Słodycze

jaNina

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Kocham słodycze i mam do nich słabość :)
nie potrafię przejść obojętnie obok czekoladek :)
Dzięki bogu jeszcze nie mam rozmiaru xl ale zupełnie nie wiem jak przestać ...;)

www.eksperciniveastyling.pl
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Ja robię tak, że zamiast słodyczy jem owoce. Bardzo dobre a przy tym bardzo zdrowe ;)
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
16
eee nie zawsze.....brrr....nawet jak zamykam w lodóweczce czekoladkę Lindta, to nie mogę się powstrzymać....
M
A po co w ogóle trzymać gdziekolwiek w domu czekoladkę Lindta? Nie kupuj, to nie będzie cię tam ciągnęło. :p Proste. :D
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
"mam tak samo jak ty..." nie moge sie opanowac czasem...:/ czasem mam taka chcice na cos slodkiego ze az mna trzesie...:/ ale znalazlam na to sposob- kiedy jestem w sklepie to omijam stoiska ze slodyczami... CZASAMI skutkuje( w 1 na 10 przypadkow)... naprawde trudno jest nie kupic kiedy sei chce...;(
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
masz szczęście, że nie mieszkasz w Austrii... Bo tam są prawdziwe czekolady i słodycze Milki - nie ma porównania do słodyczy u nas..mniaaam;)
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
a tam czekolada wedla tez jest wspaniala^^ a nie jakas tam milka;) chociaz maja genialna serie lata 50, 60, 70 i 80;)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja też tak niestety mam, że lubię mieć tabliczkę czekolady pod biurkiem... Jeśli ktoś chce koniecznie z tym zerwać to trzeba nie kupować, i mieć mocną wolę, trudne ale da się zrobić.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja lubie tylko lody :p
A jak juz jem czekolado (rzadko ale sie zdarza) to lubie kokosowa z orzechami takimi duuuzymi :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
ee tam. ja robie tak, że przez tydzień-dwa nie jem wcale czekolady, a później jak mnie chcica na nią bierze, to zjem całą tabliczkę i mam spokój na kolejne kilkanaście dni :D
 

Szarex

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
powiat tarnowski
Jeśli mam czekladę to zazwyczaj chowam ją do szafki - i codziennie ugryzam po kawałku. Jeśli jej nie schowam i mam ją w zasięgu wzroku -> moze zniknąć w ciągu godziny :)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ee tam ja też uwielbiam słodycze :D
można wcinać czekoladki i cukiereczki- trochę cukru dla organizmu i słodkości egzystencji, lecz trzeba jeść z umiarem ;) (najgorzej w Boże Narodzenie :lagodny: )
pozdrawiam :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja też nie mogę się opanować.
Postanawiam sobie i poprostu nie mogę wytrzymać.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
ja tez lubie słodycze ;) Jak cos w domu jest to zaraz mam ochotę :p Ale jest i czas kiedy moge przez miesiac nic slodkiego nie zjesc. Trzeba nie kupować bo z tą silną wolą to różnie bywa :p
 
Do góry