Nawiedzone domy w Polsce - gdzie?

Mrcn

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, potrzebuję w miarę obszernej listy nawiedzonych domów w Polsce. Mogą być również kompleksy i inne formy zabudowań.
Jeżeli posiadacie jakieś informacje, linki, opowieści, zdjęcia - proszę dodatkowo pisać na maila.
Informacje potrzebne do opracowania.
http://marss.w.interia.pl/
 
T

T-o-M-i

Guest
Jest taki dom w którym straszy w Województwie Lubelskim w miejscowości Izbica ... bylo o nim czasami w telewizji ...
dom , jest w bardzo dobrym stanie, murowany otynkowany, dwu pietrowy, a jednak nikt w nim nie mieszka, a rzadko w tych czasach sie zdarza zeby jakas rodzina sie nie upomniala o spadek itd... zreszta to naparwe dobry dom...
podobno keidys jacys łepki sobie impreze w nim zrobili... to w srodku nocy wszyscy pouciekali...


widocznie cos tam sie musi dziac...
 

guzikprawda

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ostatni dom szeregowca w Grudziądzu przy ulicy 3 Maja.
Od czasu kiedy został wybudowany stał w stanie surowym (prawie 10 lat),sąsiedzi widywali tam podobno płaczącą na huśtawce (której nie ma w ogródku) kilkuletnią dziewczynkę.Nikt nie wchodził raczej do środka.Nawet bezdomnych sie tam nie widywało.
Dom został wykupiony przez lekarza,jest w trakcie wykańczania.Niewiadomo czy nadal zdarzają się tam jakieś niewyjaśnione sytuacje.Pewnie się okaże jak rodzina się wprowadzi ;)
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
U mnie w okolicy jest dom w którym straszy ale nie powiem miejscowości bo i tak nie znacie. Jezeli w jakims domu straszy to znaczy ze w nim zamordowano osobę, a w telewizji duzo o takich nawiedzonych domach było.
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
u mnie na wsi jeste taki jeden... dom w sumie nowy( max 10 lat ma), mieszkalo juz tam kilka rodzin... ktoregos dnia, w wakacje ze 2 lata temu, odprawiano tam egzorcyzmy - przesowaly sie meble, lataly rozne przedmioty... podobno duch dziadka... nawet lokalna telewizja przyjechala...
jest jeszcze nawiedzony most niedaleko ale nie pamietam nazwy miejscowowsci - w kazdym badz razie kiedys kiedys jechala tam jakas mloda para i mieli wypadek, obydwoje zgineli chyba, od tamtej pory ludzie boja sie tam chodzic po zmroku bo straszy, samochodem sie podobno tez nie przejedzie bo wszystkie w jednym miejscu gasna i nie da sie ruszyc...
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Mój dom jest nawiedzony. I mieszkają w nim nawiedzone domy.Nikt nie umarł jeszcze ale to tylko kwestia czasu.
 

Amasunda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój dom jest nawiedzony. I mieszkają w nim nawiedzone domy.Nikt nie umarł jeszcze ale to tylko kwestia czasu.
U mnie też bywało dziwnie w jednym a potem w drugim domu(pewnie się przeniosło razem ze mną),podobno jest nawiedzony dom w krakowie na ul.Kosocickiej.Pozdrawiam
 

wild_wolf

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krakow
no na kosicickiej przy zjezdzie z wielickiej jest nawiedzony dom. bylam tam ale nic sie nie dzialo. w kazdym razie na terenie posesji jest kapliczka postawiona. podobno jakis koles sie tam powiesil po tym jak zabil brata.
moj ex tam wlazil na strych i podobno do tej pory wisi tam sznur po tym co tam dyntadl...no i mowil ze cos chcialo go zrzucic ze schodow...
 

