Szukam piosenki

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Jeśli macie wycinek z seta lub potraficie określić słowa jakie lecą w kawałku to miejsce dla Was !!
W odpowiedzi podajemy tytuł i wykonawcę.
Ten temat pomoże nam uniknąć bajzlu w poszukiwanych mp3 w tym dziale. !!
Uwzględniłem propozycje w postach, aby taki temat przypiąć.

Zaznaczam że tutaj szukamy utworów po wycinkach, słowach a nie po dokładnym tytule i wykonawcy. Nie podajemy linków, jedynie do legalnych stron.

Dodatkowo zaznaczam że wszystkie inne tematy które będą zakładane w tym celu będą zamykane a założyciele karani warnami. Bo syf jaki sie zrobił w tym dziale przechodzi ludzkie granice.
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
No, w końcu pojawił sie taki temat :eek:k: więc pozwólcie że go przetestuje :D

Tak w sumie to ta piosenka chodzi za mną już kilka lat, słyszałem ją pare razy na dysce i ją od tamtego czasu szukam. Jest to nuta z gatunku house, znam tylko melodie (moge nawet zanucić ;) ) i parę słów i póki co nie udało mi sie jej znaleźć.

Na pewno są tam słowa "love", "passion", "desire" i "emotions", refren wygląda mniej więcej tak (tyle zrozumiałem na słuch i zapamiętałem):

Love is a passion,
Love is your desire,

cośtam your emotions,
4 linijki nie pamiętam.

Niestety nie mam żadnego urywka z tej nuty. Wiem, że to co podałem to mało, ale może akurat ktoś coś skojarzy.
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
no to ja tez chce wyprobowac temat. u mnie jest wlasnie nutka ale nie ma wykonawcy ani tytulu :/
CO TO ZA NUTKA :D
nagralem ja wlasnie z technobase.fm :D
prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje
 

Dark543

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
ostatnio sciagnalem sety z sunrise with ekwador 2005...(nie mylic z sunrise festiva)..chodzi mi o pierwszy set..jego nazwa:
Sunrise_With_Ekwador_2005_1_ (latwo go znalezc na bearshare)... mozecie mi powiedziec co to za piosenka rozpoczynajaca go..z gory dzieki za odpowiedz
 

jarson721

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja w swych zbiorach znalazlem tylko to moze o to ci chodzi Svenson_-_Inside_and_Outside_(Hymn_Sunrise_with_Ekwador_2005)
 

EMP

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak w temacie poszukuje piosenek w stylu ''manieczki dj_hazel - wez pigulke'' oraz ''dj_bazz-old school''
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Jak w temacie poszukuje piosenek w stylu ''manieczki dj_hazel - wez pigulke'' oraz ''dj_bazz-old school''

A widzis zmoze cos takiego jak ten przyklejony temat?
Szukasz Czegos a masz urywek lub słowa, jaki to tytuł ?
 

michaelo86

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
poszukuje pewnego kawaleczku
jest on troche starszy ale czesto grany na dyskach
nie mam dobrego sluchu co do angielskiego wiec napisze tak jak to slysze:p i tak pewnie nic to nie da skoro jest to pisane
ale sprobuje

łaj łaj łaj iłajiiiijaj to z refrenu

pewnie nic wam to mowi ale moze jednak :p
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
poszukuje pewnego kawaleczku
jest on troche starszy ale czesto grany na dyskach
nie mam dobrego sluchu co do angielskiego wiec napisze tak jak to slysze:p i tak pewnie nic to nie da skoro jest to pisane
ale sprobuje

łaj łaj łaj iłajiiiijaj to z refrenu

Nie jestem pewny, ale to chyba bedzie to:

Armand Van Helden- Mymymy
 

michaelo86

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie to niestety nie jest to
trudno bedzie wpasc na to zwlaszcza jak sie czyta:p
 

marlencia

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Jeśli tak każdemu pomagacie to mam nadzieję, że mi też pomożecie
Poszukuję piosenki z omenu (dyskoteki w płośnicy) o ile się nie mylę to jest piosenka z urodzin omenu. Jest to fajny miksik. Zaczyna się jak piosenka STAUROS - Jaki Tu Spokoj. Mają taki sam początek tylko, że potem dopiero się rozkręca. Mam nadzieję, że mi pomożecie odnaleźć tą piosenkę
 

knw

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
knw
Szukam piosenki nie znam tytułu ani wykonawcy wiem ze jest to trance z wokalem na poczatku (electroniczny głos kobiecy spiewajacy/mówiący coś w stylu "connnected" utwór hmm sprzed roku moze troche starszy Proszę o odpowiedz........
 
Do góry