ucisk w okolicach klatki piersiowej, serca.

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Witam. Czasami miewam takie uciski krótkotrwałe przewaznie z rana w okolicy klatki piersiowej. Teraz natomiast od wczoraj, gdy wrocilem z siatkówki odczulem okropne uciski w tych tez okolicach. Nie wiem co o tym myslec, Nie bylem jeszcze u doktora i nie wiem czy isc. Przykleilem sobie dwa kapsiplastry i chyba mi pomoglo (a raczej napewno) ale nadal jest to dokuczliwe. Przeziebienie? Co to jest i czym jest spowodowane? Nie jestem panikantem, ale boję się z e jest to cos powaznego. Prosze was o wszelakie informacje. Z gory dzieki za wszystkie porady itd. goraco pozdrawiam.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
moim zdaniem to moze byc zwiazane z cisnieniem albo są to nerwobóle

najlepiej zrobisz jak pojdziesz do lekarza ;)
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
hmm stres? nie mam jakis wiekszych problem. Owszem mam, ale sadze ze nie sa tak ogromne, zeby doprowadzaly do nerwobólów.
 

Bennasi

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Ja tez mam cos takiego ale do lekarza nie ide bo powie ze koxuje :phi:

w moim przypadku za duzo łapie chyba masy i serducho ma problem z pompowaniem krwi :niepewny:

Ale poprawia sie chyba juz :D
 

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Bylem u lekarza, ale powiedzial, ze to z przemeczenia. nie wiem sam co myslec. pozdrawiam
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Pewnie ma racje... jeśli bedzie Cie nadal bolało, to skierują Cie na dodatkowe badania-ekg, usg, itd.... nie denerwuj się...
 

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
15
Punkty reakcji
1
Ja mam takie uczucie rano jak długo siedzę w nocy nad pracą....taki ucisk w klatce piersiowej. Byłam u lekarza i powiedział, że to jest od długiego siedzenia w jednej pozycji.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Przyczyny bywają bardzo różne, równie dobrze może to być związane z samym sercem,a z tym żartów nie ma bo może dojść do zawału.Dlatego najpewniejsza w takich przypadkach jest Przychodnia Lekarska. :) Takie mamy czasy, że człowiek denerwuje się czasami bez powodu,wykonuje niewygodną pracę,a stres dla organizmu jest niezbyt dobry.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Alutka1985 napisał:
Ja mam tak jak długo siedzę przy komputerze.....wtedy muszę położyć się na podłodze.
Ale wcale nie jest powiedziane,że to od siedzenia przed komputerem.Jak także dużo przebywam przed monitorem komputera i wszystko jest ok.
To raz,a dwa z takimi dolegliwościami udaje się do lekarza specjalisty,a nie pisze na forach,czy przez to samo przejdzie? poprawi się stan zdrowia? Nie, od takich spraw są lekarze. :)
 
Do góry