Implenaty (( zębowe:D ))

Preetka'92

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Rybnik
Hmm.. niewiem czy bedziecie cos wiedziec na ten temat, aczkolwiek wole wiedziec. Jets tai problem.. mam dosyc krzywe jedynki i dwujki. Chiciałabym kiedys miec proste zęby. No i moje pytanie : czy istnieje mozliwosc zeby usunac te moje jedynki i dwujki i wstawienie implantów ( takich slicznych prcelanowyc :p ) ? Np. gdybym miala z 20 lat ? ?


P.S pisze to dlatego ze leczenie aparatewm stałym jest bardzo długie :( A ja nie chce aparatu.. :]
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
nie znam sie na tym zbyt dobrze ale jest taka mozliwosc z tym ze porcelanowe chyba zle by wygladaly w stosunku do innych zembow bo są bielutkie no chyba ze reszte zembow tez masz takie bielutkie jak implanty ( w co watpie ;) )
jesli sie wymienia zabki na porcelanki to juz wszystkie sie powinno wymieniac ;) a to jest bardzo drogie
są jeszcze akrylowe tansze ale za to nie maja z koleji takiego ladnego ksztaltu jak porcelanki ;)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
mam dosyc krzywe jedynki i dwujki.

Dwójki..

A co do twojego pytania, nie znam się na tym ale wydaje mi się, ze taki zabieg nie polega na usuwaniu krzywych ząbków, a raczej na piłowaniu i nakładaniu na wierzch specjalnych nakładek ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja bym juz wolala aparat niz zeby panstwowe :D
 

MaRtHa_2706

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Powiem jedno moja ciocia miała taki zabieg!
w wieku 25 lat! Jedynki miała tak skrzywione że nic sie z tym nie dało zrobić!
I wec tak!
Żeby mieć piekne porcelanowe ząbki:
oszlifowują ząb aż zostanie jak to powiedzieć taki kikutek.
na to nakladają klej i nasadzaja pieknego ząbka z porcelany!
potem muszą wszystki zęby wybielic żeby porcelanka sie nie wyróżniała!
Wiem jak to jest bo byłam przy cioci w czasie zabiegu!
Dentysta każdy ci powie że lepiej mieć swoje krzywe zęby niz sztuczne a proste.
Pamiętaj też że ten zabieg kosztuje bardzo dużo!
Po tym nie da się wycofać takie porcelanki musisz już mieć do końca zycia!
Niewiem ile masz lat ale teraz radziła bym aparat a najlepiej na stałe.
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
olaboga laboga

dentysta ma racje mowiac, lepsze wlasne i krzywe niz proste i nieco zniszczone lub usuniete..pamietajac, ze kazdy rodzaj "protez" czyli czesci zastepczych kiedys trzeba bedzie kiedys wymieniac

jestem z tej branzy i wiem, ze taka mozliwosc korygacji jest mozliwa, czyli usuniecie, implanty lub nasada nakladek tak zwanych - Veeners, kazda mozliwosc mozna dopasowac kolorystycznie do reszty, bez niszczacego szkliwo wybielania. Jest wiele barw i dobiera sie odpowiednio odcien, forme i wszelakie odznaczenia indywidualne, wiec prosze mi nie pisac, ze sa tylko i wylacznie biale i trzeba reszte wybielac :mruga:

osobiscie nie doradzam usuwania wlasnych zebow, sa zdrowe, jesli juz sie za wszelka cene chce wyprostowac istnieje mozliwosc jak juz pisalam wyzej zalozenia Veener lub koronek
lekkie skrzywienie bywa sexi i dodaje indywidualnosci, wiec radze sie zastanowic
 

kobieca.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Miasto
prosto z serca.
Powiem jedno moja ciocia miała taki zabieg!
w wieku 25 lat! Jedynki miała tak skrzywione że nic sie z tym nie dało zrobić!
I wec tak!
Żeby mieć piekne porcelanowe ząbki:
oszlifowują ząb aż zostanie jak to powiedzieć taki kikutek.
na to nakladają klej i nasadzaja pieknego ząbka z porcelany!
potem muszą wszystki zęby wybielic żeby porcelanka sie nie wyróżniała!


yyy ... to nie jest implant :| a jak widać w temacie autorka pyta o implant
implant to jest śruba wkręcona w kość a nie korona, robiona na więcej zębów nazywana mostem porcelanowym.

potem muszą wszystki zęby wybielic żeby porcelanka sie nie wyróżniała!
to jakiś żart ? przepraszam,naprawdę ale w życiu czegoś takiego nie słyszałam ... kolor pojedyńczego zęba dobierają do Twojego naturalnego koloru ząbków a nie odwrotnie ...

a ile masz teraz lat ?
podejżewam że jesteś nastolatką i w takiej sytuacji [ aparaciki są ostatnio bardzo modne :} ] lepiej jest ponosić aparat
nawet przez trzy lata niz naprawde cierpieć {nie tylko Ty,także i Twoja kieszeń ;] } .
bo jak wiadomo wyrywanie zębów nie jest najprzyjemniejsze a implanty to już wogle zwłaszcza jeśli mają to być 4.
implanty to już podchodza pod operacje niż zabieg,fakt że w znieczuleniu miejscowym ale ból jest duży ...
w końcu wiercenie w kości to nie jest zabawa ... !
ich koszt też oczywiście nie jest tani ... nie ma nawet porównania z aparatem {góra i dół jakieś 2400 zł}
jeden implant 8 tys. złotych ... zapewne znajdą się tez i tańsze , ale cena mniej więcej od 6 tys.
chociaż pewnie w Twoim przypadku zrobiliby most, piłuja dwa zęby [czyli to, o czym pisała MaRtHa_2706] { które są juz później tak naprawde martwe i jak coś to masz oprócz tych czterech jeszcze dwa 'usunięte' }

