Rockersi

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
Nie rozumeim niecheci i braku tolerancji w stosunku do całego przekrkoju subkultór Od hipisów Do BLack metaloców to w 90 % są bardzo pokojowi pozytywni ludzie owszedem czasem trche narwani ale w wiekszoci wielcy luzacy...
Zupełnei nie rozumeim tej ageresji przecierz swoim ubiorem czy muzyką nikomu nie Wyrządzają krzywdy.MOja Kolerznak i jej chłopak zostali pobici za to że byl na czarno (nie są metalimi mieli żałobe).Sam Jka byłem młodszy to czesto spotykałem sie z "co jets brudas" ":cenzura:*#@ brudasa" itp teraz już tka nie móiwą bo sie boją ale to nei jest przedmiotem Moje wypowiedzi tylko nieniwść do "NAS' nawet tu na forum Spotykm sie jej przejawami ........
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
na tym forum jeszcze nie spotkałam się z jakąś szczególna nienawiścią do rockowców czy metali. jednak nacodzień da się to odczuć. nieraz słyszy się o pobiciach. najczęsciej ofiarami są właśnie fani ciężkiego brzmienia. też nie rozumiem sensu takich zachowań. nie ma tez na to recepty. mentalności ludzi się nie zmieni. niestety...
 

Majuz

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja kilka lat temu zostałam napadnieta przez skinów za zółtą bluzke z marleyem :| Otoczyło mnie wtedy 6 byków. Mysle że dostałabym od nich gdyby nie "tata skin" który nakazał im mnie puścić.. Pamietam jak powiedział "Puście ją, młoda jest, dreadów jeszcze nie ma.." Ale się cykałam :D
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
ja np mieszkam w w stosunkowo malym miescie i raczej nie czesto zdarzaja sie pobicia kogos z "naszych" kregow a to chyba tylko dlatego ze jest u mnie bardzo duzo fanow mocniejszych dzwiekow, w sumie nawet sporo zespolow powstalo, ale braki nietolerancji (czyt. ograniczenie inteligencji) spotkac mozna jak wszedzie w sumie naet ostatnio ide sobie z kumpela w jedno miejsca tzw gorki ktore od niepamietnych czasow byly miejscem ostrych libacji i ni etylko no ale to tylko miesce ma w koncu wiele przeznaczeen a poza tym rozciaga sie ztych "gorek" zajefajny widok na miasto, no i zeby do tych gorek dotrzec trzeba przejsc przez dworzec, no to idziemy sobie i juz zaczynalo sie sciemniac bylo troche przed 21, a na dworcu sporo ludzi z generacji techno bo sie akurat czekalo im na transport na jakas dyske wieksza, w wikeszosci poubierani na bialo zeby w swietle ultrafioletowym ladniej swiecic :] no i my sobie kolo nich przechodzimy ja w sumie bylam ubrana ciemna koszulke i poszarpane jensy, ale kumela mila kremowa koszulke ktora z pewnej odleglosci wygladala na biala no i slysze o nasze dziewczyny ida chodzicie chodzcie, a po chwili jak jzu bylysmy blizej "a nie to cpunki" i wyraz obrzeydzenia na twarz wloz, " macie dziewczynki moze igle" i takie tam :cenzura:y, no to spojrzalam na typka powiedzialam co mysle o nim i co ma zrobic :] no to sie zamknal, tylko nie wiem czemu mi nic nie odpowiedzial w sumie czy to brak inteligencji byl ze tylko operowal wyuczonymi textami a jak ktos mu sie odgryzl to nie uial nic odpowiedziec czy zatkalo go to ze ktos z tak mila buzka moze byc tak niemily no ni ewiem, nietolerancja u nas byla jest i bedzie bo ludzie sa zbyt ograniczeni zeby przestac dzielic spoleczenstwo na punkow metali hipisow itd a zaczac widziec tylko ludzi no albojak ktos woli az ludzi :(
 

