Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Tabletki antykoncepcyjne a biust?!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 marlencia

marlencia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 13:51

Słyszałam, że są tabletki antykoncepcyjne od których rośnie biust. Czy to prawda?
  • 0

#2 ilona.com

ilona.com

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 16:17

ja nic nie slyszałam. ale z checią bym nazwe poznała bo by sie przydaly :D :D
  • 0

#3 First_Sirius_Lady

First_Sirius_Lady

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 765 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 16:18

czy prawda, to nie wiem, ale to dość prawdopodobne :)
szkoda, że sama na to nie wpadłam
marzę, żeby w naturalny sposób ciut, ciut podrosły mi piersi :)
idę po świętach do mojej ginekolog wybadać sytuację
thx za cynk :)
  • 0

#4 Kerio

Kerio

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7519 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 16:22

Chyba z geja też mozna zrobic kobietę więc takie tabletki to nie nowośc zwykła terapia hormonalna :]
  • 0

#5 ehhohhahh

ehhohhahh

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 16:35

Chyba z geja też mozna zrobic kobietę więc takie tabletki to nie nowośc zwykła terapia hormonalna :]

Dlaczego tylko z geja?
Wiem ze sa takie tabletki ale hmm....nazwa to chyba Yasmin nie stosowalam ale ponoc dzialaja
  • 0

#6 Kerio

Kerio

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7519 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 16:48

Yasmin to antykoncepcja
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 mrau

mrau

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 988 postów

Napisano 05 kwiecień 2007 - 22:59

prawie wszystkie tabletki antykoncepcyjne tak dzialaja... wyjatkiem sa te najnowsze - yasmin czy jakos tak - oczywiscie sa wyjatkiem wedlug ulotki informacyjnej a czy tak jest naprawde;)
oczywiscie skutki uboczne( a to zaliczane jest do skutkow ubocznych) nie wystepuja zawsze i u kazdego - wsio zalezy od organizmu...
  • 0

#8 a.n.i.a.

a.n.i.a.

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1064 postów

Napisano 06 kwiecień 2007 - 16:17

Po każdych tabletkach antykoncepcyjnych mogą piersi urosnąć, a nie zależy to od rodzaju tabletek ale od organizmu!! Ja biore Yasmin i co?? piersi jakie były takie są, nie wymieniłam biustonoszy na większy rozmiar, ale innej dziewczynie mogą się znacznie powiększyć... i to nie odnosi sie tylko do yasmin, ale do wszystkich tabletek antykoncepcyjnych.
  • 0

#9 KochającaInaczej

KochającaInaczej

Nimfa z piekła rodem ^^

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 767 postów

Napisano 06 kwiecień 2007 - 16:44

ja nie potrzebuje takich tabletek :D
  • 0

#10 nika19

nika19

........

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 13032 postów

Napisano 06 kwiecień 2007 - 16:49

ja bralam Microgynon 21 a potem Yasmin no i niestety mi biust urósl, na moje nieszczescie :]
przestalam brac, a zmalec nie chce
kurcze :]
  • 0

#11 ilona.com

ilona.com

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów

Napisano 07 kwiecień 2007 - 07:38

Wow....:D
Jak pójde w przyszłości po tabletki to zaznacze lekarzowi, że mają powiększyć biust :D :D
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 mrau

mrau

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 988 postów

Napisano 07 kwiecień 2007 - 20:04

ilona ale lekarz ci nie wypisze tabletek "po ktorych urosnie biust"... to skutek uboczny brania hormonow - to czy taki wystapi u danej kobiety zalezy tylko i wylacznie od jej orgnizmu a nie od tego jakie tabletki bedzie brala...
  • 0

#13 nika19

nika19

........

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 13032 postów

Napisano 08 kwiecień 2007 - 11:46

ja juz wole nie probowavc z tabletkami :P bo potem stanika na siebie nie dostane :]
  • 0

#14 wifi

wifi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 10 kwiecień 2007 - 18:27

no wiec niestety tak sie dzieje, ale nie wiem czy jest to takie akurat fajne:(mnie nie zachwycilo,wolalabym nie miec takich atrakcji przy tabletkach:(ale fakt, ze to na pewno zalezy od osoby, bo na pewno nie wszystkei dziewczyny reaguja tak samo...mnie sie niestety trafilo, i to dosyc mocno mi sie powiekszyly:(
  • 0

#15 marlencia

marlencia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 10 kwiecień 2007 - 19:07

To ja jutro biegnę do ginekologa po tabletki i mam nadzieję, że mi chociaż troszkę cycuszki urosną :D
  • 0

#16 badyl

badyl

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 619 postów

Napisano 10 kwiecień 2007 - 20:29

Tylko biorąc tabletki skutkiem ubocznym jest też przyrost wagi, więc nie ma co wpadać w optymizm z tym, że po tabletkach urosną piersi a reszta pozostanie bez zmian. Może się zdarzyć, że owszem piersi urosną ale przy tym i przybędzie parę kilo i oprócz staników trzeba będzie wymienić większość garderoby. A tak coś mi się wydaję, że tutaj chodzi o to, że łykając tabletki hormonalne zatrzymuje sie woda więc może w biuście się chowa ;)

Użytkownik badyl edytował ten post 10 kwiecień 2007 - 20:29

• 0

#17 nika19

nika19

........

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 13032 postów

Napisano 11 kwiecień 2007 - 13:32

no tak magazynuje sie, tylko dlaczego po skonczeniu brania tych tabletek kurcze ta woda zostaje :] ja z checia wrócilabym do miseczki C
no fakt nie tylko w biuscie ta woda mi sie zmagazynowala przez te okropne tabletki :/
  • 0

#18 ewusiaczek

ewusiaczek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2007 - 17:59

a mi od tabletek urósł biust z B do C i poza tym nie urosła mi ani pupa ani nie utyłam ogólnie. ale tak naprawdę nie da się jednoznacznie określić komu co urośnie i czy urośnie, wszystko zależy od indywidualnej reakcji organizmu i od rodzaju tabletek :)
  • 0

#19 a.n.i.a.

a.n.i.a.

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1064 postów

Napisano 17 kwiecień 2007 - 06:58

no tak magazynuje sie, tylko dlaczego po skonczeniu brania tych tabletek kurcze ta woda zostaje :] ja z checia wrócilabym do miseczki C
no fakt nie tylko w biuscie ta woda mi sie zmagazynowala przez te okropne tabletki :/

Nie wiem czy to fakt w Twoim przypadku ale tabletki czasem powodują wzrost apetytu i wtedy człowiek duzo je podczas przyjmowania hormonów, bo o ile wiem, to dosc dawno je odstawiłaś i jeżeli to woda, to powino sie sie to unormować po takim czasie, choc to tez potem zalezy od diety i stylu zycia i od organizmu... ja mam za to odwrotnie, jak byłam mała to czesto sie odwadniałami i tak mi juz zostało, szybko sie odwadniam :/ ale powiedzmy, ze panuje juz nad tym na szczescie.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 nika19

nika19

........

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 13032 postów

Napisano 17 kwiecień 2007 - 15:09

hmm jak sie odchudzalam to schudlam, tylko zastanawiam sie, dlaczego piersi zmalazly mi tylko na poczatku i to bardzo nieznacznie, widac chyba takie zostana i wlasnie caly czas sie nad tym zastanawiam, czy to wina tabletek? jak biust potrafil mi urosnac o jeden rozmiar a teraz za nic nie moge go zmniejszyc o ten rozmiar :]
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0