Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Wszystko o survivalu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
445 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#441 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 19:44

https://www.militari...00_g_p68369.xmltakimam na ogrodzie rozpięty przez całe lato. Na zime go zwijam i tutaj jest jego ogromy plus bo po złożeniu ma objętośc około 1 litra więc praktycznie nie zajmuje miejsca w szafie 

trudne jest rozłożenie i zawieszenie go ? zawieszasz go na drzewie czy na czym ?

Jakie masz na zimę?

mechanix wear winter impact - mój facet ma takie, solidnie wykonane i wygodne 

Jak w domu? Ktoś wgl strzela w domu? Mam taki kulochwyt i w bezpiecznym otoczeniu na podwórku sobie strzelam https://www.militari...2089_p86806.xml Codo samego strzelania to super, waga robi swoje i odrzut też dodaje realizmu także można się bawić baaardzo długo tym sprzętem  

a tarcze gdzie dokupujesz też na militaria ? 

• 0

#442 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 318 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 15:14

trudne jest rozłożenie i zawieszenie go ? zawieszasz go na drzewie czy na czym ?

Proste jak budowa cepa :P Możesz go rozwiesić pomiędzy czym chcesz byleby był napięty bo inaczej spadniesz i zera frajdy :D

mój facet ma takie, solidnie wykonane i wygodne 

Całkiem porządne! I jaka przecena O.O jak z chwytem? Czesto takie grube rekawiczki sa bardzo niepraktyczne

• 0

#443 mymyk

mymyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 20:58

Proste jak budowa cepa :P Możesz go rozwiesić pomiędzy czym chcesz byleby był napięty bo inaczej spadniesz i zera frajdy

a ma jakieś maksymalne obciążenie które moze przyjąć ? :D troche starch tak siadać jak nie wiadomo czy nasz zadek nie będzie za ciężki ;x

Całkiem porządne! I jaka przecena O.O jak z chwytem? Czesto takie grube rękawiczki są bardzo niepraktyczne

ooo, takie grube rekawice i mają możliwość pisania na telefonie ? Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam szczerze mówiąc :D

• 0

#444 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 132 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 21:11

a ma jakieś maksymalne obciążenie które moze przyjąć ? troche starch tak siadać jak nie wiadomo czy nasz zadek nie będzie za ciężki ;x

masz tam w opisie napisane, że 240 kg.

ooo, takie grube rekawice i mają możliwość pisania na telefonie ? Jeszcze się z czyms takim nie spotkałam szczerze mówiąc

świetny bajer na obecne czasy nie? :) Teraz praktycznie wszystko się robi na smartfonach więc bajer

• 0

#445 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 318 postów

Napisano 02 październik 2017 - 08:21

fajny sprzęt ale nie mam pojęcia jak to może działać. Jeśli ktoś znajdzie jakiś filmik to podeślijcie

z opisu" Cel jest tak zbudowany, że kiedy znajduje się na płaskim podłożu zawsze jedno z czterech kółek znajduje się na górze, a pozostałe trzy stanowią podporę. Każdorazowo trafienie w górne kółko spowoduje ruch celu do przodu i wystawienie innego kółka. Zatem w trakcie strzelania cel "kroczy" do przodu i zwiększa dystans do strzelca. Oczywiście co kilka strzałów strzelec może zrobić krok i podążać za celem na otwartej przestrzeni. Możliwości jest wiele. Jeśli energia śrutu jest zbyt mała na obrót celu, należy zmniejszyć dystans, lub wybrać bardziej płaskie podłoże. Bądź też zastanowić się nad nabyciem mocniejszej wiatrówki." inteligentne rozwiązanie i można długo się bawić na coraz większych dystansach.

ooo, takie grube rekawice i mają możliwość pisania na telefonie ? Jeszcze się z czyms takim nie spotkałam szczerze mówiąc :D

Nawet nie zauwazlem tej mozliwości :D w takim razie zamówię je poki cena jest nizsza :D

masz tam w opisie napisane, że 240 kg.

Nawet i w dwieosoby mozna korzystac :D na wiosne,a nawet teraz na jesienne cieplejsze dni bardzo fajny sposób odprężenia

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#446 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 10 październik 2017 - 15:26

Nawet i w dwieosoby mozna korzystac na wiosne,a nawet teraz na jesienne cieplejsze dni bardzo fajny sposób odprężenia

co do jesieni to widziałam że kilka nowości się pojawiła jeżeli chodzi o taką odzież

Nawet nie zauwazlem tej mozliwości w takim razie zamówię je poki cena jest nizsza

tylko czy w takich rękawiczkach nie trudno natrafić na jakąkolwiek literkę jak ta klawiatura na smartfonach jest dość malutka :) tak w ogóle odbiegając od tematu chciałabym sobie kupić jakiś plecak na siłownie możecie coś polecić ? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0