amatupane

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
hehe bardzo dobrze mu wbilas :) u nas metali to sie raczej ludzie boją, nie słyszałam specjalnie zeby coś sie któremuś stało, ale hippisom(jak juz sie jakis znajdzie) albo czesciej rastafarianom to sie dostało nie mało... :(
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
wiesz tak naprawde to zal mi takich ludzi bo wiem ze ta cala generacja techno to jedno wielkie bagno, to umciam umciam ktorego sluchaja nie ma zadnych slow wiec nawet nie mozna powiedziec ze sluchaja piosenek jakbys sie kogos zaputala dlaczego slucha tego a nie czegos innego to nie odpowiedzialby nic co warte bylo by posluchania, dlatego wiem ze rock, metal czy punk rock(tego slucham) ma teksty i ludzie ktorzy tego sluchaja potrafia sie sensownie opowiedziec za tym co lubia czego nie lubia, dlatego nawet nie moglam sie znim polkocic czy mu pojechac tak jakbym chciala bo po co jezyk sobie szarpac?? no po co jak ni ebyl godnym przeciwnikiem-wiem ze brzmi zarozumilczo bardzo ale taka prawda
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
No morze nie przesadzajmy bo popadamy z 1 skrajności w 2 skrajnośc...W żeczywistości w tewchno mimo teg że Nie zawsze śą słowa morzna Odnaleść spory ładunek emocjonalny niemam nic do ludiz słuchającyh tej muzyki choc oczywiście nei podbaja mi sie panowie w bardzo dopsaowanych białych spodenkach żelik i te sprawy ale ich toleruje nie przeszkadzaja mi jkoś bardzo chociaz zdażaj sie "czarne owce"(czarny to taki ładny kolor :) wieksze 'ale" mam do Dresiarzy .Nie każda muzyka muis mieć jakieś powarzne przemyślenia autora czasami potrzeba czegoś nieskąplikowanego prostego aby odpocząć zwłaszcza w czasa wspołczesnych wszyscy są zemczeni i nie mają dodatkow siły myśleć hmmmm co autor miał na myśli śpiewając t czy tamto......
Aczkolwiek nie za bardoz lubie techno z tego nurtu lubie tylko Ambient
Na codzień słucham Metlu choć oczywiście nie ograniczam sie tylko do tego ale to już inny temat :]
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
tolerancja!? a kto mowi ze ja ich nie toleruje, w zyciu nie zaczepilam nikogo i go od tepakow czy innych tam nie wyzwalam, nie czepiam sie ich stroju bo co on mnie obchodzi wolny kraj moze robic co sie komu pdoba no ale jak mi ktos z tekstem wyjezdza ze ja jestem cpunka a w zyciu nawet trawy nie zapalilam ba co tu duzo mowic ja nawet fajos nie pale no ej mulem nie jestem agresja rodzi agresje nie pozwole zeby mnie ktos obrazal a ja bede biernie stala i sluchala!!
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
W moim porzednim poscie nie napisałęm przecież ,zę jestes nie tolernacyjan tylko zwróciłem ci uwage na to z jaką pogardą piszesz o cąłej masie ludzkiej traktując ją zupełnie sterotyowo
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
ehh moze i tak, chociaz w sumie to mam troche kolezanek ktore sluchaja techno wiec nie wszystkich traktuje tak samo, no ale one sie ni eczepiaja tego czego slucham i nie wyzywaja mnie od cpunow, no ale masz racje przyznaje sie do bledu :]
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
To rzaedn bład tylko Normalna Reakcja na ich zachowanie w stosunku do Cibie Jak byłem młodszy sam tak często reagowałem :]
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
uuu kocham teksty typu " jak bylem w twoim wieku", gdybym mogla nagralabym sobie je na plytke i sluchala ciagle i ciagle i ciagle, hehe :] moze jak juz bede duza to sie naucze pewnych rzeczy....
 

morgor

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
mnie nie ruszają ,bo gdyby mnie ruszył jakiś brudas od razu by dostał w:cenzura: , jak nie odemnie to od kogoś z braci
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
kocham tez nasz tolerancyjny swiat!! o jeah xD

pobita nigdy nie zostałam... ale jeden skejt nazywał mnie metalówą bo nosiłam koszulkę LP... tylko teraz ciaglę słyszę... "te metalówo porzucz ołówek" "linkin park daj zwalic matme" ^^ pff... jak nosiłam koszulke SoaD to mówili na mnie "down" pff... xD załosni są niektórzy ludzie...
 

alexis92

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Epinay-sur-Seine (Francja)
Muzyka nie tylko zrzesza ludzi , ale tez ich dzieli :/ . Niestety , bo dla mnie to jest zalosne , puste , plytkie i glupie . Tak samo jak dziela nas religie , ktore i tak zmierzaja do tego samego , do jednego Boga (no moze pomijac te ktore zmierzaja w kierunku Szatana) - tyle ze przez rozne idee , sposoby i zasady ...;ale to juz inny temat .

W kazdym razie , ja czesto spotykam sie z okrzykami " ave satan" , "uwaga black metal podaza ulica" itp. gdy np. ide do sklepu . To naprawde wnerwiajace , bo to jakiej muzyki slucham , nie wyraza moich wszsytkich przekonan ! Poza tym ludzie spostrzegaja rockersow i metali jako satanistow , cpunow , chuliganow - w ogole margines . OK - zgadzam sie ze sa tacy ludzie i ze wiekszosc satanistow slucha metalu , ale to nie znaczy ze wszyscy metalowcy to satanisci !
Tak samo to ze ktos lubi ciezkie brzmienie nie musi wyrazac tego ze jest osoba melancholijna , ponura - moze miec po prostu taki temperament :D

Ja to w ogole nie rozumiem czasami naszego swiata i tego jak okrutnie i glupio spostrzegamy to co jest nam obce i nieznane .

Kiedys poszlam do mojej kolezanki do domu i tak sie zlozylo ze bylam cala ubrana na czarno i mialam koszulke mettalica (nie zawsze sie tak ubieram , bo nie jestem typowym metalem czy rockersem ... ) . Jak mama mojej kumpeli mnie zobaczyla to wziela ja na osobnosc i zaczela do niej mowic : "Ala , co ty mi za satanistke do domu przyprowadzasz ? Chcesz zeby potem cie do jakiejs sekty wciagneli ?!"

Do tej pory zastanawiam sie nad ta sytuacja i az mi si nie chce wierzyc ...
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
poprostu ludzie nie sa tolerancyjni nie potrafia zrozumiec ze rozni ludzie maja rozne gusta i to ze Twoj ubior to Twoj wlasny wybor i odzwierciedla nastroj jaki masz konkretnego dnia a nie to jakie masz poglady czy jakim jestes czlowiekiem,ja juz sie przyzwyczailam ze nie wszyscy toleruja moj wyglad np najbardziej moi rodzice i po pare razy w tygodniu musze wysluchiwac textow o tym jak to powinna sie dziewczynka ubierac i zal mi sie ich robi bo sa poprostu strasznie zacofani nie rozumieja ze nie stroj ale inteligencja stosunek do innych ludzi i nasz charakter swiadcza o naszej wartosci a nie nasz stroj, i wiem jedno ani ludzie ani swiat sie nie zmieni wiec pozostaje tylko zaczac opiie innych olewac i ni ebrac do siebie...
 

edziorka

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bukowiec
mnie nigdy nie pobili ale wyzywac wyzywali.... ale mnei to nei rusza niech spojza na sibei te obisle biale spodnie rozowa(okropny kolor nienawidze go) bluzeczka i UMCY UMCU łeeeeeeeeeee
 
Do góry