Sms na dobranoc :)

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Smski na dobranoc :)

Gdzie przychodzi ukojenie
I marzenia sie spelniaja
A gdy przyjdzie przebudzenie
Nocne elfy uciekaja.
*
Wszystkie dzieci juz zasnely
W kolorowych snu poduszkach
A Ty, czemu jeszcze nie spisz?
Prosze, kladz juz sie do lozka.
*
Wiesz "gwiazdeczka" Tobie dzisiaj
Piekna bajke wnet opowie
Swoim szeptem czarodziejskim
Porwie Cie w krainy nowe.
*
Gdy śnisz pośród cichej nocy i płynie Ci smutna łza, to nie pytaj - kto Cię kocha, bo to zawsze będę ja.
*
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.
*
Gdy będzie Ci smutno i słonko przestanie świecić na niebie, to spójrz do góry, bo jedna gwiazdka jest ode mnie dla CIEBIE!
*
Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych i gwiazdki z nieba. Dobranoc milasku.
*
I nastała słodka cisza, która wokół Cię otacza. Ale jak trochę bardziej się wsłuchasz, usłyszysz jak śpiewam dla Ciebie kołysankę.
*
Buziaczek w pysia, dla mojego misia, spij sobie slodko Ty moja maskotko, kilka pieszczotek przesyla Twoj kotek.
*

Ponieważ nie mam co robić, piszę tego SMS-a. Ponieważ nie mam co pisać, to już kończę i ide spac. Dobranoc kotek :)
*
Jak tam moja rybka mała, do snu się przygotowała? Żabki, uszka juz umyła? Senna chmurka twarz spowiła?
*
Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem. Będę gwiadką na Twym niebie. Będę zawsze blisko Ciebie.
*
Nie wstawaj! Nie musisz odbierać tego SMS-a! No i po co wstawałeś? Teraz nie będziesz mógł spać!
*
Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów życzę Ci tej i każdej następnej nocy...
*
Do Ciebie tego sms'a piszę, niech Cię do snu ukołysze! Tego smsk'a poświęcam tobie, więc proszę...zachowaj go sobie! A gdy bedziesz go czytala z rana to nie zapomnij o tym od kogo go dostałaś!
*
Wiesz "gwiazdeczka" Tobie dzisiaj piękną bajkę wnet opowie swoim szeptem czarodziejskim porwie Cię w krainy nowe
*
Bezsenne noce bez Ciebie. Mysli krazace po niebie. W nadziei i oczekiwaniu. Kocham Cie mowiac to w jednym zdaniu.
*
Wszystkiego najlepszego, szczęścia i radości moc, ciepłego słoneczka na codzień, kolorowych snów co noc.
*
Nie usnę snem sprawiedliwym
ukołysana żalem
I z mogił powstanę- sama
i ja miłość ocalę!
*
Kiedy już wszyscy zasną,
I gwiazdy pogasną na niebie,
Czuję się bardzo samotnie,
Bo brak mi, mój miły, ciebie.
*
Gdy nastanie ciemny mrok
Do łóżeczka zrobisz krok
A gdy drugi zrobisz kroczek
Nie zapomnij zamknąć oczek
Teraz pora pospać sobie
Więc dobranoc życze Tobie
*
Serduszko moje drogie, żyć bez ciebie już nie mogę, ale teraz idę spać aby śnić o Tobie!
*
Sny są po to by nas kusić, sny do grzechu chcą nas zmusić, sny są w raju i w łóżeczku więc daj spać po północy!
*
Tu kontrola snu: śpisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie łazi po Tobie robak? Nie śnią Ci się koszmary? OK śpij dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy!
*
Zobacz noc juz otulila
Swiat co wkolo Cie otacza
I pyl gwiezdny rozrzucila
Bo to jest jej wieczna praca.
*
Dobranoc Słonko! Przytul główkę do poduszki, niech sen omota ciało Twe, niech przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołysza Cię. Kolorowych snów!
*
Puk, puk, to ja - Twoja komórka. Proszę potrzymaj mnie troszeczkę w dłoni, przytul, pocałuj. Jest mi teraz bardzo miło i teraz możemy już zasnąć
*
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
Już ciemno za oknami
Skrzaty śpią z krasnalami
Na swe ciałko wciągnij kocyk
Śpij spokojnie, dobrej nocy!!!
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
No i ja coś dodam :D

Wstal juz ksiezyc, lsni na niebie i dobranoc mowi Ci. spij moj Skarbie, zamknij oczy i slodziutko o mnie snij!!!*


Co robisz koteczku? Już leżysz w łóżeczku? Ja myślę o Tobie i zasnąć nie mogę. Niech w snach pięknej nocy mój sen Cię otoczy i powie na uszko:Dobranoc serduszko*
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
Śpisz? jeśli nie, to szybciutko do łóżeczka tam już czeka poduszeczka. Zamknij oczka zieloniutkie(wstawić kolor odpowiedni:)) i miej sny miłe, słodziutkie!

