Bliźnięta

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No to teraz Bliźniaki mają swój czas! :D
Ja 16 czerwca kończę 16 lat :) Fajnie, nie? :D 16.06 i 16 świeczek na torcie :]
A Wy? :D
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
13.06 - 24 :D albo :( do 18 człowiek się jeszcze cieszy z urodzin a późnij... ech.... ale może będzię znośnie :)
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
01 czerwca - juz w ten piatek, w dzien dziecka mam urodzinki :D dziewietnaste ;)
 

mk_europe

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
174
Punkty reakcji
0
Miasto
-
Bliźniaczka pozdrawia wszystkie Bliźniaczki i Bliźniaków :] .
Ja mam piętnaste urodziny 8 czerwca, czyli w przyszły piątek :D.
 
G

germanistka89

Guest
Ty małpo :p O odezwać się do mnie to co ? :p
A ja 8 lipca kończę 18 lat :pPPPPPPPPPPPPPPPP
hihi :]
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja już urodzinki miałam. :p
A bliźniaczkom życzę wsiego najlepsiego i żeby się Wam pospełniały wszysćiutkie marzenia, żebyście zawsze miały uśmiech na twarzy i po prostu..wszystkiego co najlepsze :* .
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
A mój ojciec miał urodzinki 24 maja...
Oh :D

Wszystkiego najlepszego dla bliźniaków :lol: :D
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moj tez, moj tez! :p

Hehe :p a ktore bedzie obchodzil?? bo moj dziewietneste :D


Ciekawość i inteligencja to główne cechy urodzonych pod znakiem Bliźniąt.
Znakiem tym włada planeta Merkury, kojarzona z bogiem handlu i przekazywania informacji.

Urodzeni pod znakiem Bliźniąt to osoby wyjątkowo bystre i inteligentne. Uwielbiają zdobywać i przekazywać wiadomości. Są niezastąpionym źródłem informacji o bliższym i dalszym otoczeniu, a jeśli czegoś nie wiedzą, to nadrobią to inteligentną miną.

Doskonała pamięć, olbrzymi zasób słów i błyskawiczny czas reakcji czynią z nich trudnych przeciwników podczas dysput i sporów. Bliźnięta posiadają wielodzielną uwagę - bez problemów wykonują kilka czynności na raz, czym zadziwiają inne Znaki Zodiaku.

Często jednak spotykają się z zarzutem powierzchowności. Aby osiągnąć prawdziwy sukces powinny nauczyć się koncentracji i wytrwałości. Bliźnięta bez trudu odnajdują się w każdych warunkach, łatwość przystosowania się należy do ich największych życiowych atutów.

System nerwowy Bliźniąt jest jednak bardzo delikatny, a bezustanny wewnętrzny dialog skutkuje migrenami. Przedstawiciele tego Znaku często zapominają o swoich potrzebach. Bliźnięta powinny więcej dbać o siebie, służy im zwłaszcza wypoczynek w górskiej okolicy.

Przedstawiciele tego Znaku dbają, aby zawsze iść z duchem czasu - interesują się nowinkami i ploteczkami. W głębi serca Bliźnięta nie dorośleją nigdy - ich wesołe usposobienie i żywy umysł pozwala im łamać pokoleniowe bariery.

Odpowiedzialność i brak nowych pomysłów przerażają je. Dobierając znajomych i przyjaciół nie patrzą na status społeczny, z wdziękiem omijają zakazy i normy.
 
G

germanistka89

Guest
Trzy szóstki - bom ja diablica jest, wera83 czy jak jej tam wie o tym najlepiej (zabije mnie chyba za brak znajomości jej nicku :p ).


Taki okrzyk w temacie propagującym Bliźnięta jest nader ryzykowny :D

hehehehe :))
Małpo Ty :p Mialas wspierac nas na moim forum :p Troche sie tam teraz zmienilo :p kiedys bylo lepiej :D:D:D hhehe

a byki najlepsze :)

a tak już poważnie to wszystkim bliźniętom życzę z całego serca wszystkiego najlepszego :)


buhahaha, BYKI powiadasz :p To jeżeli masz charakter taki jak moja siostra to ja dziekuje. Moja siostra tez byk :p hehehehe
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
germanistka, postaram się nadrobić, ale czasu coraz mniej - koniec roku i te wszystkie "ostatnie sprawdzianiki"...
Fajna charakterystyka Bliźniąt :) Nie to, żebym miała samozachwyt, ale w większości się zgadza. Podobno to najlepszy znak zodiaku :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Hehe :p a ktore bedzie obchodzil?? bo moj dziewietneste :D

A moj dwudzieste :p. I strasznei sie z tego powodu cieszy, a o mnie mowi, ze jestem dziecko <_< Nie, ja temu bynajmniej nei przecze, tyle tylko, ze czasem odnsoze wrazenie, ze to nei ja w tym towarzystwie dziecko jestem :D.

Fajna charakterystyka Bliźniąt :) Nie to, żebym miała samozachwyt, ale w większości się zgadza. Podobno to najlepszy znak zodiaku :D

Jaki tam najlepszy, najlepszy to jest skorpion :p. I jeszcze raki i ryby sa fajne ;).
A ze moj chlopak jest tak na przelomie (21 czerwca, niektore zrodla podaja, ze to juz rak), to mozna go tez do rakow wliczyc :p. A przynajmniej pod pewnymi wzgledami jakos kompletnie ablizniakowaty jest :p.
 
G

germanistka89

Guest
germanistka, postaram się nadrobić, ale czasu coraz mniej - koniec roku i te wszystkie "ostatnie sprawdzianiki"...
Fajna charakterystyka Bliźniąt :) Nie to, żebym miała samozachwyt, ale w większości się zgadza. Podobno to najlepszy znak zodiaku :D


hehe :) rozumiem, to tak jak u mnie :)
Ale wole napisac, zebys nie zapomniala o nas :] o mnie :pPPP hehe :)
Najlepszy znak zodiaku? niee:p najlepszy jest RAk :D
 
Do góry