Jakie zwierzątko posiadacie?

B

bako

Guest
tutaj piszcie o waszych pupilat.. co lubicie z nimi robic.. jak się bawić itp.. ;) czekamy
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
No to zaczynam jako pierwsza, mam psa yorka jest strasznie rozpieszczony, i kocham go bardzo , mam w domu rowniez chomika a w niedalekiej przyszlosci chce kupic szynszyle :) :mrgreen:
 
B

bako

Guest
Po pierwsze brawo, ze zaczełas ;P.... to ja bede nastepny ;).. Mam psa.. rasa maltańczyk... maly nicnosny kundelek ktory zazcwyczaj mi z domku ucieka :p i musze go po miescie szukać... ogolnie jest fajny.. jak spi ;P :):D
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
Ja mam owczarka niemieckiego długowłosego. Jest kochany i bardzo mądry
 
B

bako

Guest
WŁasnie ja chciałem wilczura...., ale bylo za pozno :/..... eh.. ;D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja tam mam trzy koty europejskie ;P chomika , rybki i zółwia wodnego... Kciałabym bardzo mieć sznaucera średniego no ale cóż :((( Chcieć nie zawsze znaczy móc :(((( Pozdrawiam
 
M

Madziuunia

Guest
Ja mam pieSka :p
Owczarka niemieckiego,
i kotKe :p
taka zwyczajna nie wiem jak sie na nie móWi, waŻne Że jesT koLorowa i piekna i kochana :D:D:D :) :D :)
 
B

bako

Guest
HEHE no i prawidlowo ;) kochacie zwierzaki i tak ma być :p
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam ...... a moze ktoś ma sznaucera średniego.... i moze mi troszke o nim wiecej powiedzieć?? :((( ??? Z góry dziękuje
Pozdrwaiam
 

paula_boSs

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ŁaPy
ja mam kotka który wabi się "FRED" jest strasznym łobuziakiem...bo zawsze szaleje i gania po pokoju :D to juz jest mój 8 kot.. bo jego poprzednicy zginęli śmiercią tragiczną albo ktoś ich po prostu zabrał... przeżywałam to jak mi kot zginął poprzez potrącenie samochodem...nie ukrywam że wtedy płakałam... ale to z czasem mijało. :|

[ Dodano: 1 Maj 05, 11:47 ]
i znowu pomyłka...to jest mój 10 kot..naprawde..;]
 
A

Anonymous

Guest
a ja mam psa :) Konkretnie sunie rasy Alaskan Malamute :)
jej rodowodowe imie to Day Tripper Dancing Storm a w sktrocie mowimy na nią Daisy >
Daisy 10 maja kończy dwa lata :)
Moja sunia jest bardzo kochanym urwiskiem .
a jej fotki znajdziedzie na stronie www.daisunia.webpark.pl

pozdr.
 
B

bako

Guest
Ciesze się ze uczestniczycie w naszym forum dość aktywanie ;) wiec do dziela i czekam na nastepne ;)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
paula_boSs - ja mam takie trzy :D:D:D: (kotki)-Klara, Łacia i Czarusia- strasznie lubią na firanki wchodzic.... heheh A jak mam właczony wygaszacz ekranu to KOCIAKI szaleja!!!! (uderzaja łapami w potworka chodzącego po ekranie ;):p) KofAm je strasznie - ja tez wczesniej miałam wiele kotów :(( i tak samo gineły jak Twoje :(((
Pozdrawiam
 
J

jolka

Guest
ja mam psa kundelek wygląda jak mały coli :564: i szczeka na wszystkich :546:
 

Eshet

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Chorzów
Mam dwa koty rasy dachowiec :D znaczy sie kota i kotkę :D kot jest mądry i spokojny ;) ale już kotka jest absolutnie walnięta i głupia... bydlę szlaja się po zewnętrznych parapetach... ale i tak ją kocham :D
 
P

Peggy

Guest
a ja mam chomika.Wabi sie Kuba..,a i miałam też królika ,wabił się Kinia.. :D :)
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
Peggy , ja też mam chomika :):):):) a krulika ma moja siorka która się na szczęście już odemnie wyprowadziła :D:D
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
Miałem kilku.
1. Pies Bill- uciekł.
2. Pies Miki I- zdechł.
3. Pies Pimpek- po prostu uległ dezintegracji nabytej.
4. Pies Miki II- jeszcze jest w stanie używalności.
5. Żółw bezimenny- uciekł.
6. Królik Pusia- oddana na reprodukcję.
7. Niezliczone masy rybek i innych morskich stworzeń- obecnie wszystkie w szambie.
8. I specjalny okazik n Przed oknem <właśnie mam widoczek n > parka dwojga dzikich gołębi (rarytas) <samiec i samica> uwiły sobie gniazdko w drzewach. A że mam tak jakby przed domem niewielki laseczek to czują się jakby były w prawdziwym lesie. Właśnie dziś patrzyłem se jak budują gniazdko i nawet z fotela nie muszę wstawać, żeby to widzieć. Niezły widoczek.
9. Szpaki- niedaleko od gołębi, na czereśni, mają kilka budek.
10. Wrona Michael- martwy towarzysz dla szpaków. Widzi wprost na pierwsze okno od lewej strony pokoju. Jego ścierwo jest przyczepione do gałęzi drzewa za sprawą metalowego pręta. Dziwię się, że jeszcze Michael wisi, ale muszę przyznać jedno... nadaje niezłego klimatu mojemu pokoikowi ^_^. Każdy kto do mnie zachodzi wiecznie mówi: "Woow, ale tu ciemno u ciebie, i las i zdechłe ptaki, wow... jak w hororze". A ja na to: " Tak musi być". :]
11. Prawie zapomniałem. Kot Pulpet. Ot taki bywalec naszej karczmy :] A raczej bywalczynia n
12. Niegdyś kot syjamski bezimienny- zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach.
13. Kot Filip- eh... zawsze łezkę ronię gdy go se przypomnę. n Eh, długa historia... Wink
14. Kot Filek- brat Filipa. Zupełne przeciwieństwo. Ot, gdziesik go czerci ponieśli i nie ma go n
15. Dwa chomiki- bezimienne:
I chomik został po prostu wypuszczony na wolność. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że był to środek zimy. Rolling Eyes Choć tak do końca to sam nie wiem co z nim się działo.
II trafił do siostrzeńca. W wyniku długotrwałej i wyniszczającej eksploatacji- zdechł.

Oki, jeszcze trochę by się zwierzaków uzbierało, ale to już takie raczej... o mniejszym znaczeniu... n

[ Dodano: 1 Maj 05, 17:21 ]
Ten post z inne fora dałem no bo po co pisać dwa razy o tym samym. :usmiech:
 
Do góry