Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dekorowanie pokoju:)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 noToFrugo

noToFrugo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 04 marzec 2013 - 14:43

czasami nawet niewielka rzecz potrafi nadać innych charakter miejscu. Ozdoby do mieszkania w większości tworzę sama, bo wtedy mam to co mi się podoba za niewielką cenę. Wrzucam zdjęcia poduszek które ożywiły moje łózko - materiał zakupiłam w ikei oraz obrus - białe obrusy są dla mnie nudne dlatego postanowiłam zakupić materiał pastelowy :) zmiany za grosze a ile radości ;) Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#42 Guest_Dobrawa_*

Guest_Dobrawa_*
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 11:58

Polecam zrobienie łapacza snów. Fajny gadzet w kazdym pokoju bo  stylem mozna go dopasowac do wystroju a moze jednak w legendach jest cos prawdy i wylapie niechciane, zle sny 

• 0

#43 Py Ra

Py Ra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 12:34

Dołączę się w kwestii doboru kolorów. Firma, która zrobiła Photo Shopa udostępniła stronę na której można tworzyć kompozycje kolorystyczne. Tam ludzie z całego świata wrzucają swoje propozycje zestawień kolorystycznych lub można sugerować się programem. Najważniejsze, że wszytsko jest za darmo i nie trzeba nic instalować. Często z niego korzystam to się nazywa Kuler i jst po polsku

• 0

#44 beata_smol1983

beata_smol1983

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:15

Dekoracja wnętrz to świetna zabawa, która może sprawić wiele frajdy! :D

Czasem można zupełnie odmienić jakieś pomieszczenie i wcale nie trzeba wymieniać mebli, malować ścian ani wydawać na to fortuny! ;)

Fajnie sprawdzają się tutaj różne "bibeloty", ale dobrane ze smakiem i dostosowane do charakteru wnętrza, czyli różne figurki, wazony, pojemniki. Jest tego mnóstwo teraz na rynku. ;)

Warto pomyśleć też o kwiatach i niekoniecznie tych standardowych - może cytryna doniczkowa? albo ananasy? albo czekoladowe róże?

Jest tego mnóstwo! :D Wystarczy trochę poszukać.

Znam fajną hurtownię. FloraDekora.pl pod Łodzią. Mają mnóstwo nowoczesnych dekoracji, polecam ;) 

• 0

#45 janpasek70

janpasek70

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:48

Dobrze wyglądają różne dekoracje i drobiazgi, ale trzeba zwrócić uwagę, by nie przesadzić z ilością. Ja wolę minimalizm w dekorowaniu (łatwiej utrzymać w czystości).

• 0

#46 Mako24

Mako24

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 56 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 13:49

Jeśli uwielbiasz urządzać wnętrza to mam dla Ciebie znakomite inspiracje! Polecam zajrzeć ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 domi12

domi12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 11:53

Przy aranżacji wnętrz najpierw szukam ciekawych inspiracji dekoracyjnych na różnych stronach a później tworzę projekt w kreatorach żeby zobaczyć czy efekt końcowy sprosta moim oczekiwaniom :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0