Coś Na Zniszczone Włosy ?:)

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Farbowałam wieloktornie włosy, teraz mam je łamliwe, sianowate, poprostu blee.. :p
Znacie moze jakąś dobrą odzywkę ? :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Moim zdaniem teraz powinnaś przynajmniej na jakiś czas przestać farbować włosy, trzeba im dać trochę odpocząć :) a wtedy napewno zaczną wracać do swojej dawnej formy ;) :)
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nO pomÓzcie mi =(

Przestałam farbować, heh, ale już nie odwróce tego, ze są łamliwe i sianowate:)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Jeżeli nie będziesz farbować ich przez jakiś czas, to możesz być pewna, ze za jakiś czas wrócą do swojego dawnego wyglądu....
 

kuleczka007

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Goraco polecam odzywke lecznicza do wlkosow'' Waks''.Mozna ja kupic w aptekach.Wlosy juz po 3 razach sa ladniejsze bardziej geste i sie nie rozdwajaja.Odrzywki sa o roznej pojemnosci i do roznych kolorowwlosow.Naprawdepolecam i gwarantuje poprawe.Cena rozna wzaleznosci odopakowania.aleniew jestwysoka.Powodzenia :papa:
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
może najpierw poprostu obetnij zniszczone włosy będą wyglądać o wiele lepiej a potem dopiero pomyśl o jakiejś odżywce
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
tak, Wax (przez x chyba co ?) jest świetna, i nieszczególnie droga, włosy są miekkie i dobrze ise układają ;)
 

anonimowa

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
kraków
poszukaj w googlach jakiejs dobrej naturalnej odzywki... takie sa najlepsze =)) :D:D
 

Asiaak

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Spróbuj jedwabiu do włosów Biosilk Farouka na moje włosy działa rewelacyjnie :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Alleee... jaazda hehe :D no nie wy3mam widać ,że wciąż aktualny :p no to ważne. Dobra a ile ten Wax kosztuje ?
 

sali mali

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko - Biała
Racja, również polecam jedwab. Farbuje już włosy ladnych pare lat i jak zaczełam używać tej magicznej mikstury ;) od razu stalu sie ladne, gladkie i blyszczace. A no i jeszcze polecam plukac je pod zimna woda, beda bardziej lsnily :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Maski do włosów nie są zle i jeszcze jak się troche wosku na końcówki nałoży (tylko nie można przesadzić z ilościa bo się zrobią tłuste) to też pomaga. Wiem coś o tym bo sama rozjaśniam i farbuję.

Ale o Waxie słyszałam wiele dobrego - że regeneruje włosy i przyspiesza ich wzrost (używają go podobno ludzie po chemioterapii też). TUTAJ jest wiele przychylnych opinii na temat tego produktu oraz jego recenzja. Przyblizona cena 10 zł za 100 g i 20 zł za 250 g
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A ja w końcu uzyłam tego WAXu, o którym pisze kilka postów wyżej i jestem baaardzo zadowolona, bo na prawdę efekt jest super :) Włosy są miękkie i gładkie oraz "nawilżone", a przed nałożeniem je rozjaśniałam 40 min...i zazwyczaj nie były po tym zabiegu zbyt miłe w dotyku...
 
Do góry