Pielęgnacja skórek

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Hej
Mam ogromny problem ze skórkami. Mam ładne, zadbane paznokcie, ale cały ich urok odbierają suche i zniszczone skórki.
Więc proszę o jakieś porady, fajne sposoby na ładne skórki albo jakieś kremy które byście mi polecili.

W aktualnym katalogu AVONu widziałam krem do pielęgnacji skórek; używał ktoś już go kiedyś, jakie wrażenia ? A może znacie jakieś inne dobre skuteczne kremy, odżywki, żele, itp
 

DarkAngel_

~~ PIjOkrWijCA ~~
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
613
Punkty reakcji
0
Miasto
Z płonącej odchłani....na samym dnie...
Skórki... eh chyba każdy ma taki problem;] hehe ja osobiscie to je sobie obcinam.... (bo to najszybszy sposób)
Jest także taka odrzywka po której skórki staja sie miekkie i można je podważac do góry i podobno nic cie nieboli.. tylko niestety nie pamietam jak sie nazywa .. w sumie rówie dobrze możesz moczyc w goracej wodzie i tez nic nie boli ,.. przynajmnie mnie nie bolało....jak kiedyś tak robiłam...;]
 
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Mam strasznie zniszczone paznokcie i skórki tez przeszkadzały. od kiedy mam żelowe tipys problem zniknął ( bo po prostu nie moge ich skubać :p a to głowna przyczyna powstawania tych brzydkich skórek) Teraz wyglądają na naturalne, króciótkie i delikatne ;)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
a ja nie mam zniszczonych paznokci,

a skórki to obcinam, tak m.w. raz w tygodniu :p xD

sposób szybki i darmowy, a nie jakieś tam kremy do pięlęgnacji skórek <lol> na co? krem do rąk wystarczy ... :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ten preparat stosowała mama mojej koleżanki i była zadowolona :) Byłam kiedyś Konsultantką i wiem, że zawiera różne witaminy i takie tam pierdoły:p ale jest skuteczny. Polecam :)
 

Magda K

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam

Nauczono mnie, że profesjonalnie powinno się wycinać skórki cążkami odpowiednim sposobem. Natomist usłyszałm opinie pań, które powiedział mi, że nie należy wycinać skórek ponieważ w rezultacie przy paznokciu utworzy się gruby i twardy wał jako system obronny wycinanych skórek.
Pytanie więc czy jest to mit i czy spokojnie mogę stosować metodę wycinania jakiej się nauczyłam?

Proszę o kontakt

Pozdrawiam

Magda K
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Mnie kosmetyczka poleciła krem do rąk firmy Eva natura o nazwie LEN. Bardzo ładnie pachnie, a co najważniejsze dba zarówno o dłonie jak i paznokcie i skórki. Odkąd go używam nie mam prawie w ogóle problemów ze skórkami,. a paznokcie przestały mi się łamać. Polecam. Koszt około 5 zł.
 
A

Alek06

Guest
ja polecam dobry krem własnie do pielegnacji skórek i paznokci - - Krem do pielęgnacji dłoni i paznokci Swiss Nature Zepter.Bardzo dobry krem,naprawde.
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Nie wiem czy mówimy o tym smym kosmetyku z Avonu, jednak kiedyś używałam własnie z Avonu, był to chyba krem w takiej malutkiej tubce z cienką końcówką i byłam nawet zadowolona.

Teraz nie mam problemu, nie wiem czy po tym preparacie czy poprostu zaczęłam je odgarniać.
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Tez mam ten problem że skórki obok paznokci nieestetycznie wyglądają.
Są suche i takie rozwalone, bo jak mi skórka odstaje to muszę ją odgryźć bo mnie to denerwuje :bag:
Ale teraz staram się nic nie robić z nimi, mam nadzieję że mi odrosną i wyładnieją ;d
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
sama sobie obcinam albo co 2 tyg chodzę do kosmetyczki..... a na co dzień wystarczy krem do rąk i skorki są śliczne
 
B

bajderman

Guest
Wprowadź sobie na jakiś czas oliwkę new nails - powinnaś diametralnie odmienić sobie skórki, ale również same paznokcie. Musisz być po prostu systematyczna - skórki powinny być ładne, zdrowe i odżywione. Powodzenia ;-)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
A co robić jeśli od dawna je obgryzuje ? :( mam całe poszarpane wokół paznokci. ohydnie to wyglada, ale jak si estresuje no to sama sie zapominam :/
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Sandrusia_91 napisał:
Mam ogromny problem ze skórkami. Mam ładne, zadbane paznokcie, ale cały ich urok odbierają suche i zniszczone skórki.
Więc proszę o jakieś porady, fajne sposoby na ładne skórki albo jakieś kremy które byście mi polecili.
Nie wycinaj skórek, a w ich pielęgnacji będzie pomocny pen do skórek, bardzo wygodny w użyciu.
 
B

bajderman

Guest
Oliwka, odżywka i to w zasadzie wszystko - w krótkim czasie można sobie całkowicie odmienić paznokcie.
Najważniejsza jest systematyczność. Przywrócenie paznokciom normalności musi trochę trwać, ale da się je unormować.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
wlasnie rozmawiam z kolezanka w pracy ze oliwka na skorki najlepiej przed snem i tak codziennie - efekt powalajacy
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
wlasnie rozmawiam z kolezanka w pracy ze oliwka na skorki najlepiej przed snem i tak codziennie - efekt powalajacy
A jaka oliwka? Taka zwykła dla dzieci czy jakaś specjalna do paznokci?
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Odstające skórki są raczej problemem niedoboru czegoś w organizmie.
Zauważyłam, że kiedyś miałam taki problem, a od jakiegoś czasu ani jednej choć nie stosuję żadnych preparatów.
 
J

Jula92

Guest
Ja też już mam mniejszy problem ze skórkami, pomagam sobie czasem wycinając je, głównie przed malowaniem paznokci. Do tego używam regularnie odżywki magic nails 10 w 1 bielendy i moje paznokcie wyglądają dużo lepiej niż wcześniej...
 
Do góry