Różne Hobby

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
:papa: W temacie chodzi o opisanie różnych dziwnych Pasji swoich znajomych ja np Mam kolege który psajonuje sie Mpk zna napamieć wsztkei numery autobusówi tramwajów wszystkie przytstanki wszystkie terasy zna cały rozkałd zna nawet wsztkie Modele autobusów i tramwajów jest raczej troche odkręcony :mruga: ale sie przydaje jak np:chce siem gdzieś dojechać gdzie jedzie sie po raz pierwszy :eek:k:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hehehe ciekawie ;)
Ja mam koleżankę, której pasją jest np. sprawdzanie wróżb.
Ma taki specjalny zeszyt bez którego nigdzie sie nie rusza.
Jesli wypadnie jej rzęsa to sprawdza o której i co to znaczy.
Jak kichnie to ile razy dziennie.
I tak non stop.
Ja sie z tego śmieje :p
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
A ja zbieram wszystko co ma jakikolwiek związek z porsche a tek wogóle to motoryzacja. :)
 

justine17

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
ludzie maja rozne pasje...inni dziwne a inni normalne...ja na przyklad pasjonuje sie jezykiem angielskim i muzyka
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
No to teraz ja
Ja mam tez dziwne hobby bo zbietam otwieracze z puszek(kapsliki)

no wiem ze to troche dzwne ale jakos mnie to wciaglo
 

mea_culpa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Z domu :P
Ja kapselki od tymbarka zbieram, a raczej podnoszę wszystkie jakie na drodze spotkałam:p i czytam... (I zostawiam tam, gdzie znalałam dla innych zwolennikom tego typu zabaw:p) Taka mała mania, ale rodzicom się nie podoba jak gdzieś idziemy a ja "śmieci" co kawałek podnoszę:p
AAaaaaaaale co tam czaem się humor poprawia:)
 

Wadon

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
A ja zbieram trudne do zdobycia autografy piłkarzy, siatkarzy każdego kto poprostu uprawia sport może być klub z 5ligi nawet jak ktoś chce pomóż to niech pisze na pw.
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
A ja sobie zbieram bilety mpk :D I też jest fajnie, ale największą pasją mojego życia jest Hammerheart czyli mój wspaniały mąż! :* :* :*
 

Adela

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ja pasjami robię teledyski z fragmentów kreskówki Teen Titans (a tak notabene TT to moje obecne hobby). :)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Zbieram nowe monety dwuzłotowe. Mam ich 168. Więc to jest 236 zł. A tak poza nimi, to jeszcze pocztówki i bilety miesięczne, takie plastikowe.
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
Mam kolege który psajonuje sie Mpk zna napamieć wsztkei numery autobusówi tramwajów wszystkie przytstanki wszystkie terasy zna cały rozkałd zna nawet wsztkie Modele autobusów i tramwajów jest raczej troche odkręcony ale sie przydaje jak np:chce siem gdzieś dojechać gdzie jedzie sie po raz pierwszy

hehe to mi przypomina takiego jednego chlopaka/faceta które jezdzi zawsze autobusami na tej trasie co ja, jezdzi dla przyjemnosci, zna wszystkich kierowców, wie jaki autobus podjedzie, kanarów tez zna, jezdzi sobie w kułeczko na miesiecznym> ale chlopak sam w sobie jest dosc dziwny
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
A ja zbieram figurki z porcelany :D Mam ich już ponad 100... :)

A ja zbieram figurki z porcelany :D Mam ich już ponad 100... :)
 

AburNox

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sieradz
Ja zbieram wszelkiego rodzaju bilety, autobusowe, wstepu do teatru Witkacego, wstepu do Koloseum, Rzymskiego metra. Ostatnio niestety mama mi wyprala duzo biletow z Paryza oraz Amsterdamu :(
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
ja zmierzam zbierac kapsle od tymbarkow, tylko sie jakos zabrac do tego nie moge. moj kolega je zbiera i ma nimi cala sciane zawalona :D
20051024_simlock.jpg
 
Do góry