50-te urodziny mamy.

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Co prawda będzie to miało miejsce dopiero w maju, ale wole juz sie nad tym zastanowic, niz pozniej na chibcika szukać..

Co można kupic mamie na 50 urodziny?
Cos super, extra, żeby wywołać łzy szczęscia. 

Odpadają :
1. ciuchy.
2. kubek z moim zdjeciem, bo juz ma :p
3. biżuteria.
4. kwiaty.

HELP!
Potrzeba kreatywnego umysłu! :niepewny: :sexy:
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
hmm moze nic nie kupuj tylko upiecz ogromnego torta z 50 swieczkami
napewno sie ucieszy
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Wiesz.. nie liczy się prezent. Liczy się pamięć. [Tak mówi moja Mama]
Skoro juz ma kubek to moze talerzyk do tego ? :D Jeśli Twoja mama lubi spędzać dużo czasu w kuchni to może jakiś mixer, albo coś w tym klimacie ? :D
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
mixer też odpada, bo ma.
talerzyk nie.

Wymysliłam weekend w SPA albo gdzies w jakims miejscu, ze mozna pozwiedzać, tylko te ceny.. ;|


Zna ktos tanie SPA? albo ośrodek gdzie na weekend dwie osoby nie zapłacą tyle co Kwaśniewski za pobyt w Norwegii?
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Pomysł z wielkim tortem mi się podoba xP

A jak nie (albo do tego) to może zrób coś sama np. poszukaj u dalszej rodziny zdjęc mamy i zrób taki jej własny album :)
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Jak dla mnie tort to super pomysł!
Mojej by sie spodobał xD
Pomysle nad tym, jeszcze 2 latka i tez 50 xD
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Zrób coś szalonego, np. zrób wielki transparent "Sto lat kochanej mamie" tylko tak, żeby zawiesić go w centrum miasta od latarni do latarni , a gdy mamuśka zobaczy już to zabierz na jakiś obiadek do gustownej restauracji
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Skoro mówisz że rodzina troche nie ten teges to moze pomysł z wyjściem do teatru jets dobry. A potem na kolacje do jakieś przytulnej resauracji :)


perfekt też ma ciekawy pomysł ^^
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
mixer też odpada, bo ma.
talerzyk nie.

Wymysliłam weekend w SPA albo gdzies w jakims miejscu, ze mozna pozwiedzać, tylko te ceny.. ;|
Zna ktos tanie SPA? albo ośrodek gdzie na weekend dwie osoby nie zapłacą tyle co Kwaśniewski za pobyt w Norwegii?

heh, moja mama też w tym roku kończy 50 lat :)
a wracając do Twojego problemu, to może napisz nam, o ile nie jest to tajemnicą, jaką gotówką dysponujesz - wtedy łatwiej będzie poszperać i znaleźć Ci jakąś ciekawą ofertę;)

moje drugie pytanie: co lubi Twoja mama? jaka jest? czym się interesuje? czy jest coś, na co Twoim zdaniem miałaby ochotę, a zawsze brakuje jej czasu/ochoty/itd.?

wspólny wyjazd to świetny pomysł! choć wiąże się ze sporym wydatkiem...
z drugiej strony możesz połączyć kilka pomysłów: zabrać ją do teatru/kina, potem na kolację czy drinka (rzecz gustu) przy wspólnych ploteczkach, a potem wrócić z nią do domku, w którym będzie na nią czekał tort i ... może impreza-niespodzianka? (mogłabyś zaprosić jakieś bliskie mamie osoby)... co o tym myślisz? a może masz jeszcze jakieś wskazówki, które pomogłyby szanownym forumowicz(k)om w wysuwaniu kolejnych propozycji :)
no nie wiem... pomyślę jeszcze i napiszę później :D
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
heh, moja mama też w tym roku kończy 50 lat :)
a wracając do Twojego problemu, to może napisz nam, o ile nie jest to tajemnicą, jaką gotówką dysponujesz - wtedy łatwiej będzie poszperać i znaleźć Ci jakąś ciekawą ofertę;)

moje drugie pytanie: co lubi Twoja mama? jaka jest? czym się interesuje? czy jest coś, na co Twoim zdaniem miałaby ochotę, a zawsze brakuje jej czasu/ochoty/itd.?

wspólny wyjazd to świetny pomysł! choć wiąże się ze sporym wydatkiem...
z drugiej strony możesz połączyć kilka pomysłów: zabrać ją do teatru/kina, potem na kolację czy drinka (rzecz gustu) przy wspólnych ploteczkach, a potem wrócić z nią do domku, w którym będzie na nią czekał tort i ... może impreza-niespodzianka? (mogłabyś zaprosić jakieś bliskie mamie osoby)... co o tym myślisz? a może masz jeszcze jakieś wskazówki, które pomogłyby szanownym forumowicz(k)om w wysuwaniu kolejnych propozycji :)
no nie wiem... pomyślę jeszcze i napiszę później :D


Gotowka jest raczej mała.
Mysle że to kwestia 200-300 zł najwiecej.
Podoba mi się Twój pomysł łączony, pewnie jeśli nie wypali wyjazd a niestety zapowiada sie na to, to zrobie tak jak radzisz. Kino, tort i impreza niespodzianka.

