Tabletki antykoncepcyjne a biust?!

marlencia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Słyszałam, że są tabletki antykoncepcyjne od których rośnie biust. Czy to prawda?
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
ja nic nie slyszałam. ale z checią bym nazwe poznała bo by sie przydaly :D :D
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
czy prawda, to nie wiem, ale to dość prawdopodobne :)
szkoda, że sama na to nie wpadłam
marzę, żeby w naturalny sposób ciut, ciut podrosły mi piersi :)
idę po świętach do mojej ginekolog wybadać sytuację
thx za cynk :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Chyba z geja też mozna zrobic kobietę więc takie tabletki to nie nowośc zwykła terapia hormonalna :]
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
prawie wszystkie tabletki antykoncepcyjne tak dzialaja... wyjatkiem sa te najnowsze - yasmin czy jakos tak - oczywiscie sa wyjatkiem wedlug ulotki informacyjnej a czy tak jest naprawde;)
oczywiscie skutki uboczne( a to zaliczane jest do skutkow ubocznych) nie wystepuja zawsze i u kazdego - wsio zalezy od organizmu...
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Po każdych tabletkach antykoncepcyjnych mogą piersi urosnąć, a nie zależy to od rodzaju tabletek ale od organizmu!! Ja biore Yasmin i co?? piersi jakie były takie są, nie wymieniłam biustonoszy na większy rozmiar, ale innej dziewczynie mogą się znacznie powiększyć... i to nie odnosi sie tylko do yasmin, ale do wszystkich tabletek antykoncepcyjnych.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja bralam Microgynon 21 a potem Yasmin no i niestety mi biust urósl, na moje nieszczescie :]
przestalam brac, a zmalec nie chce
kurcze :]
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Wow....:D
Jak pójde w przyszłości po tabletki to zaznacze lekarzowi, że mają powiększyć biust :D :D
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
ilona ale lekarz ci nie wypisze tabletek "po ktorych urosnie biust"... to skutek uboczny brania hormonow - to czy taki wystapi u danej kobiety zalezy tylko i wylacznie od jej orgnizmu a nie od tego jakie tabletki bedzie brala...
 

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
no wiec niestety tak sie dzieje, ale nie wiem czy jest to takie akurat fajne:(mnie nie zachwycilo,wolalabym nie miec takich atrakcji przy tabletkach:(ale fakt, ze to na pewno zalezy od osoby, bo na pewno nie wszystkei dziewczyny reaguja tak samo...mnie sie niestety trafilo, i to dosyc mocno mi sie powiekszyly:(
 

marlencia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
To ja jutro biegnę do ginekologa po tabletki i mam nadzieję, że mi chociaż troszkę cycuszki urosną :D
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Tylko biorąc tabletki skutkiem ubocznym jest też przyrost wagi, więc nie ma co wpadać w optymizm z tym, że po tabletkach urosną piersi a reszta pozostanie bez zmian. Może się zdarzyć, że owszem piersi urosną ale przy tym i przybędzie parę kilo i oprócz staników trzeba będzie wymienić większość garderoby. A tak coś mi się wydaję, że tutaj chodzi o to, że łykając tabletki hormonalne zatrzymuje sie woda więc może w biuście się chowa ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no tak magazynuje sie, tylko dlaczego po skonczeniu brania tych tabletek kurcze ta woda zostaje :] ja z checia wrócilabym do miseczki C
no fakt nie tylko w biuscie ta woda mi sie zmagazynowala przez te okropne tabletki :/
 

ewusiaczek

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
a mi od tabletek urósł biust z B do C i poza tym nie urosła mi ani pupa ani nie utyłam ogólnie. ale tak naprawdę nie da się jednoznacznie określić komu co urośnie i czy urośnie, wszystko zależy od indywidualnej reakcji organizmu i od rodzaju tabletek :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
no tak magazynuje sie, tylko dlaczego po skonczeniu brania tych tabletek kurcze ta woda zostaje :] ja z checia wrócilabym do miseczki C
no fakt nie tylko w biuscie ta woda mi sie zmagazynowala przez te okropne tabletki :/
Nie wiem czy to fakt w Twoim przypadku ale tabletki czasem powodują wzrost apetytu i wtedy człowiek duzo je podczas przyjmowania hormonów, bo o ile wiem, to dosc dawno je odstawiłaś i jeżeli to woda, to powino sie sie to unormować po takim czasie, choc to tez potem zalezy od diety i stylu zycia i od organizmu... ja mam za to odwrotnie, jak byłam mała to czesto sie odwadniałami i tak mi juz zostało, szybko sie odwadniam :/ ale powiedzmy, ze panuje juz nad tym na szczescie.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
hmm jak sie odchudzalam to schudlam, tylko zastanawiam sie, dlaczego piersi zmalazly mi tylko na poczatku i to bardzo nieznacznie, widac chyba takie zostana i wlasnie caly czas sie nad tym zastanawiam, czy to wina tabletek? jak biust potrafil mi urosnac o jeden rozmiar a teraz za nic nie moge go zmniejszyc o ten rozmiar :]
 
Do góry