Perfumy FM - opinie

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
Cześć! :


:Hello:

Chciałbym wiedziec, czy znacie i czy juz kiedys używałyście perfum z FM?


:laska:
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
Szkoda, bo chciałabym znać wasze zdanie na ten temat. :smutas:


Ja jestem dystrybutorem tych perfum i jesli ktos byłby zainteresowany to mozna śmiało pisać.
Oprócz firmy FM jestem także konsultantką firmy Faberlic.
Jesli znacie lub chcielibyscie się dowiedzieć czegos więcej to piszcie takż ena ten temat. ;)



:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Oj znam...
To są wspaniałe kopie oryginalnych perfum...
Ja mam podróbkę DKNY Best Delicious i pachnie identycznie jak oryginał i trzyma się równie długo.
Chciałam nawet zostać dystrybutorem, ale jestem niepełnoletnia , a mama nie ma ochoty dać 100 zeta na cały tester :p
Konsultantka od której brałam perfumy popadła w konflikt z moją mamą i teraz jak mi się skończy mój DKNY to niestety mimo chętki na inny zapach nie mam możliwości nabycia :( Szkoda, że FM nie ma normalnego sklepu bo nie lubię przez konsultantkę zamawiać...
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
cześć. ;)

Wiesz co, twoja mama nie musi w tej chwili przy wpisaniu sie wykupić startera. W tej chwili wpisowe jest darmowe, a więc jesli twoja mama chciałby sie zapisac nie musi nic płacić.
Teraz są tez startery za 30 zł. w tym jest 20 próbek, a nie ma już starterów za 100 zł, tylko sa po 80 i te maja 100 próbek.
Może twoja mama zastanowi sie nad wpsaniem, bo do końca marca trwa ta promocja z darmowym wpisem. Jesli by się zdecydowała lub masz jakies pytania to można smiało pisać. Pozdrawiam.

Ps. Dzięki tez za fajna opinie tych perfum. Fajnie, że podobają się klientom. :papa:
 

makeloss

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Szczerze to moim zdaniem są kiepskie. Mają taką gorycz w sobie i nawet zapachów, których używałam długo nie byłam w stanie rozpoznać wąchając perfumy, które powinny być ich odpowiednikami :) I wcale nie sa takie tanie 100zł/100ml za kiepską podróbkę to nie jest rewelacja. Ja znalazłam faceta, który w podobnej cenie sprzedaje perfumy, co do których oryginalności nie jestem pewna (bo trochę za tanie), ale zapach, butelka identyczna, co do trwałości tez nie mam zastrzeżeń. Chociaż jesli kupuje kremy Garniera od kolegi, kóry pracuje w hurtowni z kosmetykami i mam za 40%-50% ceny sklepowej to chyba perfumy tak tanio tez można kupić. I wychodzi mi podobna cena jak FM. Może tez powinnaś sie przerzucić na takie perfumy? Wiem, ze dla szeregowej konsultantki to 1/3 ceny perfum jest dla ciebie i może przebicie byłoby nie takie dobre.

A Faberlic znam i kiedys zapisałam sie do nich jako konsultantka bo jest znaczna zniżka na zakupy i nie trzeba z każdego katalogu zamawiać.
Moim zdaniem niektóre kremy to rewelacja inne nie za bardzo (polecam krem Hydrobalans- przyjemny zapach i ekstra konsystencja i całą serię trądzikową z pomidorami) , perfumy Faberlica niestety śmierdzą okrutnie a żele pod prysznic mają bajeczne zapachy i sa gęste (wydajne), kolorówki nie używałam, więc się nie wypowiadam
Ogólnie w przypadku Faberlica jest podobnie jak z Avonem sa rewelki i niewypały
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
ja sobie czesto zamawiam perfumy FM ;) nie moge zlego slowa o nich powiedzic :) sa bardzo trwale i zapachy sa sliczne i wcale nie maja goryczy w sobie... moze sie tak wydawac gdy wacha sie probki ale w praktyce sa sliczne :D
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
ja sobie czesto zamawiam perfumy FM ;) nie moge zlego slowa o nich powiedzic :) sa bardzo trwale i zapachy sa sliczne i wcale nie maja goryczy w sobie... moze sie tak wydawac gdy wacha sie probki ale w praktyce sa sliczne :D
Cześć, a skad jestes? :yahoo:
Fajnie, że masz dobrą opinię na temat tych perfum, a nie byłabys zainteresowana współpracą z ta firmą. W tej chwili nie ma wymogu zakupu przy wpisywaniu sie startera i mozna smiało wpisac sie choćby dla zakupów dla siebie. jesli byłabys zainteresowana napisz.
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
chciałabym Cię zapytać czy posiadacie (w FM'ie) takie zapachy perfum jak:
Christian Dior - Dolce Vita
Versace - Bright Crystal

Wiesz co mamy kilka zapachów Christian Dior, sa to: J'adore, Hypnotic Poison, Pure Poison i Miss dior Cheri, ale tego co pisałas nie ma. Natomiast co do tego drugiego zapachu to wogóle nie ma zapachów z tej firmy.Pozdrawiam! BB)
 

kaziula99

>*K-a-Z-i-U-l-K-a*
Dołączył
1 Lipiec 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
gdzies ;P
Mam zamiar sie zapisac.... ale nie wiem po jakim czasie trzeba kupic starter... :/
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
znam firmę, siostra zamawia
ja korzystam, nie narzekam ;) mam taniej :p teraz zamówiła perfumy J.Lo
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
No to super!
A twoja siostra jest dystrybutorem?

Teraz FM ma fajna promocje!

:D
 

lukaslukas31

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Perfumy FM, zamówiłem 2 egzemplarze Armani Diamonds i Emporio Remix for Him. Zapachy, które zostały przysłane to jakaś porażka. Całkowicie inne, przypominające zapach buraka. niestety
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
O rany, nie nie, ja nie jestem zainteresowana. Wolę kupić droższe, ale oryginalne perfumy w niż katować siebie i ludzi dookoła mnie jakimiś żrącymi perfumami. Ble.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Powiem szczerze,ze te perfumy są po prostu słabe. Jak post powyzej: pachną takim burakiem cukrowym. Wolę dołożyć i kupić oryginalne,dobre perfumy niz tanie buraczane zamienniki.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Oj absolutnie jestem na nie w kwestii kupowania takich perfum. Po pierwsze zapachy wcale nie przypadają mi do gustu, są "zmodyfikowane" i bardzo odbiegające od oryginałów. Jednym słowem nie podobają mi się te zapachy, no i są nietrwałe (sama nie używałam ale słyszałam taką opinię od znajomych). Podobnie jak dziewczyny, które wypowiadały się wyżej wolę dopłacić trochę pieniędzy i kupić oryginalne perfumy (w zaufanej perfumerii, Smart me - też kupuję w kokai.pl) i mieć gwarancję ładnego i trwałego zapachu.
 
K

kinga_sc

Guest
Hejka,
popieram zdanie przedmówców.
Tandeta przez duże T.
Zapach w ogóle nie przypomina oryginału, wolę zapłacić te 2 stówki i mieć zapach utrzymujący się kilka godzin.
Niż jakąś tanią podróbkę, która po 5 min przestaje pachnieć.
 

ufo156

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy miał ktoś jakąś styczność z tą firmą bynajmniej nie chodzi mi oto żeby ktoś ją reklamował pod niebiosa. Chciał bym poznać opinie nawet skrajnie różne na temat pracy jako dystrybutor , lider. Wydaje mi się że nie jest to tak różowo jak reklamują na prezentacji, ponieważ zgodnie z tą zasadą działania MLM to ten na górze zgarnia plony tych na dole. Czy ludzie z FM mają jakieś zniżki w Starbucks'ie? Ktoś może stracił na tym sporo czasu i pieniędzy bo na początku trzeba zapłacić 135 zł za starter. Oczywiście osoba która Cię w to wkręca na tym zarabia. A potem co miesiąc musisz kupować coś za minimum 45 zł. A jakieś konkretne pieniądze pojawiają się po kilku miesiącach i tylko wtedy jak masz silną grupę współpracowników. To jest moja opinia po spotkaniach organizacyjnych. Jeśli ktoś ma doświadczenie ze środka niech się nim podzieli. Proszę tylko, żeby nie były to samo reklamowanie się liderów FM.
 
Do góry