Pomoc Dla Malo Doswiadczonej =]

jenny

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Qrcze, mam nadzieje, ze sa tu jakies dziewczyny (np. nastolatki), ktore moga mi pomoc. Otoz: mam 13 lat (zle ze tu trafilam?) Chcialam uzywac tamponow, bo sa duzo wygodniejsze i bardziej chigieniczne (tak mowia). I choc kupilam sobie te mini, to i tak nic z tego nie wyszlo :/ Nie moglam wlozyc... 0.5 cm! :mruga: Siostra mi poradzila, zebym kupila z aplikatorem, to bedzie O.K. Ja jednak boje sie, ze on tez "nie wiejdzie". Kobitki, pomozecie?! Aha! Okres mam od grudnia 2004, wiec chyba moge juz uzywac tamponow, no nie? Ok, papa i licze na pomoc. :papa:
 

Attachments

  • serducha.gif
    serducha.gif
    21,5 KB · Wyświetleń: 6

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
najlepiej sie "połóż" i rozluźnij.... Można wiedziec jakiej firmy kupiłas te tampony?
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Zgadzam się z poprzednikami, ja sama miałam wiele prób za nim "wszedł" ale się udało...... Trzeba się po prostu rozluźnić [od jakiego czasu masz okres to nie ma tu żadnego znaczenia]. Wydaje mi się że Twoja siostra Ci bardzo dobrze doradzila!!
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Tampony można zacząćstosować w dowolnej chwili....
tak tylko trzeba pamietac ze tampony uzywa sie w te dni kiedy leci mocno i w srodku jest mokro, w te ostatnie dni malo leci wiec ciezko jest wlozyt ten tampon---moze lepiej nich autorka popatrzy w necie na temat stosowania tamponow
 

Martita19

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
JA RÓWNIEZ MIAŁAM KŁOPOTY ALE JAKOS SIE UDAŁO...APLIKATOR TO COS DOBREGO I BARDZO POMAGA....TAK JAK WYŻEJ PISAŁY DZIEWCZYNY Z TA WANNA TO ŚWIETNY SPOSÓB...JESZCZE MOŻESZ UKUCNĄC JAK DO SIKANIA...I TYLKO NOŚ JE JAK MASZ MOCNY OKRES...PRZECZYTAJ DOBRZE INSTRUKCJE UŻYTKOWANIA
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
To ja dzisiaj spróbuję ;) Bo tez jakos mi sie do tej pory nie udawło.. A dzisij dostalam oikres, więc chyba dobra pora, no tlyko, ze ja nie mam mini tlyko normal, formy? O.B..

firmy* :p
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Białystok
odwieczny proble hehe mnie też kiedys nie ominął. Nie stresuj się po prostu przed włożeniem i najlepiej kup z aplikatorem to jest najlepsze wyjście i przeczytaj ulotkę siedzącą w opakowaniu :p
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
musisz się rozluźnić i tak nie bać ja na początku dwa zużyłam bo ie wyszło ale puźniej...z jakiej firmy używasz?? osobiście polecam o.b comfort odpisz... :)
 

Attachments

  • sercee.gif
    sercee.gif
    20,7 KB · Wyświetleń: 11

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
A ja się boje zacząć użwać :( a mam ten problem że jeżdżę na basen i albo zrezygnuje z basenu albo przestane się bać.

PS. A tak wogóle to słyszałam że może być problem z wyjęciem go póóźnij i wiele innych rzeczy przemawiających za tym aby lepiej z nich nie korzystać
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja się boje zacząć użwać :( a mam ten problem że jeżdżę na basen i albo zrezygnuje z basenu albo przestane się bać.

PS. A tak wogóle to słyszałam że może być problem z wyjęciem go póóźnij i wiele innych rzeczy przemawiających za tym aby lepiej z nich nie korzystać
no z wyjęciem niema problemu tylko to troche boli :/ i trzeba wolno wyciągać
 
Do góry