Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Różne Hobby

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 Maszkowa

Maszkowa

aut Caesar aut nihil

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1226 postów

Napisano 05 marzec 2012 - 21:08

Mój przyjaciel kolekcjonuje wypowiedzi polityków. Zgrywa na płytki, robi notatki, (40 segrgatorów sic!) zgrywa z tv itd.
Każdy polityk ma u niego swoją teczkę.
Dzięki tej syzyfowej pracy mozna się od niego szybko dowiedzieć kto jest kłamca pospolitym a kto dubeltowym.
  • 0

#42 Guest_compton_style_*

Guest_compton_style_*
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 10:27

Ciekawe hobby wymieniacie, niektóre nawet osobliwe :). Moje na ich tle jest całkiem zwykłe, choć mało popularne. Zajmuję się mianowicie modelarstwem, głównie sklejam modele czołgów i figurki. Bardzo rozwijające wyobraźnię oraz wiedzę historyczną :D
  • 0

#43 malwinazawszespoko

malwinazawszespoko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2012 - 22:18

Ja osobiście zbieram pocztówki, ale miałam znajomą, której pasją było uczenie się stolic wszystkich krajów świata. Oczywiście to tylko na jakiś czas, bo jak się już nauczyła, to nie bardzo było co z tym robić, poza tym, że w towarzystwie wymieniała stolice jakichś mało znanych państw. ;) Ale do tej pory stale sprawdza, gdzie się zmieniają stolice i aktualizuje swoją wiedzę, a co najważniejsze - wciąż wszystko pamięta. :)
  • 0

#44 hm2

hm2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 08:18

Sam lubię układać kostkę rubika. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#45 lucsk

lucsk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 09:18

Widziałem, że są konkursy na szybkość układania kostki rubika i niektórzy są naprawdę w tym szybcy. I jestem pełen podziwu. Mi układanie kostki przyniosło bardzo wiele problemów na początku. Kostki 3x3 oraz 4x4 są bardzo trudne, o wiele łatwiejsze jest ułożenie kostki 2x2 i jesli ktoś chce zacząć ćwiczenia układania to najlepsza bedzie właśnie taka mniej skomplikowana kostka.

Polecam również zajrzeć sobie na stronę

Jest na niej kilka porad jak układać kostkę. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0