Najbardziej nielubiana/znienawidzone subkultura.

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
Ludzi nie powinno się oceniać ze względu na to do jakiej subkultury należą tylko jacy sa w środku... No ale takie jest życie... ludzie uogólniaja i jak np. ktos widział grupke najaranych Hipisów to juz ubzdurało mu się że wszyscy hipisi to najarańce a jak ktoś jeszcze powie takie głupoty to taka osoba już jest święcie przekonana o tym że Hipisi to ćpuny są... Albo na przykładzie dresików... większość Dresów jest agresywna i ludzie boja się/nie lubią/nienawidzą wszystkich Dresów (oczywiście tych których nie znają osobiście)
[To nie ma dużo do tematu ale ma jakiś sens]

Według Was jaka subkultura jest najbardziej nielubiana przez ludzi?? Której subkultóry się boją najbardziej?? ( Był już temat o tym która subkultura jest najbardziej niebezpieczna ale to co innego... nie znalażłem takiego samego tematu więc jesli jest to zamknijcie, i poprawdzie wyszykiwarke :p )

Moim zdaniem Skini są najmniej lubiani.
 

skoal

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Piszesz jacy sa w srodku... a czy subkultura nie oddaje tego jaki czlowiek jest w srodku??
zastanow sie co piszesz...
przeciez spokojny chlopak nigdy nie zostanie dresiarzem... a dresiarz dewotka...
wiec zdecydowanie subkultura jest odzwierciedleniem tego jaki czlowiek jest...
 

male././

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
34
skoal nie zgodze się z toba ludzie się zmieniaja. Kazda sukultura ma plusy i minusy w sumie nie ma chyba takiej jednej subkultury zła która dla wiekszosci bedzie znienawidzona. brrrr..
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Albo na przykładzie dresików... większość Dresów jest agresywna i ludzie boja się/nie lubią/nienawidzą wszystkich Dresów
Heh ... ?

W UK (byłem na kilka miesięcy) tez są dresy, ale dzielą się na dwie kategorie: dresy tubylcy i dresy przyjezdni (czarni, latynosi) ci drudzy to fajni, znam ich wielu i raczej zależy im na zabawie "Take High :) and ride around city" ale ich kategoryzuje się jako HH.

Tylko polski dres to jakaś taka odmienna kategoria. I ich nie lubię =/ a raczej nienawidzę =/ Łysi z kolczykami i pałami ... Takie prawdziwe "buraki" (choć nie wszyscy) =/
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
Piszesz jacy sa w srodku... a czy subkultura nie oddaje tego jaki czlowiek jest w srodku??
zastanow sie co piszesz...
przeciez spokojny chlopak nigdy nie zostanie dresiarzem... a dresiarz dewotka...
wiec zdecydowanie subkultura jest odzwierciedleniem tego jaki czlowiek jest...


W pewnym sęsie masz racjie... ale nie do końca...
Ludzie róznią sie od siebie... Jeden dres może być szukającym zaczepki, robiącym awantury agresywnym debilem a drugi dres może być spokojną osobą nie robiąca nikomu nic złego nie szukająca zaczepki ( tak jak napisał Rainingman )
A np naprzykładzie dwuch Metali... Jeden który się tnie, pije, ćpa, jest agresywny a taki drugi który jest wzorowym obywatelem nie upija się nie tnie się nie jest taki agresywny (o ile na koncertach niektórych :D ) i nic mu nie można zażucić. Także teges sam widzisz.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Heh ... ?

W UK (byłem na kilka miesięcy) tez są dresy, ale dzielą się na dwie kategorie: dresy tubylcy i dresy przyjezdni (czarni, latynosi) ci drudzy to fajni, znam ich wielu i raczej zależy im na zabawie "Take High :) and ride around city" ale ich kategoryzuje się jako HH.

Tylko polski dres to jakaś taka odmienna kategoria. I ich nie lubię =/ a raczej nienawidzę =/ Łysi z kolczykami i pałami ... Takie prawdziwe "buraki" (choć nie wszyscy) =/
no wlasnie nie wszyscy..

a ty mofiesto najbardziej bys chcial zeby wszyscy uwielbiali metalów i tyrasz hip hopowcow i dresiarzy niemal w kazdym poscie
wiesz.. mysle ze jestes nietolerancyjny
 

ZoOm

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
żeś się wziął?
Najbardziej znienawidzona subkultura to naziści. Banda pustogłowych i łyso-włosych palantów z wybujałymi aspiracjami na przyszłość. Powinno się ich kastrować i dawać na opiekunów w przedszkolu.
 

skoal

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
faktycznie po czesci mialem racje... bo nie mozna uogolniac...
co do dresow... to ja lubie chodzic w dresie i w bluzie... jest wyjatkowo wygodny ciuch i szczerze powiedziawszy mozna mnie nazwac dresiarzem??
 

princeSs^

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
YeeACHH
najmniej chyba dresiarze.

szukają zaczepki łysi :D z kolczykiem napakowani bógwie czym (sterydy może) wożą Się... i złodzieje.. Eh
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Najbardziej znienawidzona subkultura to naziści. Banda pustogłowych i łyso-włosych palantów z wybujałymi aspiracjami na przyszłość. Powinno się ich kastrować i dawać na opiekunów w przedszkolu.
Zależy kogo uważasz za nazistów, bo jeśli naczytałeś się żydowskiej gazety dla Polaków to już Długi Romek będzie się kwalifikował.
A ja najbardziej nie cierpię lewackich intelektualistów, którzy noszą koszulki z towarzyszem Che i węszą wszędzie odoru faszyzmu.
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
no wlasnie nie wszyscy..

a ty mofiesto najbardziej bys chcial zeby wszyscy uwielbiali metalów i tyrasz hip hopowcow i dresiarzy niemal w kazdym poscie
wiesz.. mysle ze jestes nietolerancyjny

Jestem tolerancyjny i to bardzo i pisałem, że u mnie w mieście to co drugi dres to napakowany debil czyli zero mózgu... nie uogulniałem nie obrażałem wszystkich dresów tylko tych debili z mojego miasta :p

I nie chcę aby wszyscy uwielbiali metalów tylko przynajmniej nie gapili się jak na debili. Mówie o ludziach spotkanych na ulicy bo czasem ktos powie "sssssatannn", głupio się gapi ale do większości z Was, Forumowiczów nic nie mam.
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
w kazdej subkulturze sa polglowki,
niewazne czy to metale,dresy, naziole, grunge'owcy...

jezeli ktos jest po:cenzura:bany to nawet bedac ksiedzem moze zrobic komus krzywde.

nie ma co uogolniac bo nawet jezeli nalezysz do jakies grupy to nie jestes identyczni jak oni, kazdy ma swoj rozum i jak cos schrzani to niech nie szuka winy w subkulturach tylko w sobie

pzdr
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
Pytaniem było która subkultura jest najbardziej nielubiana przez ludzi... tych 'neutralnych'. I ja też nie lubie uogualniania bo to głupota... i powtarzam. Pytaniem było która subkultura według Was jest najmniej lubiana w oczach zwykłych ludzi (neutralnych, wiecie o co chodzi...)


Qruk, myślałem, że umarłeś.
 

qruk

load your head, blow it up, feeling good baby...
Dołączył
1 Styczeń 2007
Posty
1 075
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mazury
owszem umarlem :]

ale pisac czasem moge :p
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Według mnie naziści (Ale nie ci typu Długi Romek :D ). No i pseudo kibole. A w każdej subkulturze są wkurzający ludzie którzy nieudolnie naśladują prawdziwych członków danej subkultury i chwalą się że są np. prawdziwymi hip-hopowcami (słuchają verby i mezo a chodzą z wielkimi łańcuchami na szyji) czy znawcami tehno (a sluchają manieczek które podobno nie są zbyt lubiane w tych kręgach). Czyli ogólnie tacy którzy są pośmiewiskiem dla znających się na rzeczy. Ja nie mogę przy takich dłużej niż 5 minut wytrzymać.
 

rraffaello

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
wszedzie gdzie nie wejde to jazda z dresiarzami. jakby tak "nie daj boze" wojna wybuchla to byscie im za ratowanie ojczyzny dziekowali - bo najbardziej bojowi. wiekszosc z tu piszacych prawdopodobnie by uciekla za granice albo chowala sie w jakiejs piwnicy. wiem, ze wojny narazie nie ma ale w czasach pokoju musi sie znalezc miejsce dla co bardziej agresywnych. spojzcie na to z tej strony.
 
Do góry