Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Kalesony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#141 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 318 postów

Napisano 27 luty 2017 - 14:21

widziałam ale akurat z UA nie kupiłam nic póki co na tej wyprzedaży. Inne rzeczy mnie skusiły w pierwszej kolejności

Coś ciekawego wyczaiłaś na tej wyprzedaży czy typowe zakupy ciuchów?

to jakiś noname był. Teraz najprawdopodobniej postawię na ten bo wygląda na solidny i do tego promocja jest niezła.

Na ten to jest na jaki? Chyba zapomniałaś wpisać nazwy albo linka :)

Lepsze to niż czasy gdy nie było praktycznie nic. Teraz wybór jest potężny i możesz dobrać sobie coś takiego co będzie idealnie pasować do Ciebie 

Oczywiście, zawsze lepiej żeby było za dużo niż wcale. Tylko ceny produktów już z wyższej półki są nieproporcjonalnie wysokie do polskich zarobków i przez to wiele osób jest zmuszona korzystać z noname`ów :( 

• 0

#142 Groska

Groska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 23:21

dokładnie to mam na myśli. A wygoda jest baaaardzo ważna. Zwłaszcza jeśli się uprawia jakieś sporty.

No może i wygodnie jest w dresie,ale chodzi glównie o to, że odzież termo jest funkcjonalna :)

mój kubek termo niedawno zaczął przeciekać. Widziałam, że mają też sporo właśnie takich kubków w swojej ofercie - może możesz mi jakiś polecić jeśli ich dobrze znasz?

https://www.militari...,4_l_p40892.xmlja mam ten, jest bardzo dobry, nie przecieka i myślę, że kosztuje za dużo z racji swojej użyteczności, na pewno będzie mi służył długo

Under armour? No trudno aby nie spełniły oczekiwań ich produkty biorąc pod uwagę ile kosztują

Sądzisz, że są drogie? Raczej wszystkie tego typu termo-ubrania oscylują w takich cenach

Teraz tylko potrzebne są fundusze na zakup takich rzeczy, bo ich dostępność i ilość jest na prawdę ogromna i można zgłupieć przy wyborze

Lepiej zawsze sobie przygotować kasę na okres wyprzedaży, bo w gruncie rzeczy można na tym sporo zaoszczędzić.

• 0

#143 Volian

Volian

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 318 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 12:29

ja mam ten, jest bardzo dobry, nie przecieka i myślę, że kosztuje za dużo z racji swojej użyteczności, na pewno będzie mi służył długo

400ml pojemności starcza Ci bez problemu? 

Ja ostatnio dużo dobrego słyszę od znajomych o kubkach Contigo. Mają fajny designe i podobno bardzo długo i dobrze trzymają ciepło

Sądzisz, że są drogie? Raczej wszystkie tego typu termo-ubrania oscylują w takich cenach

Wystarczy tylko dobrze poszperać po sklepach www i można znaleźć takie piękne przeceny jak te https://www.militari...se=under armouri kupić dobrej jakość rzecz za obniżoną sporo cenę

• 0

#144 corka

corka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 124 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 11:30

400ml pojemności starcza Ci bez problemu?  Ja ostatnio dużo dobrego słyszę od znajomych o kubkach Contigo. Mają fajny designe i podobno bardzo długo i dobrze trzymają ciepło

bardzo długo czyli ile? Ja mam kubki termiczne fjord nansen

Wystarczy tylko dobrze poszperać po sklepach www i można znaleźć takie piękne przeceny jak te https://www.militari...se=underarmouri kupić dobrej jakość rzecz za obniżoną sporo cenę

under armour jest trochę drogie ale w tym przypadku idzie za tym jakość. Mój facet ma trochę ich rzeczy i bardzo sobie chwali.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#145 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 112 postów

Napisano 09 październik 2017 - 15:01

bardzo długo czyli ile? Ja mam kubki termiczne fjord nansen

jednak całą moją miłością jest contigo. Co prawda nie powiem ile dokładnie trzyma bo kawa zawsze znika w szybkim tempie  

under armour jest trochę drogie ale w tym przypadku idzie za tym jakość. Mój facet ma trochę ich rzeczy i bardzo sobie chwali.

ostatnio na militaria znalazła się odzież firmy spaio więc też warto kupić  

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1