Jaka jest mama?
Hmm. Typowa pani domu, w każdą sobote sprząta mieszkanie, a Jej urodziny wypadają w piatek, dlatego chciałabym uniknąć sprzątania w Jej urodziny. Wiec pewnie wysprzatałabym w piątek mieszkanie. Nic szczegolnego nie lubi, wiem że marzył się Jej wyjazd do Rzymu, ale oferty są strasznie drogie :(
Nie wiem.. nie mam koncepcji. Boje sie ze nic nie wypali :(
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
no myślę, że gotówka w sam raz, żeby urządzić wspaniały dzień dla mamy (mówię o tym pomyśle łączonym ;) )
co do wyjazdu... no rzeczywiście z tym może być różnie, ale postaram się czegoś poszukać. a gdzie preferowałabyś? gdzieś bliżej domu?

moja mama jest taka sama, typowa pani domu zatroskana codziennymi problemami:) ale myślę, że taki wyjatkowy dzień tylko dla niej, dla Twojej mamy, będzie wspaniałym oderwaniem się od rzeczywistości - pomyśl, jeśli wszystko zaplanujesz i przygotujesz sama, to będzie dla niej największy prezent. tak mi sie przynajmniej wydaje.
czasem nie trzeba wiele... a z mojego doświadczenia wynika, ze mamy lubią być zaskakiwane, lubią czuć się wyjątkowo. więc jeśli żaden wyjazd nie wypali, myśle, że to, co proponowałam z pewnością się jej spodoba. to będzie dzień (a może cały weekend?) tylko dla niej, kiedy będzie mogła odpocząć i poczuć się, jak ktoś najważniejszy na świecie. nic nie zastąpi tego uczucia. 200-300 zł to niemało kasy - na pewno zafundujesz jej miłe chwile, może mniej wystawne od wyjazdu, ale jestem przekonana, że świadomość, iż zrobiłaś coś TYLKO i wyłącznie DLA NIEJ będzie dla Twojej mamy cudownym prezentem :)
i nie martw się na zapas, że coś nie wyjdzie. masz jeszcze troszkę czasu, więc mozesz wszystko przygotować - uda sie na pewno :D
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Pomysł z wielkim tortem mi się podoba xP

A jak nie (albo do tego) to może zrób coś sama np. poszukaj u dalszej rodziny zdjęc mamy i zrób taki jej własny album :)

Ja też jestem za albumem. Taki album rodzinny to by był świetny prezent.
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Wyjazd to na terenie Pomorza -> Władysławowo, Ustka, Hel, Dąbki, Jastrzębia Góra.

Dzieki wielkie za pomysły i wsparcie :*

pozwolę sobie od siebie polecić Krynicę Morską - mała, ale piękna :)

tu 1 oferta - http://www.polonia.mierzeja.pl/

75 zł od osoby z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) - może Ci sie spodoba:)

nie masz mi za co dziękować - to wspaniałe, że chcesz zrobić przyjemność mamie i milo, że mogę choć troszkę pomóc ;-)
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
pozwolę sobie od siebie polecić Krynicę Morską - mała, ale piękna :)

tu 1 oferta - http://www.polonia.mierzeja.pl/

75 zł od osoby z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) - może Ci sie spodoba:)

nie masz mi za co dziękować - to wspaniałe, że chcesz zrobić przyjemność mamie i milo, że mogę choć troszkę pomóc ;-)



Dzieki za tą Krynicę, (wybredna jestem.) ale wyjazd miałbyć z rehabilitacją. Mama ma problemy z kręgosłupem i zależało mi np. na masażach, a karczma to niewiele..


Postanowiłam połączyc troche wszystkie opcje i dorzucić swoje ;)
Plan wygląda tak!

Piątek (11.05) dzien Jej urodzin. - Upiekę tort, posprzątam mieszkanie, zeby nie robiła tego w sobote. Mama w tym czasie pojedzie do siostry.

Sobota (12.05) .
śniadanie do łóżka, róże.
Wyjazd do fitness club Baltic Oasis gdzie umówiona będzie na :
* masaż relaksujący
* hennę z regulacją brwi
* manicure klasyczny.
Zabiegi zamkną sie w kwocie : 100 zł.

Ja w domu zrobie ze dwie sałatki, i kiedy mama przyjedzie juz piekna i zrelaksowana odbędzie sie mała imprezka :]

Niedziela (13.05) .
obiad w restauracji - Mama i Jej facet a pozniej idą do kina albo do teatru.

Jak sie Wam podoba moj pomysł?:D
 
Do góry