101 Urzytkowników!

Status
Zamknięty.

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
w chwili jak piszę tego posta jest aktywnych 89 użytkowników :)
moze nagle wszysco którzy się kiedys zarestrowali postanowili zostać prawdziwymi uzytkownikami :p
oby tak dalej :)
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
oby oby ale to i tak malo jak na 6tys userow..juz to pisano w wielu postach.....

p.s ciekawe czy jak bolismy tamten rekord specjalnie co bylo o 22 to byl nasz admin angel ???
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A nie mówilam, ze codziennie będzie o 10 więcej :p
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Tak Matix13 masz racje,ale wiekrzosc tych userów poprostu sie zalogowalo i dalej nic..
Chyba okolo 90% userów wcale nie pisze na forum...
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
nom racja juz na dwoch topicach o rekordach bylo wspomniane o ludziach i teraz tam trwa tylko na ten temat dyslusja a tu mamy gadac o rekordzie a wiec kto byl???????? mozna jakos to sprawdzic bo nie jestem pewnien czy mnie nei bylo??? chyba bylem
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Niestety nie wiem jak to sprawdzic...
Sama chcialabym wiedziec czy wtedy bylam ,bo tez mi sie zdaje...
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Chyba okolo 90% userów wcale nie pisze na forum...

W biznesie jest taka zasada, że 10% klientów generuje 90% zysków. Przekładając to na nasze realia 10% użytkowników generuje 90% ruchu na Forumowisku. Tak już widocznie musi być :)

Co do ostatniego rekordu to cieszę się, tym bardziej ze powstał on dzięki ludziom choć trochę zainteresowanych Forumowiskiem, bo na ten rekord o który biliśmy się ostatnio byli zapraszani ludzie nie związani z tym forum, którzy byli tu tylko po to by podnieść ruch i więcej się nie pojawić.

Mnie przy tym dzisiejszym spontanicznym rekordzie nie było niestety, a szkoda :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry