Potzebuje program do usuniecia slow z piosenki

Status
Zamknięty.

wojtala_krk

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Moze ktos kto sie tym interesuje zna nazwe takiego programu prosilbym go napisac w odzpowiedzi
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Ja szczerze wątpie czy istnieje wogóle taki program. Nie lepiej poszukać wersji karaoke danego utworu ?? :p Nie jestem pewien ale być może są jakieś wtyczkin np. do winampa, które umożliwiają (ale nie do końca) przytłumienie (czy coś w tym stylu) głosu wykonawcy...
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
i poraz kolejny
dla takich celów jakie sobie stawiasz co do muzyki napewno sie nie nada to co uda ci sie wycisnąć
ściągnij sobie wersje instrumental z neta
bedzie i szybciej i duzo duzo lepiej
i tak na marginesie
wez człowiek wywal to zdjecie z sygnatury bo trzeba sie nameczyc zeby zjechac do kolejnego posta
i to nie tyczy sie tylko Twojej sygnatury ale akurat padło teraz na Ciebie
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Słyszałem że jest taki program ,,Vocal remover" ale nie testowałem, jak chcesz to możesz sprawdzić.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
panowie spokojnie :p sygnaturka faktycznie jest troche duza ale skoro mod zaden sie nie czepia to spokojnie :p
a do tematu nie lepiej z internetu sciagnac ta piosenke tzn melodie? napewno gdzies jest :)
 

Dj Smerf

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kolego to juz jest zaawansoane musisz wyciac vocala a z tym juz nie tak latwo to jest tak jak tworzenie bomby atomowej musisz oddzielac atmoy a tutaj masz utwor musisz oddzielic vocal bass clab kick itp. a z tym duzo roboty przynajmniej jak bys sie wzial to w 3 noce moze zrobisz pozdrawaiam i zachecam :p
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
no znowu
wybacz kolo ale musze Cie troche poprawić smerfie

no wiec tak na przyszłość jak ktoś bedzie szukał jak sie oddziela wokal od bitu
NIEDA SIE TEGO ZROBIĆ BEZ OGROMNEJ STRATY JAKOSCI BITU I WOKALU, I NIEDA SIE POTEM CUDOWNIE JAKOśCI PRZYWRUCIć
zeby mieć sam bit szukajcie pod INSTRUMENTAL
a jak wokalu to pod ACAPELLA
dlaczego nieda sie zrobić??
bo utwór jest tak skonstruowany ze poszczegulne części składajace sie na utwór mają nakładające sie na siebie częstotliwości
i jeśli sie przyciszy jedne częstotliwości (czyli te od wokalu) to napewno zanikną też od innych dzwięków
i nie jest tez mozliwe oddzielenie tak jak napisał kolo powyżej bassu, hihat'ów, stopy, snare'ów czy clap'ów (tu mała dygresja, do Smerfa, nie claB tylko claP) to jest poprostu niemożliwe
jedynie bardzo stare nieliczne utworki miały wokal i biciwo na dwa różne kanały, ale marne prawdopodobieństwo ze na taki traficie
i nawet jesli bedziesie siedziec 3 noce, czy nawet 3 miesiace nie jesteście tego wstanie zrobić

pomijam tutaj sprzęt z prawdziwego zdarzenia za drube pieniądze, ale ale nawet tam jakość nie będzie zadowalająca

to tyle jesli chodzi o programy oddzielające wokal od bitu
 

Dj Smerf

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ale w przewadze przy odrobinie szczescia i checi wszystko sie da :pP
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
niemam nic do Ciebie Smerf ale weż skończ mieszać
bo znajdą sie amatorzy którzy znajdą w twoich słowach jakąś nadzieje i będą powstawać kolejne tematy
 

Dj Smerf

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
35
co kolejne tematy a powiedz mi jedno co w moich slowach jest nieprawda ????
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
całość jest nie prawdą
człowieku, może i jesteś DJ'em ale widać marnym
gdybyś miał troche pojęcia o tym jak zbudowany jest utwór to wiedziałbyś że rozdzielenie każdego elementu tegoż utworu graniczy z cudem
a gdy juz sie to uda to strata jakości będzie tak kosmiczna że nie będzie dało się z tym nic więcej zrobić jak tylko usunąc z dysku

prawdopodobnie jest to możliwe, nie bez straty jakości i idealnie, wyprowadzenie wokalu z bitu w profesjonalnym studio
gdzie również sie tego nie robi, bo poco??, najpier nagrywa sie bit potem wokal a na końcu mastering, wiec tak czy siak mamy przed złożeniem dwie ścieżki conajmniej, oddzielanie ich od siebie po masterze jest kompletnym kretynizmem

jeszcze jakies pytania??
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
@Ramze$- smurfowi się tego chyba nie da wytłumaczyć. Chce zgrywać wielkiego dj i producenta, jednak nie wie, że utwór na płytkach to jedna całość.
 

Dj Smerf

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dobra idzcie se do kamieniolomow to jak byliscie tacy cwani to mogliscie kolece wszystko ladnie napisac a nie nabijac tutaj mrnie posty ;/ powiedzialem to co ja wiem i to mi wystarczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry