Wyslij sms'a z czyjegoś numeru

dodi222

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mój znajomy podsunął mi coś takiego, podobno działa na 100%


Opiszę w jaki sposób przejąć kontrolę nad smsami wszystkich znajomych
(instrukcja na samym dole tego postu)

Mam takie małe pytanie retoryczne, które niech każdy sobie teraz zada, a potem wyjąsnię o co biega :

'Co bym zrobił/a gdybym mógł/a:
- mieć kontolę nad tym co piszą moi znajomi w sms-ach?
- wysyłać dowolną ilość wiadomości z ich telefonów, bez ich wiedzy, siedząc sobie w domu?
- podszywać się pod operatora sieci strasząc wyłączeniem karty SIM lub podszywać pod kogkokolwiek
- załatwić sobie niepowtarzalny numer np 600 000 000 i dowolnie z niego sms-ować?

Wszystko to wydaję się nierealne, ale jednak dzięki pracy amerykańskich studentów...

...już jest możliwość przejęcia kontroli nad SMSami !

-----------------

Możemy robić wszystko
Ja sam z tego korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolony
Podszywam się pod znajomych i wysyłam smsy z ich telefonów, a oni o niczym nie wiedzą a w dodatku nie tracą kasy z konta
Świetnie się bawie jak w szkole kumple nie wiedzą oco chodzi z tymi smsami wysyłanymi z ich telefonów bez ich wiedzy
Wpadłem też na pomysł aby załatwić sobie nieograniczoną ilość smsów do każdej sieci z własnego numeru

-----------------

Teraz wszystko wyjaśnię
Jak wiemy dostając zwykłego smsa zawsze widzimy od kogo go dostaliśmy , rozwiązaniem są bramki sms ale one mają tą wade - nie ma tego efektu ponieważ wiadomo że ktoś się poprostu 'bawi'

Opisywany sposób daje możliwość podszywania się pod dowolny numer - czyli wysyłamy smsa tylko że decydujemy z jakiego numeru ma zostać wysłany

-----------------


******************************
Instrukcja
******************************

Wszystkie opisywane możliwości daje nam ta strona.

1. wchodzimy na tą stronka
http://theSMSzone.com/?ref=gsikora

2. pojawi się sympatyczna strona z polem 'login' po lewej stronie..
3. klikamy "Register Now " aby się oczywiście za darmo zarejestrować (link 'register now' jest pod niebieskim guzikiem z napisem 'submit')
4. teraz trzeba wypełnić pola: (ja tłumacze na nasze)

* Username : nasz nick np 'anakonda'
* Password : nasze hasło np ******
* Confirm Password : powtarzamy hasło podane wcześniej czyli ******
* First Name : nasze imie np 'kamil'
* Last Name : nasze nazwisko np : 'mazur'
* Address:; City; State; Post Code; : nie trzeba nic wpisywać
* Country : nasz kraj, z listy wybieramy oczywiście 'Poland'
* Home Phone : tel domowy - nie wpisujemy
* Mobile Phone : tu wpiszemy nasz normalny numer telefonu komórkowego ale poprzedając cyframi 48 czyli:
np dla numeru 673591227 wpiszemy 48673591227 - to jest potrzebne aby dostać darmowe smsy, więc numer kumpla nie będzie dobry tylko nasz

* Fax : nie trzeba wpisywać..
* E-mail : lepiej wpisać nasz adres mailowy
* poniżej mamy pole z tekstem a niżej trzeba zaznaczyć dwa pola...
* i teraz najtrudniejsze: należy przepisać kod z obrazka tylko prawidłowo;)
Jak coś się nie udało dobrze zrobić to zaczynamy jeszcze raz (czasem może byc trudno go odczytać)
Jest to strasznie popularne i ich server nie nadąża więc próbujcie az do skutku.

