Co to za budowla ?

ar2r2481

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Jechałem ostatnio do Bielska Podlaskiego przez Białą Podlaskę. Zaraz za Białą Podlaską ,kilka metrów przed miejscowością Cicibór po prawej stronie zobaczyłem ten (załącznik) budynek? Jeśli wiecie to napiszcie mi co to za budowla.
Pozdrawiam.

Obraz_077.jpg
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Chyba obserwatorium astronomiczne, ale głowy sobie uciąć nie dam...
 

DaVinci

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Słupsk
Widzialem takie cos w grze Project IGI :D Bylo to w misji z lotniskiem jakims o ile dobrze pamietam i byly tam jakies komputerki i troche elektroniki, ale co to jest to nie mam pojecia :p
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Arcydzieło ale nie wiem co to..!
 

Attachments

  • IMG_7775a.jpg
    IMG_7775a.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 16

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
W Warszawie jest podobny budynek. Na tyłach lotniska Okęcie. Ale w opisywanych okolicach nigdy nie byłam, więc nie wiem co to jest <_<
 

Rugawt

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L-ovo near WarSaw
naprawdę nie wiecie co to???
ten "budynek" to obudowa radaru, a raczej zestawu radarów pierwotnego i wtórnego
często podobne obudowy stosowane są dla radarów dopplerowskich używanych w meteorologii, stąd można je spotkać w różnych miejscach....
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
A mnie ciekawi taki budynek tuż przy autostradzie A4, tuż przy Krakowie, wygląda jak baza kosmitów, nie wiecie co to jest ? Bo słyszałem, że siedziba radia RMF FM ale taka jakaś dziwna...
 

Janek23L

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
A mnie ciekawi taki budynek tuż przy autostradzie A4, tuż przy Krakowie, wygląda jak baza kosmitów, nie wiecie co to jest ? Bo słyszałem, że siedziba radia RMF FM ale taka jakaś dziwna...
Też słyszałem że to jest siedziba RMF FM, ale ten "kosmiczny" pomysł chyba nigdzie więcej się nie przyjął.
 
Do góry