Tosia23

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleczko gdzieś
Ja słyszałam o nawiedzonym domu w miejscowości Święte jak się jedzie na Stargard Szczeciński.Ale ile w tym prawdy to ja nie wiem...:D
 

LOLITA__XD

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
w gdyni jest taki dom, podobny do tych opisanych wyzej. wszystko ladnie, tynki, okna, domek calkiem nowy. przejezdzalam kolo niego, ale niestety nie powiem o nim nic wiecej <polozenie, co i jak tam straszy itp>, poniewaz bylam tam tylko raz, a gdyni jako miasta nie znam praktycznie w ogole, wiec lipa :/
 

kowboj09

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
U mnie też bywało dziwnie w jednym a potem w drugim domu(pewnie się przeniosło razem ze mną),podobno jest nawiedzony dom w krakowie na ul.Kosocickiej.Pozdrawiam
byłem tam o 12.00 w nocy z kumplem i siedzieliśmy tam z 30 min i nic nas tam nie postraszyło
 

Betka1111

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
małopolskie
Podobno w Nowym Sączu był taki dom, w którym ruszały się meble i w ogóle. Mieszkańcy sięwynieśli i stał taki pusty, pomalowany przez grafficiarzy. Teraz już go nie ma. Został zburzony, bo wybudowali tam Media Markt.
 
M

Mia

Guest
w Ogrodzieńcu jest nawiedzony zamek- straszy czarny pies.

Niedaleko zamku jest też nawiedzony dom. legenda głosi że straszy tam, gdyzwłaściciel scialzboże by go wybudować, co wg podań ludowych jest niedopuszczalne. nikt tam nigdy nie mieszkał. jesli ktos spedzi tam noc, budynek przejdzie na jego własnosc.

U mnie w domu wybuchają szklanki ,rozsypujac sie na drobny mak, same otwieraja sie drzwi, kilka razy właczyło się radio. gdy opowiadałam o tym kolezance wywaliło bezpieczniki. czasem słychać kobiecy śmiech,gdy nikogo nie ma w domu. bywa że stół drży, kiedy podłoga sie nie rusza. kilka tygodni temu byłam sama w domu dzwonił telefon i domofon(nikogo po drugiej stronie nie było) potem ktos usiadł mi na łózku.
 

odetta83

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
w gdyni jest taki dom, podobny do tych opisanych wyzej. wszystko ladnie, tynki, okna, domek calkiem nowy. przejezdzalam kolo niego, ale niestety nie powiem o nim nic wiecej <polozenie, co i jak tam straszy itp>, poniewaz bylam tam tylko raz, a gdyni jako miasta nie znam praktycznie w ogole, wiec lipa :/




hmmm a moze to jest domek na wielkopolskiejjj?bo tam jest jeden taki,i po wielu latach jak stał pusty wkoncu nadeszli ochotnicyyy :niepewny:
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Witam, potrzebuję w miarę obszernej listy nawiedzonych domów w Polsce. Mogą być również kompleksy i inne formy zabudowań.
Jeżeli posiadacie jakieś informacje, linki, opowieści, zdjęcia - proszę dodatkowo pisać na maila.
Informacje potrzebne do opracowania.
http://marss.w.interia.pl/

Znam az 6 takich obiektow, gdzie nawet mysz nie wchodzi, bo sie zapewne boi. Ale nie wiem dlaczego mialbym Ci podawac lokalizacje tych miejsc, chcesz tam przyjechac, zobaczyc, zwiedzic?
 

Silent

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wołomin
Moje zdanie jest takie ze ten caly strack ktory oblatuje jak sie do domu wejdze i te schizy co niby sie widzi jakies dzieci na chustawkach ta jest nasza wyobraznia.uswiadamiasz sobie ze tu jest strasznie i nawet nie prubujessz sobie powiedziec w myslach ze to tylko jakis kawal gruzu w ktorym jest ciemno i czego tu sie bac ?;/takie jest moje zdanie

i zeby nie bylo off to jest niby taka huta szkla w warszawie co ludze mowia ze tam jak sie wejdze to sie wali ci gruz na glowe i jakie krzyki slycha-.-
 
Do góry