Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nawiedzone domy w Polsce - gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
169 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#161 Lobo2007

Lobo2007

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10249 postów

Napisano 02 maj 2012 - 17:57

Jak Judasz to Nowy Testament. Ale może skupmy się na nawiedzonych domach.

Użytkownik Lobo2007 edytował ten post 02 maj 2012 - 17:58

• 0

#162 Gressil

Gressil

Forumator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5610 postów

Napisano 03 maj 2012 - 10:47

Ja nadal jestem zdania, że nie ma czegoś takiego jak nawiedzone domy. Jest tylko zbyt wybujała ludzka wyobraźnia którą dodatkowo nakręcają filmy o tej tematyce oraz inne temu podobne.
  • 0

#163 quetal

quetal

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 maj 2012 - 21:05

Nawiedzone domy istnieją - sam się o tym przekonałem, mieszkając w takim przez 18 lat mojego życia... może inaczej - są mieszkania/domy/miejsca, w których po prostu straszy - przykładów można by mnożyć, a mnożyć. Zresztą przykładem może być powstała mapa takich nawiedzonych miejsc http://www.poznajtaj...edzone-miejsca/ - jak wejdziecie i zobaczycie to okazuje się, że to nie tylko bajki o nawiedzonych zamkach, ale są też opowieści ludzi, którzy to przeżyli - takich jak ja.
  • 0

#164 Isen1822

Isen1822

Ten najgorszy.

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 992 postów

Napisano 04 maj 2012 - 13:28

Moim zdaniem nie wolno lekceważyć różnych zjawisk paranormalnych na których istnienie mamy wiele dowodów. Problem jest tylko w tym aby odróżnić zjawisko paranormalne od tego co człowiekowi podsuwa jego podświadomość. Strach, oraz przekonanie że w tym nawiedzonym miejscu "coś może być" wywołuje różne przywidzenia itp. Dlatego trzeba podchodzić z dużym spokojem do różnych informacji typu: wczoraj w pokoju zobaczyłem ducha teściowej...

no na kosicickiej przy zjezdzie z wielickiej jest nawiedzony dom. bylam tam ale nic sie nie dzialo. w kazdym razie na terenie posesji jest kapliczka postawiona. podobno jakis koles sie tam powiesil po tym jak zabil brata. moj ex tam wlazil na strych i podobno do tej pory wisi tam sznur po tym co tam dyntadl...no i mowil ze cos chcialo go zrzucic ze schodow...

O tym też słyszałem ale na temat tego domu krąży tyle różnych legend, że trudno powiedzieć ile prawdy jest w tym, że tam straszy... Kiedyś tam byłem i nie działo się zupełnie nic :(

Użytkownik Isen1822 edytował ten post 04 maj 2012 - 13:31

• 0

#165 Cyr4x

Cyr4x

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisano 17 maj 2012 - 21:24

Kraków, róg ul. Wielickiej i Kosocickiej. Najbardziej znany nawiedzony dom w okolicy. Właściciel posesji trzy razy próbował go rozebrać i za każdym razem "coś" nie pozwalało ekipie rozbiórkowej tego zrobić.

byłem tam o 12.00 w nocy z kumplem i siedzieliśmy tam z 30 min i nic nas tam nie postraszyło

Też tam kiedyś byłem i nic poza kilkoma starymi meblami nie widziałem.
  • 0

#166 Magda79k

Magda79k

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 22 maj 2012 - 13:32

A co sądzicie o tym?
http://www.paranorma...dom-w-krakowie/
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#167 Gressil

Gressil

Forumator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5610 postów

Napisano 22 maj 2012 - 19:43

A co sądzicie o tym?
http://www.paranorma...dom-w-krakowie/

Ja sądzę, że trzeba czytać opisy pod filmami na youtube.

FILM JEST PROWOKACJĄ DZIENNIKARZY E-ZINU "MASZ WYBÓR".

Tyle w temacie.
  • 0

#168 DamianSlayer

DamianSlayer

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 07 lipiec 2012 - 20:59

Jest sporo prowokacji, ale niektóre sprawy dają do myślenia. Ja wierzę w życie pozagrobowe i tego typu akcje. Natomiast ile w tym nakręcania własnego nie wiem. Wyobraźnia potrafi płatać figle. W sumie czasem człowiek boi się wejść do piwnicy w nocy a co dopiero jest na bani jak stoi wielki pusty dom.
  • 0

#169 Tomek Bruhnke

Tomek Bruhnke

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 październik 2016 - 13:11

Witam, ktoś zapytał tu po co ma podawać lokalizację, to ci powiem po co:

Wraz z znajomymi interesujemy się takimi rzeczami i chętnie bym przesiedział tam całą noc w takim domu tylko nie wiem gdzie są tak owe obiekty mieszkałem z dziewczyna i 2 kolegami w niby nawiedzonym domu przez prawie 1 miesiąc i nic się tam nie działo wiec albo to żart albo komuś coś się wydawało. 

Więc jeżeli ktoś był by tak miły i wie gdzie są nawiedzone domy miejsca proszę by napisał, gdzie i historie tego miejsca też było by fajnie. 

A domy miejsca w okolicy Gdyni, Wejherowa. :D

Pozdrawiam i z góry dziękuje. :D

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#170 Halinka79

Halinka79

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 16:11

Witam, ktoś zapytał tu po co ma podawać lokalizację, to ci powiem po co:

Wraz z znajomymi interesujemy się takimi rzeczami i chętnie bym przesiedział tam całą noc w takim domu tylko nie wiem gdzie są tak owe obiekty mieszkałem z dziewczyna i 2 kolegami w niby nawiedzonym domu przez prawie 1 miesiąc i nic się tam nie działo wiec albo to żart albo komuś coś się wydawało. 

Więc jeżeli ktoś był by tak miły i wie gdzie są nawiedzone domy miejsca proszę by napisał, gdzie i historie tego miejsca też było by fajnie. 

A domy miejsca w okolicy Gdyni, Wejherowa. :D

Pozdrawiam i z góry dziękuje. :D

Chyba nie mówisz tego poważnie, że spędziłbyś w takim domu noc. Ja za żadne pieniądze nie zgodziłabym się na taki eksperyment!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0