metanabol

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
no wiec: kto zarzywa mete to moze napisac ile brał, trenował i ile (cm) dostał w zamian. jakie są minusy lub efekty uboczne, czy warto i gdzie mozna dostac ten speciał ( w sklepie sportowym raczej go nie dostaniecie ) :D
PzDr :eek:k:
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
ale syfy trzymają się głównie tylko do 20 / 22 roku życia jak już gospodarka hormonalna sei ustatkuje wszystko wraca do normy ;)
 

public

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wrocław
no to tak przede wszystkim sa rozne rodzaje metki:
- ruska
- blugarska
- polska

ja szamalem kiedys kiedys ruska.
wogole to polecam tylko i wylacznie jesli masz zamiar cwiczyc dlug i systematycznie bo jesli przestajesz cwiczyc wszystko spada.
moim zdaniem dobra zecz na poczatek bo rosnie sie w oczach chociaz z rosnieciem jak z rosnieciem ale wh#j sily przybywa.
rozwala watrobe strasznie dlatego polecam oslonke na zoladek "silimarol" - jesli dobrze pamietam.
aha no i zero alko :mruga:
pozdro
 

oleinar

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mam 18 lat, od 10 lat gram w pilke nozna, przy czym od 2 lat chodze na silownie. Mam sportowa postawe, szersze barki, brzuch lekko wyrzezbiony.. Sek w tym, ze chcialbym aby przybylo mi pare (5-8)kg masy. Odkad trenuje na silowni staram sie trzymac diete "na mase" jednak przy treningach pilki noznej wszystko idzie na marne. Jak mowilem zrobilem troche rzezbe i sile jednak jestem szczuply. Nie chce byc wielki 45 na lapie itp tylko po prostu nabrac lepszej postury. Mam jakies 183cm i waze 70kg.
Probowalem roznych mieszanek odzywek z dieta zalecanych przez ludzi ale nie idzie.
Teraz pytanie do ludzi ktorzy bawili sie metka: czy oplaca mi sie zastosowac pojedynczą kuracje polskiej metki, przykladowo 100 tabsow. Oczywiscie do tego odblokowac sie pozniej.
Nie chce czytac komentarzy ludzi ktorzy sie z tym nie stykali, tylko tych ktorzy cos wiedza. Czy to cos da i czy sa jakies "realne" zagrozenia. Nie mowie o rzeczach typu tradzik. Bardziej mecza mnie sprawy jak zmiany libido czy ta gi~ (wzrost sutkow).
 

public

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wrocław
to wszystko sciema z tym ze po mecie nie dryga, czy ze rosna sutki rosnie zaje##scie cala klata oczywiscie jak dajesz na laweczce :D Akcja jest taka ze po mecie szamiesz wszystko co tylko namierzysz wzrokiem. Ale osobiscie odradzam mete a polecam mega mase albo mass odrzywki powinienes przytyc :eek:k:
nie me sie co truc koksami powodzenia
pozdro :eek:k:
 

oleinar

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
jechalem na roznych odzywkach, na poczatku przytylem pare kg ale pozniej wszystko stanelo w miejscu. teraz juz nie tyje a sila idzie bardzo powoli, do tego pojechalem na tygodniowa wycieczke i po powrocie zauwazylem ze to co zbieralem bardzo dlugo (i nie tanio na odzywkach) spalilem przez ten tydzien. Dlatego chodzi mi o to czy po jednorazowej kuracji metką beda widoczne efekty (100tabl). Pytam bo nie zamierzam pozniej juz jej brac, tylko tak jak robie teraz cwiczyc dalej na silce z odpowiednia dieta.
pozdro
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Dadza efekty oczywiście ;) 3maj diety ;) zaleje Cie woda ale jak grasz w piłke to niepowinienes mięć z tym za dużego problemu :) na pewno siła Ci pójdize dobrze :)
 

public

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wrocław
dokładnie sily przybedzie na pewno sporo
no i oczywiscie masy, zalezy od przemiany materii ale mysle ze jakies 6-8kg powinienes podskoczyc :eek:k:
 

oleinar

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
no i spoko oczekiwalem wlasnie prostej odpowiedzi a nie wykladow ze metka szkodzi.. bo to wiem :p
za tydzien zaczne kuracje i po wszystkim dam znac tego skutki ;]
pozdro
 

Przemek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Po mecie na pewno refleks sie pogarsza. Mam przykład bramkarza z mojego klubu, który przez rok jadł mete i wtedy był katastrofalny, refleks jak u starej babki :D A teraz juz nie je pół roku i i został wybrany najlepszym bramkarzem w lidze. Sam przyznał, że teraz ma szybsza/lepszą reakcję...
 

oleinar

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Po roku zazywania :D
Ja zamierzam jednorazowo cykl 100 tabsow a pozniej na suplach.
Znalazlem gdzies w necie cos takiego:


