Antyperspiranty

pixelrider

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Poszukuję dobrego antyperspirantu:
- skutecznie powstrzymującego pot
- najlepiej bezzapachowego
- nie zostawiającego śladów na koszulkach

Jak narazie najskuteczniejszy był Adidas 3action, jednak mimo zapewnień na opakowaniu, pozostawia białe ślady na rękawach.

Macie coś skuteczniejszego?
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Dove taki która ma neizostawiac śladów, nie zostawia ich jest ok, tylko pachnie (ładnie) ale skoro nie chcesz....
Bardzo skuteczny to zapytaj w aptece, być moze zapłacisz wiecej do 50 zł ale bedzie skutecznie i ok

Teraz mam rexone, tez ma niezostawiac śladów, chyba nie zostawia (krótko go używam) ale pachnie intensywniej od dove.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
jeżeli chcesz jakiś mocniejszy antyperspirant to raczej w aptece do kupienia. Andrital np..
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Antidral to tańszy(15zł) odpowiednik dość drogiego Etiaxilu (12ml 45zł).
Z tym, że Antidral częściej wywołuje uczulenia.
Etiaxil jest bardzo wydajny i niesamowicie skuteczny.
Po jakimś czasie stosuje się go raz na tydzien, wieczorem po kąpieli.
Rano zmywa, dla pewności można jeszcze użyć zwykłego dezodorantu.
Czego byś nie robił, nie spocisz się ani troszkę ;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mój facet też ma Nivea Aqua Cool i nie narzeka :) ponoć dobrze sie spisuje
 

Rybcia

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Woda :)~
hmm ... ja bym bardziej polecała ETIAXIL bezzapachowy...nie robi plam .. i sparujesz sie nim raz na tydzien ... oczywiscie jesli chcesz to mozesz takze stosowac cos pod paszki zeby byl jakis zapaszek :p skutecznosc gwarantowana... czyli potwierdzona :)

Pozdrawiam :)
 

Ynteligent

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Mnie z dezodorantów zawsze najbardziej służył Axe i nie kombinowałem nigdy z dodatkowymi antyperspirantami do tego bo nie były potrzebne, nawet jak intensywnie cwiczyłem Aikido - a kto cwiczył ten wie jaki to wycisk.
A ja na mate wparowywałem w oparze Axe i jego efektem załatwiałem wszystkie aikidoczki :sexy:
to sie dopiero nazywa kokyu axe nage wraz z wykończeniem w parterze :lol:

No i zawsze pozytywnie rozwalały mnie wszystkie filmiki axe - polecam http://www.axe24.pl/ , choc tu sa jakies nowe a nie moje hiciory z winda i niesmiertelna muzyczką axe.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja właśnie jak ty używam 3 action, i to chyba dotychczas najskuteczniejszy antyperspirant jakiego używałem. :)
 

zielona_trawka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Ja używam dezodorantu z nowej linii Adidasa, reklamowana chyba przez Zidana jest. Dobra, bo nie zostawia białych śladów na ubraniach i bardzo długo działą :eek:k:
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja używam dezodorantu z nowej linii Adidasa, reklamowana chyba przez Zidana jest. Dobra, bo nie zostawia białych śladów na ubraniach i bardzo długo działą :eek:k:
No to właśnie jest action3 :p. Ale zgadzam sie mi tez żadnych śladów nie pozostawia... moze po prostu trzymasz zbyt blisko podczas 'psikania'??
 

SzitnaPanna

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
308
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraina Marzeń
ETIAXIL. :p

Niebieski [nie taki mocny]

Czerwony [mocniejszy niż ten blue.]

Generalnie sprawdzony. Kupujesz w aptece. ^^. Działa jak nie wiem co, stosuje się oczywiście na wygolone pachy, czyste itd. :lol: i efekt naprawdę jest świetny. :p
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Jak kilka osób wyżej tak samoi ja polecam nivea aqua cool. Nawet w niewielkich ilościach dobrze się spisuje. Rzekłbym, że rewelacyjnie. Nie śmierdzi i możesz dorzucić do tego jakiś perfum idąc na imprezę :)

A wszystko zaczęło się od darmowej próbki :)
 

Cherokee

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja używam FCUK (French Connection) w sztyfcie. Jest naprawdę dobry. Tylko nie wiem czy jest w Polsce.
 
Do góry