Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Tabletki antykoncepcyjne a biust?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 a.n.i.a.

a.n.i.a.

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1064 postów

Napisano 18 kwiecień 2007 - 15:06

No ponoć kobiety jak sie odchudzają to biust maleje i to czesto w pierwszej kolejności, ale są wyjątki do reguły, moze obie jestesmy, jak ja schudlam to wszystko mi schudło, a piersi nie zmieniły rozmiaru wogole... Jakies odporne je mam :P
  • 0

#22 nika19

nika19

    ........

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 13032 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 09:06

mozliwe?
po prostu liczylam na to, ze bardziej zmaleje, a tu takie prawie nic :]
az sie boje co by bylo jakbym znow zaczela brac tabletki :]
  • 0

#23 badyl

badyl

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 619 postów

Napisano 23 kwiecień 2007 - 20:03

Przy braniu tabletek, kobiety zażywają hormony które wprawiają organizm w stan sztucznej ciąży a jak wiadomo podczas ciąży to i owo rośnie. Więc może się zdarzyć, że biust się powiększy, biodra, pupa i przybędzie parę kilo ale na to nie ma reguły. Jeżeli ktoś jest na to "podatny" a nie chcę to myślę, że należy zmienić tabletki.
  • 0

#24 Snalek

Snalek

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 14:03

Fajnie to powiedzcie na jakie... Ja biore harmonet, owszem piersi mi urosły i się z tego ciesze, ale gorzej, że oprócz nich i brzuch sie powiększył i nie da rady go zrzucić...Cwicze odchudzam sie i nic
  • 0

#25 mrau

mrau

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 988 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 14:12

Snalek w przerwie 7 dniowej pij 1,5 litra dziennie czerwonej herbaty - pomaga pozbyc sie nadmiaru wody z organizmu... tylko nie pij keidy bierzesz tabletki bo costam sie moze stac i moga przestac dzialac...
  • 0

#26 Carrie

Carrie

    zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1293 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 15:19

Przy braniu tabletek, kobiety zażywają hormony które wprawiają organizm w stan sztucznej ciąży a jak wiadomo podczas ciąży to i owo rośnie. Więc może się zdarzyć, że biust się powiększy, biodra, pupa i przybędzie parę kilo ale na to nie ma reguły. Jeżeli ktoś jest na to "podatny" a nie chcę to myślę, że należy zmienić tabletki.


Dobra piersi to może i rosną - przez hormony.
Ale tycie to chyba tylko przy starych pigułkach się zdarzało.

Poza tym, to jest śmieszne. Teraz często dziewczyny biorą pigułki w okresie dojrzewania i prawie każde zmiany w swoim ciele (tycie, rosnące piersi, złe samopoczucie, wysypki itd.) przypisują właśnie antykoncepcji...
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 mrau

mrau

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 988 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 16:06

no ja to zaczelam brac tabletki kiedy dawno juz skonczylam dojrzewac... wiec to, ze teraz mnie rosnie to i owo to akurat zasluga tabletek...
  • 0

#28 nika19

nika19

    ........

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 13032 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 16:13

u mnie tez niestety to zasluga tabletek byla, a nie bralam wcale tabletek starej generacji :/
  • 0

#29 Snalek

Snalek

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 18:40

ja też nie biore tabletek starej generacji, a okres dojrzewania chyba mam juz za soba .
  • 0

#30 cruel_woman

cruel_woman

    ....::::sinner::::....

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2197 postów

Napisano 25 kwiecień 2007 - 18:47

ja brałam kiedyś diane i faktycznie piersi mi urosły, ale jak przestałam brac to wróciły do swojego poprzedniego stanu...
teraz biore Yasmin i znowu urosły... normalnie efekt yoyo :D
pewnie jak odstawie to znowu bedzie jak dawniej. :)
  • 0

#31 Margolka

Margolka

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 404 postów

Napisano 22 lipiec 2007 - 20:26

to jak juz obcykacie po jakich tabletkach co i gdzie najbardziej rosnie to dajcie znac ;) :P
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 gwiazdeczka87.01

gwiazdeczka87.01

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 246 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 16:30

ja tez biore diane juz ponad rok, i nic mi nie uroslo, ani nie przytylam, ani biust mi nie urusł hmm chyba że nie zauwazylam :) hihi ale nawet dobrze że mi biust nie urósł, bo wystarcza mi C, :)
  • 0

#33 zezowata

zezowata

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 22:22

JA biorę Novynette :D
Piersi mi urosły, choć juz miałam wystarczająco duże ;/
Teraz sie wkurzam, ale mojemu chłopakowi to bardzo pasuje ;>
  • 0

#34 zielona_trawka

zielona_trawka

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 140 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 22:45

A nie jest może tak, że mimo że jak na początku piersi rosną, to po jakimś czasie, gdy organizm się przyzwyczaja do tabletek, wszystko wraca do normalnego stanu?
  • 0

#35 Margolka

Margolka

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 404 postów

Napisano 24 lipiec 2007 - 18:59

w zasadzie to jest tak ze tabletki zatrzymuja wode w organizmie co powoduje efekt tycia.. wiec teoretycznie po odstawieniu wszystko powinno wrocic do normy, ale czesc tabletek powoduje tez wzmozenie apetytu co moze byc przyczyna tycia faktycznego...
w moim wypadku jednak nie dziala ani jedno ani drugie :( i wcale sie z tego nie ciesze :(
  • 0

#36 effciaa16

effciaa16

    monotonia życia.

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów

Napisano 24 lipiec 2007 - 19:14

siostra zażywała tabletki Diane i rósł jej, niestety gdy przestała to powiem szczerze, że stał się mniejszy...
  • 0

#37 gwiazdeczka87.01

gwiazdeczka87.01

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 246 postów

Napisano 25 lipiec 2007 - 17:00

to wszystko zalezy od organizmu! ja tez biore Diane i nic , zadnej róznicy
  • 0

#38 filifionka89

filifionka89

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisano 25 lipiec 2007 - 17:45

gdzies slyszalam ze powiekszaja, alre co mi z tego, jak je odstawisz to biust wraca do dawnych rozmiarow... <_<
wiec po co to... a na okraglo brac nie chce, bo zoladek se rozwale a juz i tak mam z nim problemy i bez tabletek anty... <_<
  • 0

#39 jamajka

jamajka

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 404 postów

Napisano 11 sierpień 2007 - 14:28

OOoo ciekawych rzeczy sie tutaj dowiaduje o tabletkach ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#40 Speedy

Speedy

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 22 sierpień 2007 - 19:23

Każde(a bynajmniej prawie kazde) tabletki antykoncepcyjne maja cos w sobie, ze jak sie je zarzywa to biust sie powieksza.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0