Naprawdę skuteczny dezodorant

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Jutro wybieram sie na zakupy i poproszono mnie o kupno jakiegoś naprawdę skutecznego dezodorantu dla osoby, która ma problem z nadmierną potliwością. Cena nie gra roli, bo problem i poziom desperacji jest też dużego kalibru. Czy znacie coś godnego polecenia? A może jakieś wkładki pod pachy? (nie wiem czy istnieje coś takiego)
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Boję się, że taka farmaceutka może próbować mi coś po prostu wcisnąć...
Dlatego pytam, czy znacie coś skutecznego :)
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
To właśnie Etiaxil lub jeszcze Antidral. Z tego co się orientuje Etiaxil jest dość drogi ok. 40 zl, ale wydajny.
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Kupiłam Etiaxil. Ten Antidral farmaceuta odradził. Powiedział, że bardziej przesusza skórę. Jak się dowiem czegoś na temat jego skuteczności, to przekażę opinie. Dzięki za pomoc Anijka :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
zgadzam sie z Callypso... juz któryś raz widzę odpowiedz Ciaruszka w jakimś temacie nie mającą z nim związku. Co do dezodorantu na silne pocenie się to słyszałam , ze najlepszy jest właśnie Etiaxil.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
najlepszy jest właśnie Etiaxil.
A ja mam włąśnie odpowiednik Etiaxil'u - Antidral jest o wiele tańszy bo ok. 15 zł a działanie ma to samo.
Fakt trochę wysusza skórę ale używa się tylko raz w tygodniu i na cały tydzień od pocenia masz z głowy :D.
A jak taki zwykły dezodorant to myślę że Adidas for women jest najskuteczniejszy :p
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Wiem, że nie zawsze tak jest, ale wg mnie wyższa cena przemawia za większą skutecznością kosmetyków. Ten Etiaxil powinien zatem działać cuda :D 50zł/12ml!
Dzięki za poparcie Doroti, bo już miałam wyrzuty sumienia, że zbyt ostro Ciaruszce odpisałam ;)
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
To ja czekam na opinie :) szczególnie interesuje mnie to czy te cuda zostawiają plamy na ubraniach :)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
To ja czekam na opinie :) szczególnie interesuje mnie to czy te cuda zostawiają plamy na ubraniach :)
Jeżeli chodzi ci o Antidral (bo tylko tego używałam bo tylko na tego było mnie stać :p) to nie zostawia śladów na ubraniu. Na ulotce jest napisane że może zniszczyć ubrania ale jak na razie to nie miałam zniszczonej ani jednej bluzki :) i dlatego polecam, niedrogi skuteczny i jak dla mnie bezpieczny :p
 

makeloss

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Etiaxilu używa się na noc, więc jest ryzyko, ale zniszczenia pidżamy :)
A tak na marginesie, to na allegro można kupić Perspirex, skład i producent ten sam co Etiaxil, ale za tą samą cenę dwa razy większe opakowanie
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
przeczytałam ostatnio ten temat i zaraz na następny dzień poleciałam do apteki kupić Antidral...jest REWELACYJNY!!! jestem w 100% zadowolona :) no tylko te nieprzyjemne swędzenie po zastosowaniu <_< no, ale nawet to da się wytrzymać :) polecam!!!
 

madzioonia

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
155
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
ja niepoce sie nadmiernie ale czasem jest tak ze sie strasznie spoce a ze zwyklych antyprespirantow polecam adidas for women jest naprawde super :)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Ja się chyba zdecyduję na ten Andrital, bo niestety też mam problem z nadmiernym poceniem się <_< No kurcze szkoda mi 50zl na dezodorant :bag: wole jakaś bluzkę za tą kasę kupić :D :D a ten Andrital mówicie 15 zł :> muszę się w to cudo zaopatrzyć, bo zaraz wiosna, bluzeczki krótkie i te nieprzyjemne plamy :/
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Mi dezodoranty nie pomagąją.
Muszę mieć coś w kulce, sztywcie.
Najlepiej Rexonę :p i polecam.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Mi dezodoranty nie pomagąją.
Muszę mieć coś w kulce, sztywcie.
Najlepiej Rexonę :p i polecam.

Mi też chodzi właśnie o antyperspirant (w tamtym poście źle napisałam :bag: )
No właśnie !! Ten adrital to jest taki do psikania, w kulce czy w sztyfcie ?? Bo jak to dezodorant to ja dziękuję <_<
 
Do góry