Przebijanie uszu w domu :>

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Witam :)
Przeszukalam juz gogle ale nie wpadlo mi nic o przebijaniu uszu w domu.. jak sie to robi? czym (czyzby igla lekarska :>?)? czyy duzo krwi leci :>? czy boli to nawet nie pytam bo to oczywiste ;)) chodzi mi glownie o dziurki w uchu te 'niepodstawowe' czyli powyzej 2 'standardowych'..
Jezeli byloby to mozliwe prosze doswiadczonych o napisanie jakiejs krotkiej instrukcji ;) jezeli powtorzylam temat przepraszam najmocniej ale nie znalazlam podobnego

Pozdrawiam :))
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja sobie sama przebilam uszy kolczykiem ostrym i zyje ^^ ale jesli chcesz przebic sobie tam gdzie to twarde takie to taki temat gdzies tu chyba juz byl ;)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm nie zauwazylam :( bylabym bardzo wdzieczna za linka do takiego tematu

niekoniecznie chodzi mi o przebijanie ucha wysoko ;) narazie mam tylko w kolczyki w lewym ii chcialabym trzeci ;))
kolczykiem ostrym czylii ze tym od pistoletu :>?
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
hmm nie zauwazylam :( bylabym bardzo wdzieczna za linka do takiego tematu

niekoniecznie chodzi mi o przebijanie ucha wysoko ;) narazie mam tylko w kolczyki w lewym ii chcialabym trzeci ;))
kolczykiem ostrym czylii ze tym od pistoletu :>?
chcesz sobie ptrzebic tam zaraz nad tym jednym? :) tam gdzie jeszcze miekko jest? :p
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
kupujesz igle w aptece - jesli w miejscu standardowych to "jedynastki",wyzej "dwunastki"

(chcesz sobie sama przebic?? lepiej niech zrobi to kolezanka)

potem chwytasz platek ucha,przygotowujesz igle i wbijasz :p z ktorej strony to juz zalezy od Ciebie. odczekujesz chwile (aa odkaz kolczyk) ,wyjmujesz igle a na jej miejsce wkladasz kolczyk. i juz :p
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja robilam tak ze naostrzylam kolczyk pilniczkiem odkazilam wszystko :p i przebijalam kolczykiem bo to oszczedzi bólu bo igłe bedziesz musiala wyjac i jeszcze wkladac kolczyk ;) a tak to od razu masz gotowe :p
;)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ja przebiłam wczoraj właśnie trzecia dziórke...
Igła dwunastka i po strachu...
Krwi mi tym razem leciało sporo, kiedyś mniej.


***
Mi tam nie przeszkadza to wyciąganie igły xP
Przebijając szybko przyzwyczajam się do bólu i potem nic właściwie nie czuje xD
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm dziekuje bardzo za odp :))) aa slyszalam ze trzeba lód przylozyc wczesniej czy coss :>??
iii kolczyk domyslam sie musi byc zloty bez zadnych domieszek zeby sie ladnie zagoilo :>?
 
B

blooz

Guest
mnie nie bolalo nic :D mam 4 kolczyki na prawym 1 a na lewym 3 (2 na platku i 1 chrząstka) krew nie leciala mi wcale a na chrzastce najlatwiej sie przebijalo bo nie ma duzo skory rach ciach i juz ;D
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja sama sobie przeklowalam, mam 4 dziurki w sumie, 3 z jednej strony 1 z drugiej.
dwie dziabnelam igla i dwie kolczykiem. nie bolalo.
to takie chwilowe szczypniecie.
jak sie przeklowa to zazwyczaj ucho sie grzeje i zeby sie nie grzalo i mniej bolalo to ja zawsze przykladalam zemniaka przekrojonego na pol.
to podobno tez znieczula.
przyklada sie oczywiscie ta strona przekrojona... :D
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ale zeby nie ropialo rozbi sie tak
Sokiem z jablka smaruje ucho (miejsce przebicia) potem igle wbija sie w jablko i przebija i znowu igla w jablko i w uch :D

Ps. Przepraszam za bledy ja juz spie :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Ja przebiłam wczoraj właśnie trzecia dziórke...
Igła dwunastka i po strachu...
Krwi mi tym razem leciało sporo, kiedyś mniej.
***
Mi tam nie przeszkadza to wyciąganie igły xP
Przebijając szybko przyzwyczajam się do bólu i potem nic właściwie nie czuje xD

ja wczoraj rowniez przebijalam :) dopiero 9 dziurka,tez dwunastka.

wyciaganie igly jest dziwnym uczuciem,ale dla mnie bardziej nieprzyjemne jest wbijanie igly i moment przejscie jej przez chrzastke,wtedy zatrzymuje sie tam na chwile... brrr :p
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
hmm dziekuje bardzo za odp :))) aa slyszalam ze trzeba lód przylozyc wczesniej czy coss :>??
nie trza lodu przykładac ale jak chcesz to sobie przyłóż może bedzie mniej bolało jak sobie troszke przymrozisz ;) no ale w sumie to to przeciez nie boli wiec lód jest niepotrzabny ;)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Też kilka dziurek przebijałam sobie sama.
Krew mi nie poleciała ani razu naszczęście, ale to zależy gdzie trafisz, bo jak w tą żyłkę (czy jak to się zwie ;) ) to może sporo polecieć.
Raz przebijałam igłą, a raz naostrzonym kolczykiem (tak jak Tajemnicza) i wydaje mi się, ze ten 2 sposób jest lepszy.
Lód najlepiej przyłóż sobie już po wszystkim to będzie mniej bolało ;)
 

maly-kati

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
B-Biała siti^^
ja tam lodu nie przykladalam.. raczej wate bo jak poleciala krew to nie bylo zabawnie <_< a potem rumieankiem czasami i gotowe :) ale to bylo na dole.. na górze lepiej chyba jednak isc do kosmetyczki.. Bo i po niej ucho strasznie boli przez 1-2 miesiace <_<
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
zrobilaamm ;] przebijalam kolczykiem odrazuu, oto efekt :
(bolec nie boli jak narazie tylko trooszke ;)) jak rozboli bardziej zawsze przeciez mozna zdjac :p)
krwi nie bylo ;] lód przed potrzymalam chwile too wogle nie czulam jak sie przebijalam :p
w sumiee myslalam ze to bardziej nieprzyjemne ;]
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
az sie zdziwilam zee nie :] gorzej teraz ;]
dzieki bardzoo :)**

ucho strasznie czerwoone zreszta widac na zdjeciu :D.. ale pamietam ze po ostatniej wizycie u kosmtyczki (na platku przebijala mi kosmetyczka) tezz tak bylo wiec all ok ;]
 
Do góry