Czy można mieszać ze sobą dwa szampony ?

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ostatnio zakładam dużo tematów, ale może dlatego, że strasznie dużo chcę wiedzieć :p
Od jakiegoś czasu używam szamponu Pantine - "Gęste i mocne" jest naprawdę świetny chciałabym go używać dalej, ale mam dlemat bo wcześniej używałam szamponu Glis Kur - "Azja Beauty" też był wspaniały.
Problem tkwi w tym, że chciałabym używać tych dwóch szamponów, każdy ma inne dziełanie, które odpowiada moim potrzebom :D
Moje pytanie to : "Czy można zmieszać ze sobą dwa szampony z dwóch różnych firm :question: Czy nie będzie to miało złego wpływu na budowę włosa albo ogólnie na jego wyglad :question: , a i jeszce czy włosy nie będą się przetłuszczały jeżeli zmieszam te dwa szampony :question:
Bardzo mnie nurtuje to pytanie, bo jakoś nie potrafie zrezygnować z któregoś z tych szamponów :(

P.S a jeżeli już będe musiała zrezygnować to, który byście wybrali :question:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no ale mozesz uzywac przy 1 myciu jednego w przy nastepnym drugiego! to nie szkodzi wlosom!
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
O właśnie zapomniałam dodać bo gdzieś słyszałam że właśnie po używaniu raz tego szamponu, a raz tego włosom to szkodzi chyba w gazecie to czytałam, ale może coś przekręciłam :p
 

wiolanta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
hm.. powiem szczerze ze temat mnie troche :mruga: ja mam problem wogole z dobraniem ulubionego i najlepszego szamponu a ty masz az dwa :lol: wiesz co proponuje eksperyment - zmieszaj szampon i powiedz jakie sa efekty :D bedzie dla potomnych wiadomosc :eek:k:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
tez kiedys czytalam ze raz ten szampon a raz tamten to nie służy włosom :) hmm nie sadze zeby po wymieszaniu wlosy Ci sie spalily czy cuś ^_^ ale nie wiem czy bedą z tego zadowolone :) moze przez jeden tydzien uzywaj tego a drugi tydzien tamtego? :D nie bedzie takiego szoku jak bys to zmieniala z jednego dnia na drugi :0 mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ^_^
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
heh no to skoro nie chcesz tak zmieniac to uzywaj najpierw 1 butelke do konca a potem druga! i tak na zmiane :p
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
ja tak robie i dziala :)
znaczy nie mieszam ich dosłownie ale zawsze myje dwa razy glowe dwuma roznymi szamponami
i lepiej raczej umyc glowe 2 razy niz je mieszac bo moga nie przynosic efektu
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Hmm, a moze lepiej wymieszac, skoro zmiany włosom nie służą, to może mieszanka stale uzywana nie zaszkodzi. Tylko nie wiadomo czy oba szampony w reakcji z soba zachowaja swoje wlasciwosci.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Hmm, a moze lepiej wymieszac, skoro zmiany włosom nie służą, to może mieszanka stale uzywana nie zaszkodzi. Tylko nie wiadomo czy oba szampony w reakcji z soba zachowaja swoje wlasciwosci.
no wlasnie a na co mialas ten Gliss Kur???

bo np szampon na geste mocne wlosy i szampon na gladkie i blyszczace mozna mieszac no nie?? :) bedziesz miec wszystko wtedy ^_^
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
tez kiedys czytalam ze raz ten szampon a raz tamten to nie służy włosom :) hmm nie sadze zeby po wymieszaniu wlosy Ci sie spalily czy cuś ^_^ ale nie wiem czy bedą z tego zadowolone :) moze przez jeden tydzien uzywaj tego a drugi tydzien tamtego? :D nie bedzie takiego szoku jak bys to zmieniala z jednego dnia na drugi :0 mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ^_^

a ja właśnie słyszałam, że nie powinno się stale używać jednego szamponu..tylko co jakiś czas je zmieniać, bo później włos się przyzwyczaja i szampon nie daje tego efektu..no bynajmniej coś w tym stylu (nie jestem specjalistką w tych sprawach :D )
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
a ja właśnie słyszałam, że nie powinno się stale używać jednego szamponu..tylko co jakiś czas je zmieniać, bo później włos się przyzwyczaja i szampon nie daje tego efektu..no bynajmniej coś w tym stylu (nie jestem specjalistką w tych sprawach :D )
dzieki :eek:k: od miesiaca uzywamm szamponu fructis i odzywek fructis bo mialam po nich swietne wlosy i ostatnio sa takie jak wczesniej byly :/ to pewnie dlatego ze nie zmieniam szamponu!!! dzieki wielkie za ta informacje :) :*
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja kiedys sprobowalam, masakra, ledwie wlosy mi wyschly znow nadawaly sie do mycia
nie radze :]
 

Dorjenn

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
115
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Toruń/Kwidzyn
hmmm tzn??????????

zauwazylam ze w wielu tematach odpisujesz bez sensu :mruga:

Ja tu widzę bardzo wiele sensu:

"Klej epoksydowy znany jest wszystkim jako klej dwuskładnikowy. Jest to klej, który jak sama nazwa wskazuje składa się z dwóch składników w oddzielnych tubkach, które należy ze sobą połączyć. Bardzo ważna jest proporcja, w jakiej łączy się składniki, ponieważ od tego zależy skuteczność spoiwa. Należy postępować, zatem zgodnie z instrukcją dołączoną do kleju."

:lol:
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
no wlasnie a na co mialas ten Gliss Kur???
Ten Gliss Kur był tak jakby do odbudowy, nadania im blasku i lepszego układania :)
Wydawało mi się że ten temat jest głupi ale po głębszym namyśle można sobie nim głowe zaprzątnąć :D
Kurcze sama nie wiem co mam zrobić bo z tego co czytam to powinnam używac szampony tak jak kleju :lol: (bardzo ciekawe),
i wogóle dziekuje Wam za odpowiedzi ale teraz mam dlemat :D
Ale chyba będe jedna butelke stosowała tego póżniej druga butelke drugiego szmponiku :D
Właśnie kończy mi się "Gęste i mocne" to kupie sobie Gliss Kur'a BB)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
he no to wiesz jak zrób ? umyj sobie wlosy zmieszanymi jeden raz i zobacz efekt :) i jak bedzie zły to myj raz ta butelka a pozniej druga jak tamta sie skonczy i tak bedzie najlepiej :eek:k:
 
Do góry