum na dysce nie bedą sluchac Floyda to sie pozniej docenia wraca do korzeni, poznaje co dobre. Ale nie w giimnazjum.
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Pink Floyd nie nadaje się na dyskoteke? phi, a techno się nadaje? niby jak tańczyć do takiego umc umc umc?

A co do diskopolo to można puścić pare piosenek, żeby się pośmiać (typu "cnota" lub "pszczółka maja"), ale nie za dużo, bo wszyscy wyjdą ;)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
nie uważam że Pink Floyd są żli. Grają bardzo dobrą muzykę ale nie na dyskoteki. A wracając do tematu to:
po pierwszeskoro dyskoteka szkolna to największa impreza na jakiej grałeś to gdzie ty puszczałeś techno??? Ja szukam ludzi u których mógłbym je muzę elektroniczną grać ale jak dotąd nie znalazłem.
Po drugie to
z disco polo: Zero: Bania u Cygana i jedziemy na maksa, toples straciłaś cnote, nie wiem czyje ale : w dyskotece, jesteś szalona itp. Do przytulania to piosenki Farby, Titanic i jakie jeszcze znajdziesz.
Do potańczenia to jakieś takie elektroniczne nowsze kawałki, z mocniejszych DPM pożar w klubie i przeżyj to sam, zresztą takich to Ty masz sporo podobno.
Dorzuciłbym jeszcze jakieś starocie np. Ifeel good,LOFT Malorca, Lets twist again, locomotion.
Dołóż jeszcze jakieś hity z radia i masz już playliste gotową.
Na początek puść disco polo później starocie żaeby się rozkręcili z czasem wrzuć kolejno dance i techno. tak po 2/3 dyskoteki zapodaj wolniejszymi i na koniec coraz mocniej aż do mocnych kawałków typu Bart Classen Playmo żeby się wyżyli. napisz później jak poszło :) :) :)
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Zdzich bez urazy ale na DJa to sie chyba nie nadajesz skoro nawet nie wiesz co to "Czarna Muza" xD...

a próbowałeś miksować czarną muzkę ?
i
...samego techna nie bede mógł puszczać.

Ekhm... miksować ? Przepraszam ale kolega wcześniej zaznaczył ze będzie ją tylko puszczał... xD

A co do diskopolo to można puścić pare piosenek, żeby się pośmiać (typu "cnota" lub "pszczółka maja"),
Myślę ze gdybyś sam zaśpiewał byłoby śmieszniej xD...

obowiązkowo takie kawalki jak :
Millennium - Day After Day (Fat Bass Club)
vocoders - a night to remember.
The Matrixx - Talk To Me (radio edit)
Sylver - Lay All Your Love On Me
Sash - Equador (DJ Lhasa Rmx)
Pakito - Moving on stereo (WyRu mild Remix)
Pakito - Living On Video (Dj Next Extented Remix)
MBrothers - Trebles
Max Farenthide vs DJ Hubertuse - Easy Lady (Extended Version)
Kalwi and Remi - Explosion (Alchemist Remix)
Kalwi & Remi - Imagination
DJ_Driver-Sexy_[DJ_Theo_rmx]
105-klubbingman_-_love_message-nbd

To są moje kawalki ktore slucham najczesciej takie dyskotekowe.

I ja myślę ze to najlepsza playlista na impreze...

z disco polo: Zero: Bania u Cygana i jedziemy na maksa, toples straciłaś cnote, nie wiem czyje ale : w dyskotece, jesteś szalona itp. Do przytulania to piosenki Farby, Titanic i jakie jeszcze znajdziesz.
Do potańczenia to C-BOOL would you feel, M brothers Trebles, Pakito Living on video i you wanna Rock, Techno DPM pożar w klubie i przeżyj to sam, zresztą techniawy to Ty masz.
Dorzuciłbym jeszcze jakieś starocie np. Ifeel good,LOFT Malorca, Lets twist again, locomotion.
Dołóż jeszcze jakieś hity z radia i masz już playliste gotową.

Znasz sie na rzeczy :) Gdybym był na Twojej imprezie z pewnością by mi sie podobało... jakoś nie szczególnie przepadam np za C-BOOL ale nie o to w tym wszystkim chodzi... ważne ze wiesz jaką muze chcesz puszczać... Troszke muzyki techno... zaraz jakieś starocie... kilka przytulańców w sam raz dla jakiś par... To kiedy robisz impreze :D ? Z chęcią wpadne :p .. Szacunek :eek:k:
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Zabi ja też ni lubie zbytnio C-BOOLa zresztą tak jak Kalwi&Remi itp. ale DJ gra dla ludzi a nie dla siebie. Ja bardzo lubie kawałki których na dyskotece napewno nie puszczę bo gram nie poto aby ludzie podpierali ściany. Niewiem kiedy użądzam dyskotekę :( ale jak chcesz mogę wopaść na Twoją :D :p :D
 
Do góry