------------
I w ten sposób staliśmy się posiadaczami nieznanego w Polsce sposobu kontroli GSM

*****
Darmowe smsy
Po rejestracji dostaniemy smsa na nasz telefon z kodem potwierdzającym:
nadawca: 'theSMSzone' a wtreści będzie widoczny kod (cyfry np F6453)
Wchodzimy na podaną wcześniej stronę jeszcze raz, logujemy się, klikamy na 'ACTIVATE', wpisujemy nasz kod z smsa i wszystko mamy oki.

*****
Wysyłamy pierszego sma:

*Gdy jesteśmy zalogowani klikamy na 'Send SMS ' w widocznym miejscu na poziomym pasku nawigacji
*pokaże się nam strona z formularzem
*From: w te pole wpisujemy dowolny ciąg cyfr: np.600123456 lub 998 lub 749 (osoba która otrzyma naszego smsa zobaczy to jako numer osoby wysyłającej ) - możemy zamiast cyfr wpisywać litery np 'EraGSM', 'Mocny', 'Wujko' - te słowa ukażą się zamiast numeru nadawcy podobnie jak w przypadku smsa od operatora sieci.

Podczas rejestracji nie należy się nie zniechęcać gdyż strona jest bardzo popularna i limity dzienne dla naszego kraju mogą być akurat wykorzystane. Sprawdźcie i osądźcie sami co to za cudo.
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Nie wierzę :pokrecony: a jeśli byłaby to prawda,to nie chciałabym,żeby ktoś panował nad moim telem.. To jest IMPOSSIBLE!!
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Też nie wierzę... Nie ma takiej opcji żeby tak można bylo :p ściema jak nic :D
 

okropna

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dolnośląskie
zarejstrowałam się na tej stronie, zalogowałam, wszystko zgodnie ze wskazówkami tak jak pisało tu, i hmm...... zwykła bramka sms w wersji angielskiej...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ok, bramka - ale z limitami i do wszystkich sieci w Polsce? :D
 

dodi222

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
to nie jest panowanie nad czyjims tel. ani zwykła bramka sms. działa jak bramka ale troszke inaczej.
w naszych bramkach na poczatku smsa pisze "internetowa bramka sms" i przychodzi on z numeru 199999.

teraz tak: mamy dwie osoby "X" i "Y"
chcemy zrobić kawał i piszemy smsa do "Y" i w polu nadawca wpisujemy numer kolegi "X" i wysyłamy.
pan "Y" dostaje smsa i jest on przekonany ze tego smsa wysłał mu kolega "X" ze swojego telefonu bo w polu nadawca jest jego numer i mu sie pokazuje ze sms jest od "X"
tak samo możemy wysłać do pana "Y" smsa i w polu nadawca wpisać np PlusGSM i pan "Y" będzie myślał że to sms od operatora sieci!
na tym właśnie polega ta zabawa.

TO NIE JEST PRZEJMOWANIE KONTROLI NAD CZYJIMŚ TELEFONEM
nie zrozumieliście tekstu
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
Myszka85 chyba raz na jakiś czas można zadowcipkować ? :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
To działa. Godne to, tylko że są tylko 3 smsy, a później trzeba doładować smsem albo w inny sposób.
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
To działa. Godne to, tylko że są tylko 3 smsy, a później trzeba doładować smsem albo w inny sposób.
No właśnie.. ja miałem bodajże 1 kredyt na wysłanie smsa <_< ..co prawda nie zagłębiałem się w to(może to lepiej można wykorzystać), ale to mnie nie wciąga.
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
gdy ktoś kliknie na wasz link referencyjny(czy jakoś tak) i się zarejstruje to wy dostaniecie jeden kredyt i możecie wysłać jeden sms więcej.
 

Ala1607

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja się zarejestrowałam też waśnie musiałam trochę czasu poświęcić bo sie pisało, że chyba za dużo osób czy coś takiego, a potem, (chyba za 4 razem:)) nacisnełam send i prawie w tej samej sekundzie pszyszedł do mnie SmS z kodem i go wpisałam i mi się udało zarejestrować.:D I pisze sie że mam 1 kredyt.
Tylko mam pytanie jak sobie można zwiększyć kredyt???????
 
Do góry