Taniec hip-hop i disco

hanja90

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czw=]
poznam ludzi kochjacych tanczyc disco jak i hip-hop... ja tancze od 4 lat oba te style i kocham to... pisaac ... wymiana doswiadczen:D:D:D
 

hanja90

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czw=]
tak na turniejach tanca jest kategoria taniec hip-hop... sobie zobacz na np duzej imrezie tanecznej tanca hip-hop break dance electro-boogie i funkstyles RYTM ULICY PIŁA co sie odbyl w ostatni weekend i zobacz w kategorii uczestnicy ----->>>>> adres turnieju
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
ja tańcze break-dance, hip hop, poping i locking :] jak coś to sie odezwij do mnie ;)
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Zawsze chciałam się nauczyć hiphopu i lockingu.
Niestety nie było mi to dane
 

takajednaxp

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ah . ja tańczę hh ale chciałabym też dancechall i locking no ale nie wiem ... jak ktoś tańczy to to pisać ; ))
 

xlolax

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
electro-boogie jest swietne ale niestety nie umiem ;)

Tak ogólnie to jestem cheerleaderką i raz robiłysmy układ Hip-hop ;) było świetnie :D
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja trenuje od jakiegos ponad roku hip - hop. na poczatku było ciezko bo byłam nie rozciągnięta.. Teraz jets łatwiej i do tego super ukłądy :) no i się chudnie troszeczke :D super, naprawde polecam ! :)
 

charmin

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
moja szkoła organizuje w marcu eliminacje do konkursu tanecznego miniplaybackshow. startuję w tym roku. w jury są panie od plastyki i muzyki. tańczę do uh la la la. kroki zgapiłam z teledysku. dodatkowo robie szpagat i mostek ze stania z podnoszeniem. jak myślicie? przejdę do finału? bo zwykle finał jest dwa, trzy dni później :niepewny:
 

Agatka=)

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
A ja tańczyłam kiedyś disco, a teraz tańczy hip hop i jazz i new style :D ;)
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
ja nie tańczę nic:p hehe a hip hopu słucham:) ale mam koleżankę co jest w jakiejś grupie tanecznej i tańczą hh i jak to widzę to mi żal:D poubierane w jakieś ciuchy dziwaczne ale tańcem co widziałem na necie lub w tv to to co one robią to paralityk sie lepiej porusza:D haha ale są kozaki każda bo mają suoper ciuszki jak tancerze więc jest wow:D
 

Brzoskwinia89

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czestochowa
A ja od zawsze uwielbialam tanczyc nigdy nigdzue nie chodzilam sie uczyc ale teraz mam zajawke na hip hop narazie sie wczuwam trenujac w domu ale jak troszke sie rozkrece to zapisze sie na kurs :) :D :D
 

Attachments

  • 137.jpg
    137.jpg
    6,7 KB · Wyświetleń: 16

BimBa

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja tańczę od kilku miesięcy hip-hop.. wcześniej tańczyłam w domu, tylko dla siebie i nigdy nie sądziłam, że pójdę uczyć się od kogoś kto się na tym zna, ale dostałam szansę, i dziękuje tej Pani ;*
Powiem szczerze, że teraz trochę się zawahałam, bo nie szło mi przez kilka lekcji.. Ale nasza trenerka jest znakomita motywaworką i wiem, że nie wolno mi się poddać :) Pamiętajcie o tym!
 
Do góry