Niewiem ile masz lat ale teraz radziła bym aparat a najlepiej na stałe.

i tu się zgadzam.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
A tam :p lepiej aparat i troche pocierpieć dla urody. Niż być ,,sztucznym'' i nie mieć tej kasy.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
dokladnie-radzilabym aparat, chcesz wydac tyle kasy i miec sztuczne jedynki i dwojki? o_O
prezciez mozesz zalozyc aparat NIE na stale, tylko zdjemowany ;)
i jesli sie wstydzisz, to nosic go tylko w domu ;)
i tyle. :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Aparat jest super! Ja sama bym chciała mieć, ale mam proste zęby, więc ehh, nie ma sensu wydawać tyle kasy. To wyglądaj jedwabiście! :]
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ja tez bym chciala aparat miec ale na dole faza :sexy:
pozatym po tych implantach musiala bys sobie co 2 lata zemby wybielac :mruga:
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
"implanty to już podchodza pod operacje niż zabieg,fakt że w znieczuleniu miejscowym ale ból jest duży ... "

faktem jest, ze jest to mala operacja, ale mie na zadnych boli, prosze nie straszyc ludzi

"piłuja dwa zęby [czyli to, o czym pisała MaRtHa_2706] { które są juz później tak naprawde martwe "

coz Ty za horrory wypisujesz, zeby po spilowaniu nie sa martwe, chyba ze byly martwe juz wczesniej lub sie zbyt wiele spiluje, co zaden normalny dentysta nie robi, bo nie musi, nie ma potrzeby do tego, piluje sie tylko i wylacznie minimalna warstwe


"ja tez bym chciala aparat miec ale na dole faza
pozatym po tych implantach musiala bys sobie co 2 lata zemby wybielac"

zeby a to niby dlaczego? pierwsze slysze
jak pisalam wczesniej i jak Kobieca pisala..dobiera sie odpowiedni odcien :przewraca:


wyobraznie ludzie maja..fiu fiu :niepewny:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
" zeby a to niby dlaczego? pierwsze slysze
jak pisalam wczesniej i jak Kobieca pisala..dobiera sie odpowiedni odcien :przewraca:
wyobraznie ludzie maja..fiu fiu :niepewny:
ja wiem ze inplanty jak sie ma to reszte zembow trzeba wybielic
a efekt wubielania mija po jakis 2 latach wiec...
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
"ja wiem ze inplanty jak sie ma to reszte zembow trzeba wybielic
a efekt wubielania mija po jakis 2 latach wiec... "

implanty
zebow ! po raz kolejny

wychodzi na to, ze masz zle informacje
nie trzeba wybielac po implantach, niby po co? jesli dentysta robi konstrukcje gorna w odcieniu snieznej bieli to albo nie ma pojecia o swoim fachu lub robi to na rzadanie pacjenta, czego nie moge sobie wyobrazic
wiec prosze nie pisz takich rzeczy, ja pracuje u dentysty i znam przebieg zabiegu
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
"ja wiem ze inplanty jak sie ma to reszte zembow trzeba wybielic
a efekt wubielania mija po jakis 2 latach wiec... "

implanty
zebow ! po raz kolejny

wychodzi na to, ze masz zle informacje
nie trzeba wybielac po implantach, niby po co? jesli dentysta robi konstrukcje gorna w odcieniu snieznej bieli to albo nie ma pojecia o swoim fachu lub robi to na rzadanie pacjenta, czego nie moge sobie wyobrazic
wiec prosze nie pisz takich rzeczy, ja pracuje u dentysty i znam przebieg zabiegu
no dobrze jejku nie krzycz na mnie :niepewny: widzialam jak to robili w "chce byc piekna" ale tam pewnie dlatego wybvielali i dawali sniezne i IMPLANTY ZEBOW zeby te kobiety slicznie wygladaly


(pisze sie "em" )ale niech ci bedzie :p
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
:lol: w takich programach dadza i nowa glowa zeby tylko stworzyc lalke z kobiety, biel jest nienaturalna..widzi sie to na gwiazdach hollywoodzkich, ta perfekcja jest porazajaca

a z tym slowem - "zemby", "zenby" chcesz mnie chyba tylko porajcowac :D
 

monisia3001

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej!jestem nowa :) moglibyscie mi powiedziec w jakich cenach sa implanty na zeby? tez mam problem z zebami i szczeze nie lubie sie usmiechac...a jest to bardzo ciezkie :( wybielanie nie wchodzi w rachube bo to nic nieda..mam bardzo duze zeby i sa moim najwiekszym kompleksem...mozecie mi powiedziec jakie sa te implanty bo slyszalam ze bardzo nienaturalnie wygladaja....
 
Do góry