Program dla dj'a

sowa3991

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lubicz
ELLO poszukuje dobrego łatwego w obsłudze programu na którym może coś porządnego ułożyć linki bym prosił na PW jeśli możne
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Virtual DJ 3.2
Linka nie podam bo nie wolno, poza tym E-Mulem sciągałem
 

Ronin

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
U mnie na połowinkach był taki świetny DJ, że szalał na winampie i jeszcze kazał sobie za to zapłacić :/
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
hmmm, a jak mozna "szalec na winampie" .........?????? bo jakos sobie tego nie wyobrazam
Normalnie. Co za problem: wziąść 2x otworzyć winampa +plugin crossfader i gotowe. Bez rewelacji, ale prowioryczna konsoleta jest. U nas ostatnio koleś jechał na mixerze+ 2x DVD!!! Wogóle jakiś śmieszny miał cały sprzęt.
 

Gigler

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siedlce
Ja jednogłośnie popieram ze Virtual Dj to najlepszy program do tego typu spraw :) Sam juz na nim jadę z pół roku i jest super jednym słowem. Virtual Dj rulezzz, polecam i pozdro :dj:
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki

Ardena

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...z głębi dźwięku;]
ehhh i znow sie czepia bezpodstawnie............. mialy byc linki bo sowa3991 o nie prosil.......... ja równiez polecam Traktora, Virtual Dj - slyszalam ze jest dobry, ale nie wiem bo nie testowalam :eek:
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ehhh i znow sie czepia bezpodstawnie............. mialy byc linki bo sowa3991 o nie prosil.......... ja równiez polecam Traktora, Virtual Dj - slyszalam ze jest dobry, ale nie wiem bo nie testowalam :eek:
No tak. Prosił. Tylko że na PW. Więc zapewne chodziło mu, o wersje pełne, a nie o demo, które sam może znaleść w 0,5 minuty przez google.
 

jokerwader

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja polecam nie Virtual dj, a Atomix virtual dj + jakies sample(jest to program raczej do mixowania). Na poczatek mysle ze jest ok. Jezeli chodzi o ukladanie to fruity loop jest calkiem niezly. A co do sciagniecia to polecam uTorrent sieci BitTorrent.

P.S.
Yoggi napisales az 3 posty, a w sumie zaden pewnie nie pomogl sowie3991. Powodzenia.

PZDR!
 

Ardena

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...z głębi dźwięku;]
rozchodzi sie jeszcze o to ze sowa3991 nie powiedzial czy poszukuje programu do tworzenia muzyki czy miksowania............. jak tworzenia to ja rekami i nogami podpisuje sie pod Fruity Loops Studio :eek:k:
 

hardq

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam 'MixVibes Proffessional' w wersji 5 lub wyżej. Osobiście go używam i nie zamienie go na żaden inny. Zapraszam na http://www.netzip.com.pl/~hardq w dziale 'muzyka' jest kilka moich setów wykonanych przy pomocy MixVibesPro.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Ja polecam nie Virtual dj, a Atomix virtual dj + jakies sample(jest to program raczej do mixowania). Na poczatek mysle ze jest ok. Jezeli chodzi o ukladanie to fruity loop jest calkiem niezly. A co do sciagniecia to polecam uTorrent sieci BitTorrent.

P.S.
Yoggi napisales az 3 posty, a w sumie zaden pewnie nie pomogl sowie3991. Powodzenia.

PZDR!
A twoje posty odkrywcze nie są więc wychodzi na to samo
 

heniek87

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
ja bym polecił Pioneer PRO DJS. dobry programik.

a skad go sciagnalem to juz nie pamietam.
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Dla DJ'a to polecam Traktor DJ Studio 2 lub 3
a dla producenta FL Studio 6 lub 7
 

damian14

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Czy jest taki program ze jak leci muzyka to sie scisza i mozna mowic do mikrofonu zeby bylo slychac w głosnikach??
Tak jak to jest w Energy 2000
Bardzo bym prosil o jego nazwe
Z góry dzięki :)
 
Do góry