Smski Na Podryw :d

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
macie moze smsy ktore dyskretnie daja do zrozumienia ze cos iskrzy.... co bede tlumaczyc napewno karzdemu trudno jest powiedziec co sie naprawde czuje :]
 

chudzia18

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
36
***Caluje oczeta jezeli jestes usmiechnieta.Caluje buziaka jezeli nie masz chlopaka.Caluje ramiona jezeli jestes spragniona.Caluje pozostalosci jezeli pragniesz milosci--takiego sms-ka dostalam ostatnio od jakiegos nieznajomego(fajny jest):)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
SmS....nie to juz przestaje powoli działać.... :(
Nie ma to jak rozmowa w cztery oczy!! :D :D
Tak sam na sam... :)
 

agucha90

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
ja ostatnio dostałam takiego smska: "Jestes aniłokiem zesłanym przez Boga! Masz za zadanie upiekszać ten świat! Przy tobie wszystko wyglada jak zloto! Przy tobie piekniejsze było by moje marne zycie i swiat!" Bardzo podobal mi sie ten sms

Deras calkowicie sie z toba zgadzam,ze rozmowa w cztery oczy jest najlepsza,ale czasem jest naprawde milo gdy sie otrzyma jakiegos slodkiego smska gdy idzie sie spac,albo gdy jest ci smutno!
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poznań
Ja się zgadzam z Agusią nie ma to jak rozmowa w cztery oczy, no ale fajnie jest coś miłego dostać. Podkreślami MIŁEGO bo mnie *** szczela jak mi ktos nagle wywala ze mnie kocha <_< To jest przesada.. Ale delikatnie pokazac ze zalezy to fajnie ;)
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
A ja ostatnio dostałam pieknego eska :) Bardzo mi się spodobał. Być może w cztery oczy jest lepiej ale ja i tak uwielbiam dostawać czasem słodziutkie SMSy ;)
 

Deni

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Głogów
Hejka Czy znacie jeszcze takie słodziutkie esemeski :)) ?? Proszę o napisanie takowych esków na tym forum Dziekuje i Pozdrawiam
 

Drabina

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Obejzcie sobie kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Jak wyrywac Lachony

Poprostu jest git :) usmiac sie mozna
 

Deni

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Głogów
Ja bym wolał Żeby ktoś Napisał :) Ale ja z tymi esemeskami mówie na poważnie ... Niech Ktoś od siebie napisze :) Ale tego kabarteu nie moge dostać ...
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
"Nie Ten Cię Kocha Kto Miłość Ogłosi , Lecz Ten Co Milczy i W Sercu Ją Nosi !!!" - najcudniejszy sms , życze takiego sms'a dla każdego , który kocha i chce być kochanym...

pozdrawiam
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Chcę żyć i żyć będę,
Chcę śmiać się i śmiać się będę,
Chcę kochać i kochać będę,
Chcę Ciebie, Ciebie zdobędę.



Kochać, lubić
To wielka różnica.
Lubić można każdego,
A kochać tylko jednego.
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Kolorowe, erotyczne, :cenzura:, fantastyczne jednak lekko tajemnicze takich snów Ci dzisiaj życze. Mówiąc krótko nieprzytomnie snij tej nocy tylko o mnie!!!

Dobranoc słoneczko! Przytul główke do poduszki. Niech sen omota ciało twe. Niech przyjdą dobre duszki i utulą Cię!
 
Do góry