Anglik...... Opowiadanie O Wakacjach!

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kurdee musze na piątek jakies opowiadanie po angielsku ułozyć o wakacajch, gdzie byłam, co tam robiłam, skad brałam jedzonko, jakie tam były atrakcje itp.... to musi być przynajmniej 2 minuty gadania!! A u mnie z anlgikiem kiepsko :/ moze ktoś mi pomoze :( plisss chociaz kazdy po jednym zdaniu..... nie musi byc nic oprawda, moze byc pozmyślane!
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z nienacka
Już od samego poczatku gnebia ja musze napisac cos o sobie ale ja nic po angielsku nie umie bo miałem niemca.
Polece ci program gdzie wpisujesz tekst po polsku i bierzesz tłumacz :D tylko tam nie ma odmian :/ wiec bedzie trzeba samemu odmienic

www.SOFCIK.xx.pl to jest chyba 3 program
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
I spent my holidays in Catania on the Sicily island. I stayed in house of my Italian friend - girl called Francesca. She's living near Etna volcano. Sicily is so beutiful ! I spent a lot of time walking on the beaches and swimming in Mediterranean Sea. Water in sea, and sand on the beach was so warm there.

Italians are very nice and helpfully people. Francesca's friends showed me all most interesting places in their city - I saw old road called "Via Etnae", and big number of monuments - ancient, medieval, baroque... Ofcourse I wasn't interest in history only. Every night I was dancing in Night Club called "Paradiso". I met nice Italian boy there. He's name was Fabrizio. He was very good dancer, and spoke English very well too. I get an email address to him, so we are still in contact.

Holidays in Italy was one of the best in my live. In my head I have a lot of memories from that country. In Poland I can only watch photos from there and sometimes cook wonderful spaghetti by Francesca's recipe, but next summer I would like to go there too. I've just started collecting money for it !

Oczywiscie pisze jak dziewczyna ^^. Mam nadzieje ze nie ma bledow :), ale poprosilem jeszcze kolezanke z UK zeby mi sprawdzila...
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
BlizZ dzięki :* Przyda mi sie to na poniedziałek ;) Jestes wielki :D DZiaaaaaaa :* Pozdrooo ;) Ale i tak musze sobie korki łatwic z anglika :/ ehh
 
Do góry