Praktyczne info :
- metanabol stosujemy razem z odpowiednią, zbilansowaną dietą
- nie pijemy alkoholu podczas cyklu
- podczas cyklu chronimy naszą wątrobę lekami zawierającymi sylimarol
- po cyklu wspomagamy regenerację wątroby np. Hepatil-em
- tabletki bierzemy kilka razy dziennie nigdy naraz
- kruszymy tab. żeby łatwiej/szybciej się wchłaniały
- nigdy nie wrzucamy na pusty żołądek tylko do/po posiłku
- najczęstsze dawki są w zakresie 2-5 tab / dzień
- cykl od 4 do 8 tyg. lecz nie poleca się dłużej niż 6 tyg.
- już 15mg dziennie przy dobrej diecie daje bardzo dobre efekty
- zbyt duża dawka przy zbyt małej wadze wydalana jest z moczem
- po cyklu 100 tab. 'metki' odblokowanie jest zbędne
- warto zaraz po cyklu zarzucić jakiś suplement na masę np. kreatynę
- przy dłuższym stosowaniu należy kontrolować wskaźniki wątrobowe
- Nolvadex pod ręką w razie wystąpienia symptomów ginekomastii

Teraz czy to prawda ze po 100 tabsach odblokowanie jest niepotrzebne?
Pytam bo zamierzalem odblokowac sie clomidem.
I jakie leki na wątrobe mozna brac podczas cyklu?

Nikt nie dal znaku zycia, planuje od poniedzialku zaczac cykl.
Doradzcie mi jakie leki laczyc z metka. Chcialem kupic sylimarol i brac po 3 tabsy dziennie przy cyklu 3-4 tabsy metki.
Co z tym odlbokowywaniem po cyklu? Naprawde jest zbedne przy 100 mety? Czy cos jeszcze powinienem brac?
z gory dzieki za pomoc. pozdro
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Chłopaki, a ja mam pytanie do was wszystkich! Po co wogóle brać to świństwo??? Co w tym fajnego? Chcecie nabrać masy? Sa od tego siłownie i odpowiednie diety, istnieją odżywki, które odpowiednio dobrane dają bardzo dobre efekty i nie są szkodliwe. I po co wogóle taka "wielka" masa? Jak chcecie wyglądać? Chcecie byc a'la Pudzianowski? Co w tym ładnego? zadaję pytanie z punktu widzenia kobiety, więc muszę napisać i o tym, że znam wiele kobiet, w bardzo różnym wieku od nastolatek, do bardzo dojrzałych koebiet i nie znam żadnej "normalnej", której podobała by sie taka "góra mięsa". Po co to robicie? Jeszcze jedno, gdy czytam o "sporowcach", którzy pytają, które sterydy są najlepsze chce mi sie płakać, żaden szanujący sie sportowiec nie ruszy tego gówna, bo wie, że nie tędy droga. Znam wielu mężczyzn, którzy zażywali lub zazywają sterydy i z tego co widzę opinie lekarzy, że po tym i w główce się miesza są uzasadnione.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Chłopaki, a ja mam pytanie do was wszystkich! Po co wogóle brać to świństwo??? Co w tym fajnego? Chcecie nabrać masy? Sa od tego siłownie i odpowiednie diety, istnieją odżywki, które odpowiednio dobrane dają bardzo dobre efekty i nie są szkodliwe. I po co wogóle taka "wielka" masa? Jak chcecie wyglądać? Chcecie byc a'la Pudzianowski? Co w tym ładnego? zadaję pytanie z punktu widzenia kobiety, więc muszę napisać i o tym, że znam wiele kobiet, w bardzo różnym wieku od nastolatek, do bardzo dojrzałych koebiet i nie znam żadnej "normalnej", której podobała by sie taka "góra mięsa". Po co to robicie? Jeszcze jedno, gdy czytam o "sporowcach", którzy pytają, które sterydy są najlepsze chce mi sie płakać, żaden szanujący sie sportowiec nie ruszy tego gówna, bo wie, że nie tędy droga. Znam wielu mężczyzn, którzy zażywali lub zazywają sterydy i z tego co widzę opinie lekarzy, że po tym i w główce się miesza są uzasadnione.

heh :) Sterydy w odpowiednich ilościach i przy dobrym odblokowaniu nie są aż tak bardzo szkodliwe hmm jak ja to widze ? dlaczego wziełem pierwszy raz ?po pierwsze siłownia to moja pasja i życie ;) suplów już multum zjadłem i dalej jjem heh mam dziewczyne więc nierobie tego dla panienek ;) czy zryło mnie po tym hmm neisądze wynuiki w szkołach mam takie same jak miałem :) agresja to każdy organizm inaczej reaguje ja byłem spokojny i jestem spokojny ;)
pozdrawiam ;)
 

public

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Wrocław
heh :) Sterydy w odpowiednich ilościach i przy dobrym odblokowaniu nie są aż tak bardzo szkodliwe hmm jak ja to widze ? dlaczego wziełem pierwszy raz ?po pierwsze siłownia to moja pasja i życie ;) suplów już multum zjadłem i dalej jjem heh mam dziewczyne więc nierobie tego dla panienek ;) czy zryło mnie po tym hmm neisądze wynuiki w szkołach mam takie same jak miałem :) agresja to każdy organizm inaczej reaguje ja byłem spokojny i jestem spokojny ;)
pozdrawiam ;)


:eek:k: dokładnie :eek:k:
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
eeh.... a co to jest odblokowanie?? wyjaśni mi ktoś...?? hmm chyba sie zastanowie nad ta metka... a gdzie mozna ja kupić?
 
Do góry