Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

KSU

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 jacobbs

jacobbs

Pan Demonium

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6077 postów

Napisano 18 lipiec 2009 - 13:30

Po prostu nie ma wyjścia i jeżeli nie miała styczności to napewno nie jest ona punkiem.

Uno: Nie kazdy kto słucha punkrocka jest punkiem
Drugie uno: znam wielu punkowców, których nie kręcą punk'n'rollowe klimaty, tylko wolą cięższe granie, a o KSU słyszeli jedynie z opowieści. Na pewno nie są punkami?
  • 0

#62 kwach

kwach

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 lipiec 2009 - 20:38

Byłem ostatnio na Union of Rock Węgorzewo 2009 (super zreszta festiwal ;)). Wszyscy się jarali, że będzie KSU, a ja nie miałem pojęcia co to za kapela (tak, tak, wstyd). Postanowiłem, że pójdę skoro wszyscy tak sie jarają tym bandem. Poszedłem i nie pożałowałem. KSU są po prostu genialni na koncertach, kontakt z publicznością, itd. Pogo - rzeź! Szczególnie spodobały mi sie piosenki, z których zreszta zespół słynie, czyli: "Kto Cię obroni Polsko", "Jabol Punk", "Pod Prąd", itd. Tak więc KSU zyskało nowego fana ;).

P.S. Nie, nie jestem punkiem a słucham muzyki punk rockowej.
  • 0

#63 lillka16

lillka16

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 228 postów

Napisano 30 listopad 2009 - 13:27

"Jabol Punk" Kto Cie Obroni Polsko" po prostu klasyka jak dla mnie :ok:
  • 0

#64 pawi557

pawi557

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 luty 2010 - 18:50

KSU to świetny polski zespół. To jest prawdziwa muzyka która ma jakiś przekaz do słuchaczy . KSU to nie chłam który puszczają w radiu i stacjach muzycznych, szkoda że ludzie słuchają kogoś takiego jak doda albo feel którzy zostali wykreowani na potrzeby rynku i wieśniaków ( mentalnych wieśniaków). Właśnie takie zespoły jak KSU powinny być charakterystyczne dla Polski a nie komercyjne :cenzura: puszczane w tv. Ciesze się że są jeszcze w Polsce ludzie którzy potrafią docenić prawdziwą muzykę , pozdrawiam wszystkich fanów KSU i innych prawdziwych zespołów :)

Użytkownik pawi557 edytował ten post 10 luty 2010 - 18:51

• 0

#65 Dobuch66

Dobuch66

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 442 postów

Napisano 21 maj 2010 - 22:34

Świetny zespół, ale trochę popuścili z pary potem. Najbardziej podobają mi się pierwsze dwie płyty, bo potem grają już nie porządny ostry punk, tylko coś łagodniejszego.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#66 radioaktywna

radioaktywna

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1123 postów

Napisano 21 lipiec 2010 - 13:06

Tak, KSU się słucha, KSU się zna. ; )) I tak jak napisał mój poprzednik.. pierwsze płyty według mnie najlepsze, te utwory miały tą iskrę, coś co krzyczało i rozdzierało słuchacza. 'Jabol punk' to podejrzewam, że każdy słuchacz KSU dobrze zna. Z takich spokojniejszych to może 'Po drugiej stronie drzwi'.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0