Potrzeba Materaca I Wózka Inw.(warszawa)

R

rozsrebrzenie

Guest
Moja prosba jest akurat taka:mając problemy ze zdrowiem,potrzebuję po pierwsze równego(jednoosobowego) materaca na łózko.Mam rentę w wysokosci 498zł-a mieszkam(w Warszawie) i utrzymuję sie sama.Po drugie-kula(nie laska) z czwórnogiem u podstawy bardzo by mi ulatwila poruszanie po miescie(mam zachwiania rownowagi)Po trzecie-wózek skladany na wyjazdy-musialabym go zmodyfikowac dodając zagłowek-lecz poza tym móglby byc normalnie czyjs...Niezbyt mnie stac na to wszystko samej...

Ze swojej strony - mogę np.udzielac lekcji plastyki np dla osob niepelnosprawnych lub dzieci(ukończylam kurs na instruktora wych.plast.dla osob niepelnosprawnych)
Mogę wykonywac drobiazgi plastyczne,uczyc przez zabawę.
Mogę organizowac imprezy tematyczne
(o ile ktos wezmie na siebie fizyczne prace no i żywnosc(w praktyce ogłaszalo sie,ze prowiant przynosi sie ze sobą)Np,imprezy typy imieniny,lecz nie tylko.Kinderbale(np pod haslami ""Lokomotywa"Tuwima) Dla starszych:"Urodziny w stylu cantry",Impreza szantowa(dla doroslych)(przyklady jakie to sie odbyly w mojej kawalerce).Dekoracje,piosenki,stroje,gry-dla dzieci czy doroslych,obojętne.Na marginesie-mozna organizowac mniejsze impry i u mnie(miesci sie siedząc ok 12 osóB)
Dorota-rozsrebrzenie.
 
Do góry