Programy dla Dj'a

pitek

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
z marsa

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Bawiłam sie troche z atomixem i nawet fajny programik :hyhy: Moze kiedys zostae Dj'ką buhehe jak mój men :D
 

Robert_kaktus

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
Nie wiem czy jestem w temacie, ale jeśli chodzi o mixowanie muzy, tworzenie kawałków itp. to polecam program HipHop Ejay, Dance Ejay, Techno Ejay... i tak dalej... myśle że jest to program popularny, jednak jest on płatny... ale starsze wersje można już w gazetach szukać...
 

pitek

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
z marsa
Troszkę minąłeś się z tematem :] Chodziło o programy do miksowania muzyki, a te co Ty podajesz są do sklejania sampli i do "produkcji" muzyki :) Jedynym programem do mixowania z rodziny eJay jest eJay DJ Mix Station, do którego możecie znaleźć link powyżej :)
 

Robert_kaktus

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
Ja właśnie tylko z tych programów kożystam jeśli chodzi o muzyke, i wogóle. Więc trochę nieobeznany jestem... :]
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
Ja do mixowania używam Virtual DJ !!
Prosty w obsłudze programik... spoxik :D:D:D
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
woow a już myślałem że o tym temacie zapomnieli wszysyc :)
 

Darth_Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Miasto
Alderan
No, bawiłem się kiedyś Atomixem Mp3, ale innych podanych nazw nie słyszałem. Aha, chcę dodać, że Atomix Mp3 pomógł mi w dyskotece, którą potem urządziłem. Osobiście i własnoręcznie. Fajna zabawa.
 

ens

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Wszystkie programy i tak nie są w stanie dorównać prawdziwemu sprzęcikowi i kręceniu vinylków w rzeczywistości... Nawet w 0,0000001% nie można porównać "djingu" na pc ,a grania w rzeczywistości.
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Atomix już kilka razy mi pomógł..... mixowałam jakies utworki na imprezki szkolne i gitess :D polecam ;) pozdroo :*
 

amuska

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
34
jeżeli chodzi o programy do puszczania muzy w eterze- to używałam sam 2 broadcaster ;] i zaczelam na 3, ale moja kariera w radiu sie zakonczyla wraz z pogorszeniem stanu mojego łącza ;)
 

taddy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wlkp zacisze ;)
ja osobiscie uzywam BPM studio co prawda nie nalezy do najprostrzych nie tak prosty jak atomix czy cos podobnego co robi wszystko za CIebie ;) hehe ja osobiscie polecam ten programik
pozdrawiam all
 

DJ_cZaRnA

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poland
Atomiź i Traktor to w zasadzie najprostrze programiki. Sama używam i bardzo sobie je chwalę.
Ostatnio widziałam screena jak wygląda nowa wersja Traktora no i przyznam, że zapowiada się interesująco.
 

DjPucek

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tak czytam te posty ... i śmiać mi sie chce ..... WinAmp .... Footbar ..... Traktor .... Jet Audio ...i inne któe tu podaliście .... ale już najbardziej dobił mnie Media Player :lol: ..... każdy z nich (no może poza winamp`em i jest audio) to badziewia ..... nie mające nic wspólnego z mixowaniem ..... do mixowania to sie nadaje Mikser ... ale w realu ..... i żaden program tego nie zastąpi ... do grania z kompa (bo laptopa zabieram na każdą imprezke - bo trudno zabrać na płytkach miliony nagrań) to używam Ots Dj ... program który używają Radia do nadawania (używa go Rmi a może i inne radia ....) .. tak więc polecam ... i pozdrawiam .... DjPucek ...... real dj ...... :eek:k:
 

ePaul

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Powiedzcie skąd ściągnąć program SAM Broadcaster ale nie w wersji DEMO czy TRIAL ?!
 
Do góry