Gdy nastanie ciemny mrok do łóżeczka zrobisz krok, a gdy zrobisz drugi kroczek nie zapomnij zmrużyć oczek. Teraz pora pospać sobie więc dobranoc mówię Tobie!

Dobranoc Kochanie! Słodkich snów Ci życze, za chwilke je po cichu w Twą główkę przemycę! Kolorowe misie niech przyśnią Ci się!

I nastała słodka cisza, która wokół Cie otacza. Ale jak troche bardziej się wsłóchasz, usłyszysz jak śpiewam dla Ciebie kołysanke!

Słodziutkiej nocy, kolorowych snów, przez sen szeptem do mnie mów tak bez końca, a rankiem Cie zbudzi pocałunek słońca!!!

[ Dodano: 13 Maj 05, 23:00 ]
Telefonik cicho puka, a mój zasięg Ciebie szuka! sms`y szepczą skromnie, tęsknię bardzo, napisz do mnie!
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
Ej WieLkIe dzIeKi waM Za Te esKi :D A Ja wszEdzIe szUkaLaM sMsOw Na dObraNoc:D JesTesCie KocHanI Po ProStu :* :* :* :* :* :*
 

Glazeczka

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Śnij słodko oczka zmróż, księżyć zasnął dawno już, niech snu nikt ci nie zakłuca i Twych oczek nie zasmuca
***
Smutne są wieczory bez gwazd na niebie, lecz jeszcze smutniejsze są noce bez Ciebie
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Niech we snie sie pojawimy my, a aniołkiem bedziesz ty a diabełkiem niedobrym bede ja, bo lubie ci dokuczac co dnia... Miłych snow... heh mam tego pełno ale nie chce przepisywac ze stron internetowych =)
 

sunshine

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2005
Posty
160
Punkty reakcji
0
Miasto
sun
;) świetne wierszyki, dla mnie bomba, tym bardziej , ze na dobranoc zadnych nie znałam
pozdrawiam goraco i gratuluje pomysłu
 
P

pauliczita

Guest
Super pomysł z tymi :super: sms na dobranoc

_________________

1.Przy blasku księżyca, przy nocnej ciszy mówię do Ciebie, ty mnie nie słyszysz. I nawet nie wiesz, że ktoś o tej porze mysli o Tobie, bo spać nie może.

2.Czasem marzę sobie w nocy, aby spojrzeć w twoje oczy. Noc już późna na marzenia, wiec przesyłam pozdrowienia.

3.Tu kontrola snu: spisz dobrze? Nie jest Ci zimno? Nie lazi po Tobie robaczek? Nie snia Ci sie koszmary? OK spij dalej. Za godzine znowu to skontrolujemy!

4.Puk, puk, to ja - Twoja komorka. Prosze potrzymaj mnie troszeczke w dloni, przytul, pocaluj. Jest mi teraz bardzo milo i teraz mozemy juz zasnac ...

5.Ach spij kochanie! Tarantula lazi Ci po scianie... w Twoje wlosy weszla cma... dobrej nocy zycze JA!!!!!!

6.Zgas swiatelko, wejdz do lozka, niech przytuli Cie poduszka, zamknij oczka, pomysl sobie, ze ja wciaz mysle o Tobie!!!

7.Buziaczek w pysia, dla mojego misia, spij sobie slodko Ty moja maskotko, kilka pieszczotek przesylaTwoj kotek
 

BimberMan

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
3
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Te sms-iki sa zaje...fajne wielkie dzienki i oczywiscie jeden taki sms zostawiam
Dziala na laski :hyhy:

Zasypiam z Tobą
Jestes mym snem
Dla Ciebie jutro znow obudze sie
;)
 

_Madzia_

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnów
Kolorowe, erotyczne, zaje****e, fantastyczne, jednak lekko tajemnicze - takich snów Ci dzisiaj życze. Mówiąc krótko ... nieprzytomnie śnij tej nocy tylko o mnie... :)
 
Do góry